STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

bence kadro hatası samsunspora pahallıya mal oldu inşallah ders alınır ve çarşamba günü telafi ederiz..

Ahmeti

Deplasman tiribünü olarak fena değildik ama istanbul'daki Samsun'lulardan çok daha fazla ilgi bekliyordum.

Maça gelince en azından 1 puan almamızı Ahmet Şahin engelledi sağlık olsun gelecek adına ben Samsunspor'umdan umutluyum.

mimar55

Alıntı yapılan: minci - 18 Eylül 2011, 23:44:50
Sevgili mimar55 burası kurtlar sofrası. Neyazıkki burda lobisi güçlü olanların kuralları geçer. Diğerleri de ona uyar. Bunun için de kendimizi karşı tarafla fazla kıyaslamamamız gerekiyor. Bak Fenerbahçeyi düşürebildilermi? Aynı şey bir anadolu takımına olsaydı bırak onu bir alt lige düşürmeyi belki de futbol şubesini kapatırlardı. Bu durumda herzaman bunu aklımızda bulundurup ona göre strateji belirleyerek mücadele etmeliyiz. Ne yazıkki koşullar böyle.

yanıldığınız nokta şu her ikisindede çalınmayacak karar haksız karardır ben ahmet şöyle yada böyle demedim ama maçın kopma anı o penaltıdır.. fbnin yaptığı tek teraflı değildir anadolu kulubleride şikeye ortaktır yani ikiside düşürülmemiştir.mesela haksız karar 80 kişiye verilen 1 yıl macalara gidememe cezasıdır bilmem hatırlarmısın bir beşiktaş macı vardı saha bozuk diye maç önce başlamış daha sonra ankarada oynatılmıştır haksız bir karadır gerçi biz ankarada beşiktaşı yenmiştik maça gitmiştik buyuk bir hırsla bu mactada hata var ama kimse dile getirmiyor neden kuddusi ilk kez buyuk bir maçta bizim maçımızı yönetti diye çünkü bu gibi hatalarda istanbul lobisi medyanın sesini kısıyor bize herşeyi konuşacak bir başkan lazım ama maçtan önce konuşacak maç bittikten sonra değil unutmamak lazım ki bu yıl spor bakanı samsunludur bunu kullanmak lazım...

mehmet yılmaz

Skoru bir tarafta bırakırsak eğer, o ortamda, o platformda olmak bile önemliydi bizler için.
Çünkü Samsunspor'un yeri her zaman Süper Lig'dir.
Önceki yıllarda şu an ismini bile sayamayacağım yerlere deplasman yaptık. Mesela koskoca Kadir Has Stadı orada dururken biz 1.000 kişilk yan sahada maç oynamak zorunda kaldık. O yüzden Arena'ya deplasman yapmak, orada 'Samsunspor'umuzu' temsil etmek bile mutluluk verici olmalı. Keşke kazansaydık ama olmadı; rövanşta Samsun'da inşallah...

sosaka

ekşisözlük
Alıntı216.istanbul'a efendi gibi geldiler (çok iyi oynayamamış olabilirler, ki 5 sezondur süper lig'den uzak kalan bir takım için gayet doğal), kaleci ahmet şahin'in elmander'e yaptığı hareket dışında öyle göze batan antipatik bir hareket yapmadan, oyuncusuyla, yöneticisiyle ve taraftarıyla efendi gibi geri döndüler. samsunsporlu ya da galatasaraylı olmayıp da, ahmet şahin'e gösterilen kırmızı kartın ne kadar komik, hatta ne kadar kasıtlı olduğunu iddia edenlerin bile bu savlarını nasıl hararetle, nasıl kora kora tartıştıklarını gözlemlerken, maçın heyecanı içerisinde olmasında rağmen, kalecinin gösterdiği reaksiyon, isyan etmeden, kimseyi gaza getirmeden soyunma odasının yolunu tutması, örnek bir davranıştı.

umarım böyle devam eder ve böyle devam ettiği sürece süper lig'in değişmez kulübü olmayı başarabilir, şehri güzel, forması güzel samsunspor.

özkan

Millet bizi seviyor,biz bizi sevebilmeyi beceremiyoruz..

feveran

85.dakıkada neden samsunspor kümeye dedıler zaten 3 1 yenıyosun neden daha cok gerıyosunuz bızlerı artık trabzon bizim için anti idi istanbul da anti oldu ne soldan bi atak nede sağdan bir orta göremedık acık bekelrımız cok kötüydü pal lazara cok güvenıyodum ama ileri cıktımı gerıye gelemıyor daha cok çalışması lazım yada seneye o da gıder

Dartagnan

zaten en basından berı İstanbul kopeklerı antıydı !

feveran

¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤..¤*¨¨ * ¤
\¸.¤ ♥ S a M S u N S P o R ♥ ¤
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤..¤*¨¨ * ¤
..\
☻/
.▌
/ \ ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN !!! ♥

feveran

beni istanbulda evinde misafir eden ss.biz kardeşlerime tek tek teşekkür ederim allah razı olsun seviyorum sizleri bizim market umut özen

brigand

Alıntı yapılan: feveran - 20 Eylül 2011, 13:01:31
beni istanbulda evinde misafir eden ss.biz kardeşlerime tek tek teşekkür ederim allah razı olsun seviyorum sizleri bizim market umut özen

bu kapı açıktır her zaman.

feveran

masbene