Bank Asya 1.Lig 1. Hafta Samsunsporumuz-Akhisarbelediyespor: 0-0

Başlatan kaan, 24 Temmuz 2010, 12:46:02

« önceki - sonraki »

radikal-fma

valla ben geçen 5 yılın güvensizliğinden söylüyorum

Eren Can

King1965

bu sende kalırsak malatya bld ıle iskenderun bld ıle oynarız yakında sehır takımı gıder bu lıgden bız kalırız hep bld takımı olur herkez AMAN ALLAHIM DUSUNMEK BILE KORKUTUCUU  Valla bu sezondan umutsuzum ama ınsallah cıkarız super lıge

Turuncu

babasamsunlu

Bu maç nedense çok rahatım..Samsunsporumun arması çıkar bu maçı 3-0 alır..

Maç tahminim 3-0..Gollerden birini mutalaka Murat atar..  ;) ;) 8) 8)

eakgül55

26 Temmuz 2010, 14:49:16 #35 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2010, 14:54:15 eakgül55
ilk maç ilk galibiyet ilk gol kara adamlardan birisi atar  Hayırlı olur inş. 455. iletim    8)

King1965

hey yo samsun spor samsunspor :D maratonn karsılaaa :) Kırmızı-beyaz .. samsun gol gol gol yav tum herseyı ozledım sezonun acılısını buyuk merak la beklıorum

Burak

Alıntı yapılan: eakgül55 - 26 Temmuz 2010, 14:49:16
ilk maç ilk galibiyet ilk gol kara adamlardan birisi atar  Hayırlı olur inş. 455. iletim    8)

avrupa da millet zencileri yuhalar biz ekstra seviyoruz hadi bakalım hayırlısı :)

babasamsunlu

Ya bu başlığı 1 ay önceden açan Kaan kardeşimizi burdan kınıyıroum.. :D

Hergün başka bi skor geçiyor aklımdan..

4-0 olsun bizim olsun..Başka bi şey istemem :D :D

Ayrıca Burak kardeşim biz farklı bir milletiz..Kendimizden başka herkesi çok severiz :D :D

King1965

AlıntıBen Haluk Tan kıymetli arkadaşlar herşey yolunda ilerliyor, bütçesi yapılmayan hiçbir şeyin altına imza atmadık ,atmayız rahat olun .bu transferler bu yönetimin hedeflerine göre gerçekleştirilmiştir.Geçen  sene hedefimiz ligde kalıp borcumuzu azaltarak bu sezona girebilmekti.Bunun gereği olarak şu an süper ligi hedefleyen bir takım yapmaya çalışıyoruz .Hepinize saygılar sunuyorum.Umarım hep beraber iyi günleri yaşarız.

Bunu sosyal paylasım sıtesınde haluk tanın kendı yorumudur .. yorumu sız verın

#BAFRALI#

emrullah

İNŞALLAH BU SENE SIKINTISIZ BİR SEZON GEÇİRİRİZ TAHMİNİ SKOR :  3-1    ;D

samsunmania

Bugün Akhisar'dan geçtim 2 kez. 101 bin nüfuslu şirin bir ilçe. İnşallah bu maçı alarak iyi bir başlangıç yapacağız. Başlangıçlar çok önemlidir. Hele bizim gibi kırılganlığı had safhada olan takımlar için çok daha önemli.

asoydass

akhisar iyi takım zor maç olcak ama inşallah kazanırız

King Of The North

Bu oylamada mağlubiyet tıklayan arkadaşlara teessüf ediyorum, böyle Samsunsporluluk olmaz olsun...
Daha çok zaman var ama hepimiz heyecanlıyız, ilk haftada alınacak bir galibiyetle fazlasıyla havaya gireriz.