Bank Asya 1.Lig 24.Hafta Adanaspor - SAMSUNSPOR'umuz: 1-1

Başlatan berusa55, 19 Şubat 2011, 17:03:08

« önceki - sonraki »

furkan5534

bay geçtimiz haftadan soraki 3 macı trt verio sanırım.Bu macı Alıcaz insallahhhhhh  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Recep

flaş flaş flaş
grup istanbul 55 hızını alamamış olup boludan istanbula dönmeden adanaya adana maçına gitmeye karar vermiştir :D :D :D

emre

saka değil haa  :D adana'ya otobus mınıbus ne varsa artık kaldıracağız.. :)

Recep

emre

onuda düşündükte abi pahalı geldi ancak 55cem55 thy filosundan bir uçak kaçırırsa  :D

babasamsunlu

Forvetim

adananın yolları taştan Samsun çıkardı bizi baştan,   kamp sonrası buldozer gibi olacağımız bir maç, yeneceğiz inşallah

eren55

Serkan

Ahmeti

adana maçı öncesi maç eksiğimiz olacak hazırlık maçı yapmaya takım bulamayız ama a2 takımı ile en azından tam sahada iyi bir maç yapılarak maç eksiğimiz kapanabilir bu boşlukta önemli bir eksiklik bence bu.

34 SS 1965

aslında grup olarak sımdı bır araya gelıp konussak ucaklada gıdılebılır tas catlasın bılet 120 gecmez gıdıs donus. bakalım kısmetse gereekırse faytonla :) gıderız ama yıne gıderız

europe_55

Takimin kamp dönüsü daha iyi olacagini düsünüyorum ben...

Insallah kazaniriz ve yolumuza kayipsiz devam ederiz...

BIZIM ICIN SALDIR SAMSUNUM!  samsunspor_x

kuzeycity

bu maçı alırsak seri yakalarız denizli maçına kadar, sonra zor maçlar var

emre

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 20 Şubat 2011, 14:18:00
adana maçı öncesi maç eksiğimiz olacak hazırlık maçı yapmaya takım bulamayız ama a2 takımı ile en azından tam sahada iyi bir maç yapılarak maç eksiğimiz kapanabilir bu boşlukta önemli bir eksiklik bence bu.

kardeşim 5 kişi gittiğini düşün o kadar para vereceğine otobusle daha kalabalık gidilebilir,tabi pazar akşamı olması kötü oluyor.konusmak lazım  ;)

furkan5534