Bank Asya 1.Lig 24.Hafta Adanaspor - SAMSUNSPOR'umuz: 1-1

Başlatan berusa55, 19 Şubat 2011, 17:03:08

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

M'Billa'yı durdurabilirsek -ki o Kemal'in uzmanlık alanı Adana'ya oranla çok daha iyi bir takım olduğumuz için kazanırız.

beşnumara

Adananın 4 tane kalecisi var hepsi de aynı kalitede.Özellikle Tolgahan bu sene çok hatalı goller yediği için taratarın kendisine büyük tepkisi var.Adanaspor taraftarının kalede görmek istediği genç kaleci Zülküf(Mersinden Şehmuz'un kardeşi)
Defans hattı çok yavaş ama uzun boylu.sir kalpar daha iyi bilir ama ;D dikine ara paslarla çok rahat sonuca ulaşırız aksi takdirde yan toplar falan zorlanırız macera peşine düşmüş oluruz.
Orta alanda iki isim hiç bir şey yapmıyor biri sami diğeri fahri.Özellikle dün akşam oynanan giresun maçında dikkat ettim bu iki oyuncuya bi insan halı sahada oynadığında bunlardan daha heyecanlı olur.Heyecanını kaybetmişler :) ama orta alanlarında Bülent Bölükbaşı var dün sonradan oyuna girdi bizim maça durumu ne olur bilinmez.
Forvette yeni aldıkları yabancı biraz hareketli ama abartılacak bir oyuncu tipi değil.Sadece bu seneki kötü Adanaspora heyecan katmış o kadar.
Yedek kulübelerinde devre arasında Bugsaştan aldıkları ismail var iyi oyuncu ama önünde anıl gibi bir sol bek var zaten.
Rahman var trabzon altyapı kökenli.Geçen sene yaşadığı sakatlık sonucu hala kendini toparlamış değil.
Hepimizin bildiği Emre Aktaş var ama devre arasında bucadan geri döndü.Sanki istemeyerek takıma geri dönmüş gibi bir havası vardı.
Hocaları Osman Özdemiri Adanada kalmasını isteyen sadece başkanları Bayram Akgül var heralde ısrarla göndermiyor.Bana göre en geç bizim maça yeni hocayla çıkacaklar ki o da takıma tribüne heyecan katacaktır.

Bu yazdıklarım dün akşam sahada gördüklerim.Bizim maça kadar hangi oyuncu ne olur bilemem.Çok kolay gol yiyorlar oyunu yönlendirecek adamları yok.Bizde sir kalpar maç kadrosunda saçmalamasın yeter.Her türlü 3 puanı hanemize yazdırırız.
Taraftarı ise takıma ayak uydurmuş grup dedikleri turbeyler çoluk çocukla doldurmuşlar ki en fazla 200 kişi vardı grupta.Dün akşam maraton-kale arkası kapılarını açtılar kale arkasındaki turbeyler hariç diğer hepsi maratona geçti.Pek de etkileri olduğu söylenemez.Biz 100 kişi olursak kontrol bizde olur kesinlikle.
Şimdilik bu kadar :) Eklemek istediğimi eklerim keklemek istediğimi de keklerim  ;D ;D ;D ;D Babasamsunlu bu da sana gelsin Ellerinden öperim ;D :-*

babasamsunlu

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Babasamunlu kadar başına taş düşsün hemi keltoş erkutun arkadaşı keltoş beşnumero  ;D ;D ;D

Gorkem

Dün akşam adana-giresun maçını izledim adananın futboluna göre bizi pek zorlayacağını sanmıyorum 2-1 alırız diyorum

lucarelli

Adana sezon başında favorimdi ama puan durumuna bakınca çok fena durumdalar. Kazanamamız için hiç bir neden yok.

Forvetim

giresun biraz akıllı top yapsa 2-1'i koruyup maçı alırdı, adana bize fazla direnemez, dinlenmiş takımımız maçın başından itibaren baskılı oyunuyla alacak inşallah

samet_55

inşallah rahatbi maç izleriz.ama ilk maç geldi aklıma.2-1 galiptik.son saniyelerde  bi korner oldu.adanabizim ceza sahasına doldu..sonra bi kontra savaş.savaş. zenke vegollll diye .......

usare

Bence yine zor maç olacak. Biraz da rehavet var takımda gördüğüm kadarıyla. Arkadaşlar sakın orda burda yeneriz koyarız yazmayalım. Ne zaman böyle desek bişeyler ters gidiyo. İnşallah kazanırız. Eğer bu maçı da alırsak içerideki 2 maça yürek dayanmaz. Tavşanlı maçı da çok zor olacak. Ama ondan sonra nispeten daha kolay maçlar var. İnşallah kazanabiliriz.

jean

berusa55

Adana düşme potasına yaklaştı o yüzden bu maç hiç de kolay olmayacak ama şu var; açık oynarlarsa işimize gelir şu durumda da açık oynayacaklar gibi başka şansları da yok sanki.

orhan

BOLU MAÇINDAKİ KURGU İLE SAHAYA ÇIKIP SABIRLI OYNARSAK BU MAÇI KAZANIRIZ.TABİ HÜSEYİN HOCA MAÇIN İÇERİSİNDE YANLIŞ ADAM DEĞİŞTİRİP KURGUYU BOZMAZ İSE.

Sempatik Bengülü

Adana'yı da yenmemiz lazım 1-0 olsun bizim olsun

eren55

Alıntı yapılan: orhan - 22 Şubat 2011, 22:16:22
BOLU MAÇINDAKİ KURGU İLE SAHAYA ÇIKIP SABIRLI OYNARSAK BU MAÇI KAZANIRIZ.TABİ HÜSEYİN HOCA MAÇIN İÇERİSİNDE YANLIŞ ADAM DEĞİŞTİRİP KURGUYU BOZMAZ İSE.

Hüso'ya kaldıysa işimiz iş!

Ollivanders

babasamsunlu