Bank Asya 1.Lig 1. Hafta Samsunsporumuz-Akhisarbelediyespor: 0-0

Başlatan kaan, 24 Temmuz 2010, 12:46:02

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Akhisar geçen sene son haftalarda garantiledikten sonra aldığı tek mağlubiyet sayılmassa namağlup olarak Bank Asya'ya çıktı ve bildiğim kadarıyla kadrosundan kimseyi satmayıp birçok da transfer yaptı.Kolay maç olarak görülecek bir maç değil.Herşeyiyle çok tehlikeli bir maç.
Galibiyetle başlamak çok önemli.Umarım kötü bir sürprizle karşılaşmayız.

KareAs55

erken bir gol maçı koparabilir 3-0 tahmini skorum

5trawberry

Maç saatini çok merak ediyorum..
Ramazan'a denk geliyor.
İftar da 19:30 civarında.

Bu maçı 19:00 ya da 20:00 gibi saatlere verirlerse her türlü küfrü yerler.

Ya iftardan önce 16:00, 17:00 gibi saatlerde olmalı ki, yazın ortasında mümkün değil..
Ya da 21:00'de olmalı, en azından 20:30'da.

O zaman da tadından yenmez..
Bide fark yaptık mı, ohooo (:

alperen

Kais

bu maç oynanırken ben hakkari otlucada olucam.ama kalbim hep samsunda olucak inşallah alcaz.

radikal-fma

tahtamız açılırsa tam kadro başlarsak lig kazanırız ama aksi takdirde ilk mağlubiyetimizi alırız

Burak

erkutdem55

Tahtamız kapalı falan değil,hala neden tahta deniliyor anlamıyorum.Tahta bir iki futbolcunun şikayet etmesiyle kapanıyor olsaydı herkesin tahtası kapalı olurdu.Adamlarla imza töreni yaptık,ön protokol değildi,transfer oldular,kapalı olsa yapamazdık değil mi!

Burak

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 25 Temmuz 2010, 11:46:44
Tahtamız kapalı falan değil,hala neden tahta deniliyor anlamıyorum.Tahta bir iki futbolcunun şikayet etmesiyle kapanıyor olsaydı herkesin tahtası kapalı olurdu.Adamlarla imza töreni yaptık,ön protokol değildi,transfer oldular,kapalı olsa yapamazdık değil mi!

yok bir iki kişi tahta diyip duruyorda biz niye duymuyoruz onu anlamadım??

radikal-fma

tahta kapalı olduğunda transfer yaparsınız ama onların lisansını alamaz oynatamazsınız örnek Geçen sene Kocaelispor'un başladığı gbi
.:.:.

alperen

berusa55

Lisans da çıkacak, çıkıp çatır çatır da oynayacaklar. Bu sene o tahtayı kapatacak adamın alnını karışlarlar yetti milletin canına; artık süper lig zamanı. Çıkalım istediği kadar odun alırız onlara... İlk hafta güzel bir galibiyetle başlayalım yeter ki.

radikal-fma

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Temmuz 2010, 14:05:20
Lisans da çıkacak, çıkıp çatır çatır da oynayacaklar. Bu sene o tahtayı kapatacak adamın alnını karışlarlar yetti milletin canına; artık süper lig zamanı. Çıkalım istediği kadar odun alırız onlara... İlk hafta güzel bir galibiyetle başlayalım yeter ki.
inşallah kardeşim ne diyelim

Akyol

Alıntı yapılan: radikal-fma - 25 Temmuz 2010, 14:25:21
                          inşallah kardeşim ne diyelim
varsa bir bildiğin açık açık söyle yoksa insanların kafasını bulandırmayın yeter artık!

mimar55

kazanırız 1-0 ilk yarı 3-1 maç skoru öyle tahta mahta söylemeyin kıracam o tahtayı...