STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

samuray

iki gündür sinirimden siteye yeni baktım ahmet şahin o hareketi neden yaptın çok havalandın ama unutma senin havanda söner bu takımdan kimler geldi kimler geçti şi genç kaleci ertuğrul kaleyi bi alırsa sen nah görürsün bu kaleyi bi daha ceza verilecekmiş ahmet ahine bence en ağıor para cezasını versin yönetim sen o anda topunu odyuna soksana biranönce ne diye adama omuz atıyorsun zaten kuddüsü puştu bahane arıyordu sende ona tuz biber oldun kartın rengi sarı olmalıydı bana göre sen topu oyuna soksana bir anönece elmander senin üstüne geliyor belki o yiyecekti sarıyı  yaktın bizi ahmet yaktın tek suçlu sensin  >:( >:( >:( >:( >:( >:( :kafa:

ugurozkan

Alıntı yapılan: samuray - 20 Eylül 2011, 18:54:13
iki gündür sinirimden siteye yeni baktım ahmet şahin o hareketi neden yaptın çok havalandın ama unutma senin havanda söner bu takımdan kimler geldi kimler geçti şi genç kaleci ertuğrul kaleyi bi alırsa sen nah görürsün bu kaleyi bi daha ceza verilecekmiş ahmet ahine bence en ağıor para cezasını versin yönetim sen o anda topunu odyuna soksana biranönce ne diye adama omuz atıyorsun zaten kuddüsü puştu bahane arıyordu sende ona tuz biber oldun kartın rengi sarı olmalıydı bana göre sen topu oyuna soksana bir anönece elmander senin üstüne geliyor belki o yiyecekti sarıyı  yaktın bizi ahmet yaktın tek suçlu sensin  >:( >:( >:( >:( >:( >:( :kafa:

yapma abi maçın üstünden iki gün geçmiş bu kadar sinirli olmaya gerek yok, ahmet şahin yüzünden yenilmedik çok kötü futbol oynadığımız için yenildik.

berusa55

Gese maçında tt arnenada telefondan çektiğim kareler... Büyük Samsunspor Taraftarı her yerde!

samuray

maçın kırılma anıydı ahmetin kırmızıyı görmesi ve penaltı evet kötü oynadık ama ikinci yarı golle birlikte takıma bi hareket gelmişti iy oynamaya başlamıştıkneyse inşallah trabzonu geçer yolumuza devam ederiz

AhmetDenizci

5555

SAMSUNSPOR'DA NELER OLUYOR?

Samsunspor, İstanbul deplasmanında her zaman kulübe ücretsiz taşıma ücreti veren Metro Turizm yerine ücreti karşılığında bir başka firmayı tercih etti.

Samsunspor'un ve Samsun'daki tüm spor kulüplerinin en büyük destekçisi Metro Turizm, Samsunspor'un İstanbul deplasmanlarında da taşımasını ücretsiz yapıyordu. Ancak Galatasaray maçına Samsunspor'un başka bir firmanın otobüsüyle geldiğini görenler şok oldu. Metro Turizm'in yerine ücreti karşılığında bir başka firmadan otobüs kiralanmasına anlam verilemedi.

Bu arada Galatasaray- Samsunspor maçı öncesinde tribünde karşılaşan Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Samsunspor'un en büyük destekçisi Galip Öztürk'ün Samsunspor Başkanı Kazım Yılmaz'a adeta hesap sorduğu öğrenildi. Galip Öztürk'ün, Kazım Yılmaz'a, "Kulübü borçlandırarak bir yerlere taşıyamazsın. Kulübün kurumsallaşması, şeffaflaşması ve hesap verebilir olmasından uzaklaşmasını anlayamıyorum. Biz yola seninle bunun için mi çıkmıştık. Yoksa bu kulübü Samsun'a, Samsunspor sevdalılarına, taraftarlarına mal etmek, kurumsal kimliğine kavuşturmak ve sana, bana, bir başkasına borçlandırmaktan kurtarmak için mi seninle yola çıkmıştık" dediği, Başkan Kazım Yılmaz'ın ise cevap bile veremediği öğrenildi.

GAZETE55/ÖZEL

Sioux

Bu haberin gerçekleri yansıtmadığı o kadar açık ki.
Tipik bir tetikçi gazetecilik örneği. Zaten Kazım Başkan da böyle bir şey olmadığını açıkladı. Maçın üzerinden 10 gün geçtikten sonra bu haberi buraya koymanın mantığı nedir, anlamadım.

5555

Alıntı yapılan: Sioux - 28 Eylül 2011, 20:10:25
Bu haberin gerçekleri yansıtmadığı o kadar açık ki.
Tipik bir tetikçi gazetecilik örneği. Zaten Kazım Başkan da böyle bir şey olmadığını açıkladı. Maçın üzerinden 10 gün geçtikten sonra bu haberi buraya koymanın mantığı nedir, anlamadım.
neden gerçek olmasın bu adam değilmiydi sezon başında galip öztürkle konusmayan bunu herkez biliyordu.genel kitleyi bizim aramızda problem yok gibisinden söylemiş olabilir.bu haberde konu gs-samsunspor maçı değil kişisel bir haber kazım yılmazla galip öztürk arasında bu haber için gidip başlık açıcak halim yok ilgimi çekti koydum ?

##kdc##

Arena deplasmanından bu gece elimize ulaşan resimlerimiz; Azımsanmayacak kadar da varmışız hani  :)

beşnumara

Bursa kadar yakın olmamıza gerek yok bursanın yaşadıklarını yaşasaydık hoplatırdık orayı :)

Serkan