STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

KırmızıBeyaz

Kuddusi şerefsizi, doğuranın, büyümesinde emeği geçenin, hakem olmasına yardımcı olanın, onu hakem yapanın, ona süper ligde görev verenin, süper ligde bizi 2005 yılında düşürmesinde yardımcı olanın, dün yine bile bile bizim maçımıza verenin ve buna göz yuman ezik yönetimin Allahhhhh Belasınııııııııııı versinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

emre

Dartagnan'a katılıyorum bende.Bahia gibi Fink,Mustafa sarp,Selim,Dominguez gibi bu tür maçları bilen bu atmosferlere alışkın adamlar bile önünde ki adama pas atacak takatları yoktu.Özellikle ilk yarı deli oldum. Çıkıp adam gibi kendi topumuz oynasaydık,köpek gibi sevindirtmeseydik şunları...

Dartagnan

valla kardesım tamam pas atamıyorsun demek ki kaldıramadın baskıyı.Ama önünden gecen topa müdahale dememenın veya tek pas atılacak yere önceden baskı yapamamanın mazeretını bulamıyorum...

Ollivanders

Bir ara pal lazar 2 metreye top atamadı. Bu kadar mı korktunuz geseden . Bu kadar mı etkiledi sizi arena. Yakıştıramadım abi.

emre

Şansta gs'den yana idi. Herkes diyor Samsun yenecek bir şey yapmadı ama onların da yaptığı bir şey yoktu yenmek için.Ahmet o golü vermeseydi onlara bu maçın seyri çok farklı olabilirdi. Nitekim ceza sahamız içinden gol bulamadılar penaltıyı düşünmezsek.Ceza sahası dışından korktuğum tek isim Elmander'di o da 2. golde farkını gösterdi ne yazık ki.

Ama dediğimiz gibi baskı yapmayınca hareketli oynamayınca,ileri hızlı çıkamayınca oyuna da ortak olmak zorlaşıyor.Bizim futbolcularımız adına dün akşam ki futbolun hiç bir bahanesi olmamalı. Umarım trabzon maçı farklı olur.

serkancengiz

Ahmetin bir şansı daha var bana göre ondan sonra hoca ve taraftar biletini keser.

kumköylü ahmet

Galatasaylilara ofkem bugun dahda artti adamlar hala Hakemi Hakli Buluyolar yaziklar olsun

King Of The North

Alıntı yapılan: sosaka - 19 Eylül 2011, 10:46:39

bu adam bu pozisyondan sonra bi 5 dk. yüzünü tuttu
arif'i de geçtiler ya

kardeşim hırsız bu adam, alın terini çalan ş...siz, buna çanak tutan kuddusi ve yapmaması gereken 33 yaşındaki bir kalecinin yaptığı hareket, 2-1 iken bile çevirebilirdik maçı maalesef olmadı.

feveran

BENİM ANLAMADIĞIM NEDEN 85 DE GS LİLER SAMSUN KÜMEYE DEDİ BİZDEN NE GIRDIDE CIKMIYOR BUNUN 2.YARISIDA VAR UNUTMA ULTRA

55JNR55

Kıssadan hisse biz sadece travzan düşmanı görüntüsü vermişiz dışarıya, Samsunda 3 şerefsizlerin formasını giyene pislik yapmak farz oldu, süper lige dönmemizle beraber anti-istanbul zihniyetinin geri dönmesi farz oldu artık... Samsun kümeye derken Samsundaki geselileri hiç düşünmedi haysiyetsizler

germencisse

Oncelikle rakipimizdn mac boyunca ustun oynayamadigimiz bir macti,hos rakibimizde bizden ustun degildi skoru degistirebilecek topculari vardi haliyle boyle bir durum ortaya cikti..

Cok konusulan pozisyona gelirsek penalti dogru karar,kartin rengi hanlis karar ancal ayni durum galatasaray icin olsa penalti verilmez kartin rengi sari olurdu..

Bu tur durum basimiza ilk defa gelmiyor,olup bitenin unutulup derbiye odaklanmamiz lazim.. 

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Eylül 2011, 11:24:21
Ben halen ulusal medyanın ve GS teknik direktörü ve futbolcularının seyircilerini yere göğe koyamıyor olmasına takılmış durumdayım.

Biz oradaydık ve son 15 dk.ya kadar hep oturdular. Tam bir başarı taraftarıydılar.

Aynen.Fanatik ve Fotomaç'a baktım.GS taraftarını öve öve bitiremiyorlar.Yuh dedim.

55emrah55

GS lehine komik kararlar veren hakem Kuddusi Müftüoğlu'nun okul yıllığından bir kesit.

http://twitpic.com/6myv9v