STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

Tarih:10.09.2011
Saat:17:30
Stad: 19 Mayıs Stadyumu

İlk maç başlığım ve Süper Ligin de ilk maç başlığı, umarım şans getirir. Allah koca sezonda başarılar nasip etsin SAMSUNSPOR'umuza.. İnşallah ilk hafta, stadımızda bayram edeceğiz ve galibiyet alacağız.

Furkan

Amin inşallah umarım güzel bir sezon geçirerek layık olduğumuz yerlerde lige noktayı koyarız. samsunspor_x

_Jack Daniels_

İlk hafta çekilecek en iyi takımlardan birini seçtik. 3 puanla başlarız bence lige.  :evet:

kıbrıslı_mete

İnşallah olur. Aslında play-off sistemi bize bir şans da getirebilir. İlk 8'de yer alırsak Avrupa ligi için play-off oynayacağız. Belki oradan hak kazanırız. yoksa ilk 4'e girmek zor, ilk sezon için.

samsunluhakan

özledigimiz takımımıza kavuşacagız inşallah maç akşam olur aöf sınavım var öglende cumartesi veya pazar 7 de olsa maç süper olur

twitter

kıbrıslı_mete

bari ilk hafta için dursaydı ya, şöyle uzun uzun göreydik işte süper lig adını. sonuçta kaç yıldır bekledik. 2. haftadan itibaren o şekilde başlıklar atılabilir. ama sorun oluyorsa değiştireyim

kıbrıslı_mete

inşallah G.Birliği maçıyla adım atacağımız ligin sonunda en güzel yerde oluruz. yahu yarın atamam belli olacak ama ben bu maçın havasına girdim. ahh be SAMSUNSPOR başka birşey ya..  samsunspor_x  samsunspor_x  samsunspor_x  :_nazar  spor_toto

GökhanÇağlar

55__Gurbet__55

Ilk mac icin cikabilecek en iyi rakipleren birisi cikti.Arti ilk mac evimizde olmasi ikinci avantaj.Insallah  gencler_birligi yenip lige iyi baslangic yapariz.

hacettepeli

eski maçları nostalji başlığına alsak daha iyi olmaz mı?

berusa55

Şu başlığa hasret kalmışız. Şükürler olsun...  >l<

İnşallah ilk haftamızı galibiyetle kapatarak Süper Lig'e merhaba diyeceğiz.

celebi

cembaba

berusa55

Armamız bile bir başka yakışmış bu sefer şu başlığa. Acaip güzel görünüyor. Oruç mu vurdu ne  :D