STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

cembaba

Bende Adnan Sezgin'i gördüm. Neşesi yerinde yahu. Arabasıyla geziyor.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Erdinc - 11 Eylül 2011, 19:31:58
Bugün Petkovici gördüm Çiftlikte eşiyle birlikte adam ciddi ciddi fena karizma yahu

çakma mourinho.. ;D ;D

alisan5516

arkadaşlar bursadan galatasaray maçına gelmek isteyenler bana ulaşsın 05546660706

cembaba

Kardeşim Bursa Bengülüler ile irtibata geçsen. Belki onlardan da gelen olur. Fazla paranız gitmez.

cany

keşke forumdan araba kaldırsaydık. hem daha ucuza giderdik hem kalabalık olurdu

alisan5516

gelmek isteyenler bu numaraya ulaşsın bize başka grup sölemesin lütfen....

ErkÇay55

Engin kardeşimizden bu maç için organizasyon istiyoruz.Talep olacağı düşüncesindeyim.

sercan5592

çok phalı olmadıkca bende organızasyon duzenlenırse gelmek ıstıyorum

ahmetsefa55

bır lıste olusturun.o zaman.belkı buyuklerden de katılım olur.en azından 18-20 kısı transıtle gıdılebılır.

**KaR6**

gelecek olan cogu arkadas biletini adlı zaten ve kalmalı geliyor gelen.. zor olur araç doldurmak ama siz bilirsiniz..

ibrakadabra55

Şansımız çok arttı  buyuk_sehir  galata_saray ı yendi bozguna uğrattı daha doğrusu bizde yenebilicek kapasitedeyiz !

furkan5534

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 11 Eylül 2011, 21:55:39
Şansımız çok arttı  buyuk_sehir  galata_saray ı yendi bozguna uğrattı daha doğrusu bizde yenebilicek kapasitedeyiz !

Allah ızın verırse yenerız de zaten travzon macı arıfesınde hamsılere ıbret olur  ::)

alperen

Artık bende yeneceğimizi düşünüyorum,bişe yok bu gs de ;) ibb çaktı 2-0

ibrakadabra55

Ya arkadaşlar ben bu sene en kötü ihtimal Şampiyonlar Ligi diyorum ya siz :D   8)

furkan5534

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 11 Eylül 2011, 21:58:03
Ya arkadaşlar ben bu sene en kötü ihtimal Şampiyonlar Ligi diyorum ya siz :D   8)

ne guzel neselı neselı eglenıyoruz ınsallah sonu husran olmaz ve bu buyuk taraftarın hak ettıgı yerlere gelırız