Bank Asya 1.Lig 24.Hafta l Boluspor - Samsunspor'umuz: 0-2

Başlatan celebi, 21 Şubat 2010, 16:06:57

« önceki - sonraki »

Tufan

Bolunun iyi takım olduğunu hepimiz biliyoruz bu haftada yenildiler bence çok zor maç olacak bu maça özel prim falan konmalı 5te5 yapmak için.

FaTiH_HaN

Hedef 5'te 5 ölümüne 55 haydi Samsunspor'um güldür yüzümüzü. Bekle Bolu sahayı dar etmeye geliyoz.

kaptan 55

kavaklılar55

bekle bolu kendi sahamızda 3-0 yendik deplasmandada yeneriz inşallah

utku_01

Bugun bizim mactaydım boluyu cıplak gözle izledim.Samsun böyle devam ettiği sürece boluyu parçalar.Kötü takım değiller ama ahım şahım top oynamıyorlar. 0-2 yada 1-3 alır macı Samsun

Ollivanders

Boluya akiyoruzzzzzzz :)Ya bu deplasman zehri bitirdi bizi ya :)

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 21 Şubat 2010, 19:42:57
Boluya akiyoruzzzzzzz :)Ya bu deplasman zehri bitirdi bizi ya :)

abi kocaeline giderkenki haykışırlar hala kulağımda...daha giresundan öteye geçmem vs vs... Ah bu Samsunspor evden kovdurcak bizi :D

supernatural_55

Gidiiyyyooozzzzz giidiiiyyooozzzzzzz boluya da gidiyozzzzzz:))))
zor maç olcak Oktay olsa çok iyi olcaktı ama yine de 3 puanı alcağmzı düşünüyorum.nedense ben Adana maçından korkuyorum o maçtan 1 puan da alsak sevinirim ben açıkçası ama seyrci faktörü var tabi o da lehimize bir etken

Forvetim

boluyu da yeneceğiz inşallah, bu oyunla hiç bir takım direnemez bize emin olun..

kavak_55

yeneriz boluyu arkadaşlar merak etmeyin skor tahminim 1-3 olacak inşallah haydi hayırlısı

GençKozluklu

Bn takıma güveniyorum. artık. Çünkü başlarında tecrübeli bir hoca var. Oyuncular da bunun farkında. Oyun sıkıştığında kenardan yapılacka müdahaleyle oyunun rahatlatılacağını biliyorlar. Ayrıca kalemiz daha sağlam. Defans bolkuda iyi.

Kolay kolay gol yemiyoruz. NAsıl olsa çıkıp birileri de çıkıp atıyor. Bu hafta öyle olacka. Bolu daha stresli olacak. Bzi kaybetsek çok sorun olmayacak. Onun içindaha rahat çıkacağız ve kazancağız maçı.

Pazar gününü sabısızlıkla bekliyorum.

s_uzunkaya

bu futbol ve inançla hiçbir takım rakibimiz olamaz... olamaz diyorum ama geçen seneki maçı hatırlıyorum 1-0 öne geçmiştik maçın başında ve 3-0 yapacak % 100 pozisyonları harcamış ve sonrasında maçı inanılmaz bir şekilde 3-1 kaybetmiştik. bolu bize tersmi geliyor yoksa o geçen senenin sarhoş hallerimiydi bu hafta göreceğez... korktuğum iki maç var biri bolu diğeri giresun eğer olaki bu hafta bolu yu evire çevire tabuları yıkarak yenersek korktuğum hiçbir maç kalmıycak :)...bence boluyuda iyi futbolla yenersek süperligdeyiz. ahanda buraya yazıyorum...bu hafta final maçına çıkıyoruz....

Ladikli

Bekle bizi bolu,bekle bizi bolu,geliyoruz bolu,geliyoruz bolu...üst üste aldığımız 4 galibiyetin daha çok anlam kazanması için boluyu mutlaka yenip,hedefimizi daha açık ortaya koymalıyız,kazanacağız başka yolu yok..

ahmetsefa55

kazandıgımız 4 mactada ılk basta bız one gectık yıne ılk golu atarsak kaybetmeyız dıye dusunuyorum amaaann ılk golu yesekde koycaz ya boluya  ;D ;D ;D

King1965

Skoru Solım Arkadaslar Boluspor- 0-2 SAMSUNSPOR Sonradan aaa yendık demeyın sımdıdeen dedım ben :)