STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

Ayberk

Şu maçı farklı kazanıp yıllaaaaaaaaaar yıllar sonra bir haftayı lider kapatsak ne olurdu sanki? :-[

Sercan

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 25 Ağustos 2011, 22:24:11
İnşallah ilk maçta güzel bir galibiyet alacağız. ama ben beraberlik hissediyorum da neyse

Hayırlı olsun.Seneye bu zamanlar inşallah aynı sevinci bende yaşarım...

emre

Alıntı yapılan: Sercan - 26 Ağustos 2011, 13:59:14

aynen kardeşim bizim de kpss maratonu başlıyor bu atamalardan sonra  :rulet: bir yanda deplasmanlar bir yanda kpss  :deli:

İlk maç olması sebebiyle 1-0 olsun bizim olsun. Özellikle önceki sezonda ki ilk hafta Karabük maçımız ve geçen sene ki ilk hafta Akhisar maçımız berabere sonuçlanmıştı. Lige iyi başlamamız yeni bir takım olmamız ve önümüzde ki maçlar sebebiyle önemli. Vurduğun gol olsun Samsunspor'um!

Stoper

Allahım utandırma bizi. Lige puanla başlamak önemli 1-0 olsun bizim olsun.

furkan5534

Bizim için Saldır SAMSUN'um lalalaylaylaayyy samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

poo_55

allahım utandırmasın bizi.iyi başlıyalım iyi bitirelim ligi

kıbrıslı_mete

Ben ilk 3 hafta iyi oyun oynayıp, en az 7 puan alabileceğimizi düşünüyorum. Belki TT Arena'da zorlanırız biraz ama g.birliğini yenebilecek kapasitedeyiz. trabzonun da avrupa maçları olur, yorgunluğundan faydalanabiliriz.

kaptan 55

ilk hafta ligin zayıf halkalarından biriyle oynamak iyi oldu,gençlere burda taraftarımızla basarız.

Tufan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 27 Ağustos 2011, 11:43:57
ilk hafta ligin zayıf halkalarından biriyle oynamak iyi oldu,gençlere burda taraftarımızla basarız.

daha skoru hissetmedin mi abi  :)

kaptan 55

Tufan

sayılı gün çabuk geçermiş abi koymamıza sadece 25 gün kaldı.

kıbrıslı_mete

Alıntı yapılan: Sercan - 26 Ağustos 2011, 13:59:14

inşallah kardeşim inşallah

mimar55

AhmetDenizci

gençlerbirliği taraftarlarının yorumları:

ikigündür takımı izliyoruz,bu takımdan umudu olan varsa beri gelsin.tam bir ikinci lig takımı şimdiden düşmeyi garantilemiş formalite maçlarına hazırlanıyor gibi.sayın yöneticiler bu takımı kurmayı nasıl becerdiler bravo doğrusu.nereyi tutsan elinde kalıyor ne kale sağlam ne defans var ne orta saha var ne forvet geçtiğimiz sezon rakipler bizdende kötü olduğu için lige tutunmuştuk ama bu sene çok çok zor.ortaya çıkan bunca pislikten sonra futbolla eskisi kadar ilgilenmek insanın içinden gelmiyor. soğuttular bizi.bakın uzun zamandır sitemizde yorumlar azaldı,bıktırdılar soğuttular taraftarı kimsenin içinden gelmiyor her sene aynı,emin olun bu sene kombine almayı filan düşünmüyorum,hele bu takımı seyretmek için asla.üzüldüğüm tek konu cumhuriyetle yaşıt takımımızın göz göre göre erimesi.

uzun bir zaman aradan sonra herkese merhabalar.ben öncelik birkonuya deyinmek istiyorum bizim takımda iyi değil diye begenmedigimiz oyuncular gönderiliyor yerlerine hiç akla mantıga sıgmayacak futbolcular alınıyor anlıcanız gelen gideni aratıyor tamam murat kalkan iyibir futbolcu deildi ama onun yerine gelen mehmet sedef adlı futbolcu demek yanlış olur futbolcu adayı bir arkadaşımız var yani rezalet sivasspor maçında canlı izledim emin olun kadroya bile almadıgımız alparslan erdem ondan iyidir gelelim orta sahaya jedinak gitti mersin maçında onun yerinde oynayan bir arkadaşımız vardı isminibilmiyorum ama geçek oda berbattı böyle saymakla bitmez bu tranfer hataları bu kadroya fuat çapayı bırak ersun yanalıda getirsen oda 5 hafta dayana bilir

ChucKeR