STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

yaa arkadaş yönetim olarak, takım kimliğini ispatlama adına bu kadar basiretsizlik yapılabilirmi!!! kuddisi şerefsizi samsunsporun 5 sene önce bu ligden düşmesinin en büyük ** dan biri olarak nie yönetim bu hakeme itiraz etmedi? hem 5 sene evvel yaptıklarını gündeme getirme ve samsunsporumuzun haksız yere kasten ligden düşürüldüğünü yeniden dile getirmek ve bu şike soruşturmalarının yoğun halde yaşandığı bu zamanda adımıza yapılan bu hareket ve şerefsizlikleri yeniden kamuoyuna tazeleyerek sunmak adına mükemmel bir fırsatken kurbanlık koyun gibi çıktık godumun arenasına. kimlik istiyorum ben kimlikkkk...yönetim olarak, futbolcu olarak,antrönör olarak,takım olarak...dün tum bunlardan eksik bir samsunspor vardı sahada. yazık bize ki ne yazık, olan bize oluyor...
  o pozisyonda art niyetli olmayan adam gibi bir hakemin kararı ise elmandere sarı kart ve faul atışını samsunspora vermesi ve ahmete de kırmızı kart göstermesi gerekirdi. adam koşu yolunda açmış kollarını bekliyor bu direk engelleme ve endirek serbest vuruştur. faulden sonra ise ahmetin hareketine kırmızı kart vermesi de gayet normal di.

epçeli köylü

Hala inanamıyorum.Orta sahadan ampul gibi o gol nasıl yenilir.....

lucarelli

Teşekkürler Samsunspor.

Galatasaraya karşı belki çok üst düzey futbol oynamadın, 5-6 yıl önceki Samsunspor belki bu kadar tutuk oynamazdı ama yine de teşekkürler. Arena'ya giden taraftarlarına 15-20 dakika da olsa 50.000 kişiyi susturma fırsatı verdiğin için teşekkürler. Maçı izlediğim yerde tek başına gol sevinci yaşatıp, oradaki onlarca Galatasaraylıyı susturup, 15-20 dakika beni sevindirdiğin için teşekkürler. Maçı çevirebilme ihtimalin varken hakem tarafından bu şansın bir haksız penaltı ve kırmızı kart ile elinden alındığı halde yinede sahada elinden geleni yaptığın için teşekkürler.

Ne kadar kötü olsak da istanbul takımlarının bizi yenebilmesi için hakemin devreye girmesi gerektiğini bir kez daha gördük. Yazıklar olsun. federasyon, Yazıklar olsun Kuddisi, yazıklar olsun MHK.

sosaka

dün maçtaydım
o öve öve bitiremedikleri cincon taraftarını da gördük.arenada ilk maçları tatil günü saat 8 de olan bir maça 35bin kişi gelebilmiş zaten onun da 2bini SAMSUNSPOR taraftarı
mustafa sarp sus işareti yaptı hepsi sustu bizi dinledi.

red_white

tek kelime diyorum bu ultraslan meğersem kediymiş tribünden haberleri yok stat akustiğiden dolayı sesleri çıkıyordu.Bizim tribün orada olsa desibelmiş mesibelmiş halt yemiş

epçeli köylü

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 19 Eylül 2011, 00:38:46

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18433
Adamın yönettiği tüm maçları inceledim. Orta saha hakemliği yaptığı tüm gs maçlarını inceledim.Sadece 8.aralık.2002 yılında gs:0 bjk:1 tek bir gs malubiyeti var. Başka GS malubiyeti yok. Tesadüfmüdür bu.........

Kais

bence macta ıyı oynadık bu taktık oturursa cok can yakarız olsun yenıldık ama ben bole hkemın taaa.ahmet kosuyor elmander onune dıkılıyor yazık ya bıde kendını ole bı yere atıyor kı kuddusı de ınanıyor bıze yapılsa kendı oyuncumuz sarı kart yerdı .

sosaka

bu adam bu pozisyondan sonra bi 5 dk. yüzünü tuttu
arif'i de geçtiler ya

mehmet yılmaz

Ben halen ulusal medyanın ve GS teknik direktörü ve futbolcularının seyircilerini yere göğe koyamıyor olmasına takılmış durumdayım.

Biz oradaydık ve son 15 dk.ya kadar hep oturdular. Tam bir başarı taraftarıydılar.

sosaka

maviay55

1-1 den sonra herşey bize dönecekken iyice kontrolü ele almamızdan sonra baros-elmander değişikliği maçın kaderini değiştirdi takımımız kötü değildi bekler ve ahmet çok kötüydü..malum pozisyona hiç değinmeye gerek yok aynı hisler içerisindeyim  :x(( bütün gece pozisyon gözüm önünden gitmedi  .:.:.

arena da takımımızı destekleyen tv karsısında gururlanmamızı sağlayan taraftarlarımızadır tek alkış  >l< >l<

Jnr.Serkan

Öve Öve bitiremedikleri Gs taraftarını gördük.1-1 olduğunda 15 dakika bizi dinlediler.Gol olunca alt tribün ve yan tribün komple bize el hareketi yapıyordu.Sesimizi bastıramamak zorlarına gitmiş olmalı.Olsun Samsunum canın saolsun.3 puan hayalcilik olurdu burası istanbul...

Dartagnan

benim anlayamadığım konu neden bu kadar ürkek oynadığımız.İlk yarı mustafa sarp,fink,selim teber gs atagına karsı defansın yanına kadar indiler.Gese nın rahat bır sekılde top cevırmesıne ızın verdıler.ılk mudahalelerde hep geride kaldık.Top Geselı futbolcuların ayagına gelmeden basıp oyunlarını bozamadık.Jeton hep gec dustu ortasahada görev alan oyuncularımızda.buna bir türlü anlam veremedim.Halbuki Gencler macının 2.yarısında bunu gördük neden buna ilişkin olarak önlem alınmadı?Ayrıca  takımda tek top yapan ayağına hakim oyuncu dominguezken onu sola hapsetmek nasıl bır anlayıstır? Neden oyunu domınguez e gore kurmadık? 4-3-1-2 veya 4-3-2-1 bızım takıma gıtmez mıydı ? Dünden beri bu sorular aklımda.

Gese nın osurugundan korkar vazıyette top oynamak nedır ? Keske top oynayarak 4-5 fark yeseydık.Keske kamuoyu Samsunspor hicbir sey yapmadı demeseydi.Gururuma dokundu be arkadas.

özkan

Önce şunu soylemek gerek o tvden gelen sesin trübünle alakası yok tamamen akustikle alakalı ve 1-1'lik skorla bir kez daha gördük ki bunlar o takım dedikleri şeylere pazar eğlencesi olarak bakıyorlar.Golu attığımızdan sonraki devam eden 15 dakikadaki g.t oluşları görülmeye değerdi..

Maç ile ilgili söylenecek söz yok,kendiside yıllarca istanbulda top oynayan ve kendileride yıllarca başkalarının hakkını yemelerine rağmen muslera yapsa aynı pozisyonu hakem kırmızı gösteremezdi demesi işin özeti.

Taraftarımız muhteşemdi,tek yürek olduk,cinconların hakkından geldik..Ah bide siz maç berabere devam etseydide o trübünleri görseydiniz..

Bu işler böyle,istanbulda deplasmanda isen normalde iki kişilik oynuyorsan orada üç kişilik oynayıp,rakibe hanım hanımcık girmeli,bazı hal hareketlerden kaçınmalısın.Be Ahmet Şahin,yaş olarakda tecrübe olarakda birinci adamsıbn o takımda.Artismisin oğlum biyerlerinmi kaşınıyorda zaten bize bi yerden kulp takmayı bekleyen hakem bozuntusuna sen prim verdiriyosun kendi ellerinle..

İnanın iyiydik,takımda iyidi.Bana göre kontratak futbolunu oynayabileceğimizi gösterdik..

Son olarakda belkide ertuğrulun doğması için böyle bişeye gerek vardı..

Şunu eklemeden geçemeyeceğim,metroda birlikte geldiğimiz,stada birlikte gittiğimiz gey'selilere nolduda acaba stadda bi haller oldu bize hareket çeker oldular.Akabindede seyrantepeden başlayıp taksime kadar devam eden parça halindeki gey'se liler yine ne olduda tekli halde devam eden biz samsunsporlulara yolda bakıpda bişey diyemediler oda erkeklikleri adına güzel bi durumdu.

ahmet55

Dünki Maçta Tribünün Hakkını Veren Büyük Samsunspor Taraftarlarına Teşekkürler.