Bank Asya 1.Lig 1. Hafta Samsunsporumuz-Akhisarbelediyespor: 0-0

Başlatan kaan, 24 Temmuz 2010, 12:46:02

« önceki - sonraki »

kaan

Tarih :  21.08.2010 Cumartesi
Saat  : 21:00      
Yer : 19 MAYIS STADI

Hayırlı uğurlu olsun.Skor tahmini yapmak ilk hafta için çok zor ama kalbimden geçen 2-0 :)

berusa55

4-0 ya da 4-1 alırız maçı ve ilk haftayı lider kapatırız inşallah...

kaptan 55

çok uzun zaman oldu maç başlığına yazmayalı,ilk önce camiamıza hayırlı olur inşallah bu sezon.maç skoru 5-0 veya 6-0 alırız.

celebi

evet hadi bakalım daha var 1 ay hayırlı olsun ilk topiç. yalnız saat ve gün sanırım belli değil henüz. alırız d,ye tahmin ediyorum. Allahım utandırma güzel başlayalım seneyi süperligle bitirelim.

Burak

baya bir erken açılmış ama geçen seneki hacettepe maçı gibi olsun güzel olur net skor

kaptan 55

celebi

55(tuncay)55

22.08.2010  13:30  pazar             SAMSUNSPOR         -        AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

ahmetsefa55

celebı abı sen deplasmanları ayarla abı bu sene butun deplasmanlara gıtmek ıstıyorum  ;D

celebi

biliyorsun artık cem ve emre ilgileniyor. ama yinede yardımcı oluruz elbette  ;) ;)

germencisse

Genellikle ligin ilk maclari  surprize acik maclar olur..her nekadar favori olsakta bu mac icin her sey olabilir detim.. :-\

Mehmetcan

ahmetsefa55

gecen senekı ılk macı hatırlayın taş gıbı top oynamıstık karabukle 3-3 berabere kalmıstık hatta mal cengızın yerıne okan bıle olsaydı o macı bız alırdık hatta 9 kısı kalmıstık ondan sonra o karabuk gıttı 77 puanla sampıyon oldu gercekten ılk macların ne olacagı bellı olmuyo

5trawberry

1-0 olsun bizim olsun..
Taraftar olarak müthiş bir başlangıç yapmamız lazım..
Takım oldukça yeni oyunculardan oluşuyor ve, futbolculara her daim arkadasında olduğumuzun mesajı en iyi şekilde verilmeli.

Bu sene Samsun'dan kimse puanla dönmemeli !

Fecr_55

Davul bile dengi dengine caliyor da, biz dengimizle karsilasamiyoruz..Burada kaldikca da böyle devam eder..Davuldan beter halimiz, ama buna son vermek icin 2-0 net bir galibiyetle baslariz diye düsünüyor ve umuyorum..
Anladim ki, tahmin yürütmeyi bile cok özlemisim..Güldür bizi SAMSUNSPOR'um..