STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

celebi

babasamsunlu

ben iki kez oynadım.. ikiside süper ligde..
biri düştüğümüz sene ankarda  gençler birliği maçı 1-0 yenmiştik..
diğeri ondan bir sene önce olması lazım içerde denizli maçı vardı..
serkanın kornerden gelen topa müthiş bir kafa vurup attığı gole rağmen ikinci yarıda yediğimiz gollerle 2-1 kaybettiğimiv maç..
yani sorun bende değil..  ;) ;)
bence hiç birimiz oynamayalım..  :kanka: :kanka: :evet: :evet: ;) ;)

berusa55

Alıntı yapılan: celebi - 08 Eylül 2011, 21:58:36
sende vardır bir şey be kardeşim

Valla bende bir şey yok kardeşim. Ekran resimleriyle de gösterdik. İşlem ücreti alıyorlar.

SametYılmaz55

Samsunsporumuz iddaa oynayanları çok yanıltıyor,ne zaman ne yapacağımız belli olmuyor :) ev arkadaşım bir ara vermişti dışarda maç kazanamıyoruz diye gitti erciyese verdi,5 tane patlatmıştık ;D ;D çocuk kendine gelemedi iki hafta :D

cembaba

çelebi abim 24 tl'ye mal oluyor. 4 TL hizmet bedeli alıyor biletix.

celebi

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Eylül 2011, 22:12:44
Valla bende bir şey yok kardeşim. Ekran resimleriyle de gösterdik. İşlem ücreti alıyorlar.

ben onu sayın babasamsunluya söyledim berusa hocam :)

babasamsunlu

celebi

Alıntı yapılan: CemBaba - 08 Eylül 2011, 22:25:07
çelebi abim 24 tl'ye mal oluyor. 4 TL hizmet bedeli alıyor biletix.

ben deo masraf olmuyor kardeşim  ;)

berusa55

deriaKR

alperen

Acaba maç günüde gişelerden bilet bulabilirmiyiz,kalırmı?

cembaba

mahserxxx

bu maç çok önemli malum bundan sonraki maçlar zor maçlar . iyi bir başlangıç yapmalıyız. zenkeye sordum hafta sonu gol atabilecek misin diye o da oynarsam belki dedi sanki adamın ümidi yokmuş gibi geldi bana

55__Gurbet__55

samsunspor_x 2:1  gencler_birligi

Goller: Dominguez,Ekigho.

minci

Gençlerde orta sahanın beyni olan Curry milli maçtan sakat döndü ve en az 4 hafta yok. Tum'da kırmızı kart gördüğü için bizim maçta yok. Takım olarak Gençlerbirliği çok kötü. Savunma denem birşey yok. Özellikle iki yan bek çok kötü. Stoperleri Aykut, sert ve agresif ancak çok sık pozisyon alma hatası yapıyor ayrıca hava toplarında ise çok zayıf. Tandemdeki diğer isim ise Curry fakat o da yok. Yani savunma çokmüş durumda. Kaleci İse Özkan ya da Ramazan. Bunlarda geçen sene Serdarın 2. ve 3. yedeği kalecilerdi. Orta sahaları bir parça iyi denilebilir. Forvette ise santraforları yok. Olan da kötü. Gençlerbirliği taraftarlarının neredeyse tümü bu sene en büyük düşme adayı olduklarını hiç tereddüt etmeden söylüyorlar. Şu andaki takımın en iyi oyuncusu olarak bizim eski Oktay'ı gösteriyorlar. Bu durumda maçı fazla zorlanmadan kazanmamız gerekiyor. Ancak ilk maçlar herzaman zor olur. İnşallah kazasız ve belasız olarak bu maçı geçeriz. Aslında benim aklımdan 3-0 gibi bir skor geçiyor. Hayırlısı olsun.