STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

engin55

SAMSUNSPOR  GENÇLERBİRLİĞİ  SAMSUN 19 MAYIS  17:30  10 EYLÜL 2011 CUMARTESİ

Sol Açık

Bence de ilk maç için isteyebileceğimiz en iyi rakiplerden bir tanesi geldi (sonraki 2 hafta için aynı şeyi söyleyemiyorum, Galatasaray ve Trabzon ile 5. haftadan sonra oynamayı tercih ederdim).

Bu sezon düşme adaylarının başında Gençlerbirliği'nin geleceğini düşünüyorum. Kendileri de bu durumun farkındadır. Samsun'da maça gol yememek üzere çıkacaklardır. Gol bulana kadar maç çok zor geçer diye düşünüyorum, ama 1-0 yaptığımız anda Gençleri dağıtmamız mümkün...

Ama ilk maç için "dağıtmaya" falan da gerek yok, 1-0 olsun bizim olsun. Ligin ilk maçları epeyce golsüz geçer hep, ondan her bir galibiyet çok ama çok önemli...

Bu arada ben Samsun'da yaşamıyorum, ama sezonun ilk maçı için bir organizasyon (koreografi vs) düşünülmesi hoş olur. Hem yeni transferlere merhaba denmiş, burasının her yer olmadığı gösterilmiş olur, hem de süper lige taraftarın nasıl olması gerektiği öğretilmiş olur...

samuray

gençler de kötü anlaşılan bu maçı galip bitirmek çok önemli maçı alır lige moralli başlarız inşallah

Harun55

Beyler biz Avrupada oldugumuz için..Yayin bekliyorum ama Lig Tv verme imkani varmi sizce ???

Insallah verirler yaaa  agiz tadiyla Maç izleriz en çok bekledigim ne biliyormusunuz..Samsunspor taraftarinin cosmasini..
Aslinda zaman varken keske bi kareografi yapsaydiniz ne guzel olurdu ama biliyormusunuz ilk mac sezon acilisi..Zaten bizim mac bide eskisehir besiktas maci ayni saatte.. :)

Saldir samsunsporuuuuuuuum !!!KOYYYYY  trabzon_spor aaaaaaa

Ayberk

Digitürk'ün Avrupa'daki yayını konusunda fikrim yok. Ama Süper Lig'in tüm maçlarını veriyorlar. Yapmanız gereken tarifenize Samsunspor maçlarını dahil etmek. En kötü ihtimalle lig tv'nin web servisi var ama kullananlar çok şikayetçi. Detaylı bilgi için cgr nickli üyeye başvurabilirsiniz :) :evet:

isyan

Bizim ilk mac ile 8tas maci ayni ana denk geliyor, oturdugun yerdeki kahve sahibi ile anlasirsan maci yayinlar belki =)

Jnr.Serkan

Rüyamda gördüm zenke gol atıyordu penaltıdan.Ama hangi takıma attığını hatırlamıyorum m :)

samuray

ya kilk hatftayı galip bitirmek çok önemli inşallah kazanırız

ahmetsefa55

0-0 bıter dıye tahmın edıyorum ama tabı kı ıddaa da 1 e oynıcam her turlu  :evet:

germencisse

Alıntı yapılan: muhalif - 31 Ağustos 2011, 21:08:56
0-0 bıter dıye tahmın edıyorum ama tabı kı ıddaa da 1 e oynıcam her turlu  :evet:

Aynen öyle olucak,yalnız iy 0 denenebilir sanki  :P

Ayberk

King Of The North

2-0 la açıyoruz sezonu, ilk hafta ilk 6 içindeyiz...Goller ilk devrede olur.

Harun55

Alıntı yapılan: Ayberk - 31 Ağustos 2011, 02:00:56
Digitürk'ün Avrupa'daki yayını konusunda fikrim yok. Ama Süper Lig'in tüm maçlarını veriyorlar. Yapmanız gereken tarifenize Samsunspor maçlarını dahil etmek. En kötü ihtimalle lig tv'nin web servisi var ama kullananlar çok şikayetçi. Detaylı bilgi için cgr nickli üyeye başvurabilirsiniz :) :evet:

Yok benim digiturk var dreambox sagolsun.. :))
Maçi canli verirmi diye sormustum asil ben..

Gerçi verir bence çok kanal var ligtv nin hayirlisiyla guzel bir maç izliyebilecegiz allahin izniyle..
Beyler takimimiza güvenelim okadar karamsar bakiyorki çogu taraftar..bi yandan tabi süphe duyuyorlar..

Giresun maçi en azindan 3-0 bitmeliydi ama lig maçi bambaska bir hava..Ben inaniyorumki Samsunspor bu maçi 1-0 galibiyetle ayrilacaktir..  :suslen:

Ayberk

Samsunspor maçını hangi kanalda verecekleri o zaman buradaki asıl soru, çünkü süper ligin tüm maçları canlı artık :)