Bank Asya 1.Lig 1. Hafta Samsunsporumuz-Akhisarbelediyespor: 0-0

Başlatan kaan, 24 Temmuz 2010, 12:46:02

« önceki - sonraki »

SerhaT55

55.hakan

Baskent_Samsunspor

alperen

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 30 Temmuz 2010, 11:38:19
Bu oylamada mağlubiyet tıklayan arkadaşlara teessüf ediyorum, böyle Samsunsporluluk olmaz olsun...
Daha çok zaman var ama hepimiz heyecanlıyız, ilk haftada alınacak bir galibiyetle fazlasıyla havaya gireriz.

daha ilk haftadan mağlubiyeti tıklayan zaten SAMSUNSPOR'lu değildir bence.

gnc bengülü

SSBiz Gençlik

gnc bengülü

Burak

Alıntı yapılan: gnc bengülü - 30 Temmuz 2010, 15:23:42
inş. bizim deplasmandaki bütün maçları verir.

geçen sene hep içerdeki maçları verdi deli etmişlerdi beni hatırladığım konya ve rize maçlarını vermişlerdi birde altay galiba?

çarşambalı-55

çarşambalı-55

Bu arada adamlarda 45 buçuk sendromu var Biraz karşıyaka özentisi durumları kokuyor anlayacağınız Bu il ilçe rekabeti kendi ilinin düşmanlığı en gıcık olduğum durumlar... manisa diye bağırıp ayar etmek lazım bunları  :)

sercan5592

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 30 Temmuz 2010, 16:39:06
Bu arada adamlarda 45 buçuk sendromu var Biraz karşıyaka özentisi durumları kokuyor anlayacağınız Bu il ilçe rekabeti kendi ilinin düşmanlığı en gıcık olduğum durumlar... manisa diye bağırıp ayar etmek lazım bunları  :)

traftarı var mı kı gelcek buraya :D

celebi

td deki çarşambalı sen misin yoksa :D

Burak

hiç sorma yaa karşıyaka belki ama diğerleri tam komedi

kabacevizli55

trtnin teleteksinde maç saati 1.30yazıyo burda 20.30 maç tam olrak kaçta ?

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: celebi - 30 Temmuz 2010, 19:01:45
td deki çarşambalı sen misin yoksa :D

çaktırma adamlara söz verdim bundan sonra benim hayatımda 43 kütahya 44 kofik <MAL>atya 45,5 akhisar 46 kahramanmaraş var Manisayı sildim hayatımdan  ;D :D