STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Hayırlısıyla Biletix'ten biletleri aldım. Vira Bismillah. İnşallah bir aksilik olmazsa maçtayı mve Cin Con'ları yeneceğiz. Allah yardımcımız olsun.

Selamlar, saygılar

Kodalak

Serkan

hacettepeli

ali ihsan

Şu an itibariyle 5 adet bilet canlı canlı  tedarik edilmiştir. samsunspor_x

Harun55

Samsunum guzel memleketim 0-1 alsin bizim olsun vallah...Iyi Top sergilesin..20.000 galibiyet primi varmis ortada ona gore ;D

salihcakir

ben de biraz evvel aldım. 7 adet bilet...

418.ada neredeyse dolmuştu. yaklaşık 500 kadar bilet şimdiden satılmış gibi görünüyor; bence gelmek isteyen taraftarlarımız acele etmeli...

55__Gurbet__55

Bu gece rüyamda 2-1 öndeydik. 72 dakikada uyandim. O kadar gercekciydiki kaldigimda acayip üzüldüm kese gercek olsaydi.Mac bari bitseydi :( :'(

ibo055

15 Eylül 2011, 14:35:16 #293 Son düzenlenme: 15 Eylül 2011, 14:41:22 ibo055
arkadaş 4 yaşındaki  çoçuklar içinde bilet al diyorlar   :kafa: :x((
419- koltuk no:)22

maraton

ali ihsan hocam bu hafta hangi şehir dışı seyahattesin, hayır esip gürlüyodun da !! geliyom,bakacazzzzzzz !!  8)

celebi

mehmet yılmaz

Çelebi, dolar mı 2.500 kişilik bizim bölüm? :)

Bu arada biri bana, diğer de maratona baskanına olmak üzere 2 adet bileti alan Kar6'ya şimdiden teşekkür ederim  :P
Yalnız anlamadığım nokta şu, kendine niye bilet almadın birader?  8) ???

celebi

en az 2000 var haocam ilgi şu anda biletixte iyiymiş

GençKozluklu

Öğle arası Cevair'Den 5 adet bilet aldım. Sürekli sıra artıyordu ve Samsunspor bileti alıp gidenler hatırı sayılır sayıdaydı. Maça bayağı ilgi varmış .Bir an önce gelmek isteyenler biletlerini alsa iyi olur diyorum.

ibo055

ağbi  bende  senin gibi yaptım ordan gelseydin yanıma   önde çok alan oldu son beş dk.şubeye yetiştim bizim  arkadaşlarda kuyruktaydı   dolduraçağız  inşallah