Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: HavzaLi55 - 08 Eylül 2009, 09:47:30
bu oyunla rize yenilmez hayattaa

keşke delikanlı olup rizeli53 diye nick alsaydın birader, havzali55 miş. kendini çok mu zeki sanıyorsun?

HavzaLi55

rizeli53 mu buyur kardes rizeli oldugumu düşünuyorsan havzada misafir edebilirim

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: HavzaLi55 - 08 Eylül 2009, 09:57:50
rizeli53 mu buyur kardes rizeli oldugumu düşünuyorsan havzada misafir edebilirim

Tamam, açık isim ve telefon yaz buraya. Havzada nerede olduğunu da yaz gelirim. Ama telin Havza olsun.

Arsima???

Sioux

Şu anketi kaldırın yav, Rizeye yenileceksek bile bunu nasıl söyleyebiliriz. İnsan kanser olan akrabasından umudu keser mi? Futbol bu, çok zor ama dilim varmaz benim forumda bunu yazmaya.

kuzey55

08 Eylül 2009, 10:07:11 #94 Son düzenlenme: 08 Eylül 2009, 18:50:29 Amsterdamli
arkadaşlar malesef takımda çekememzlik var ve hepsi bilerek böyle yapıyo.kadrodan kesik yiyenler ben bu takımda banko oynarım diyenler hepsi ayrı bir havada.bunlara iyi bir ders verilmeli...

Sioux

Alıntı yapılan: HavzaLi55 - 08 Eylül 2009, 09:47:30
bu oyunla rize yenilmez hayattaa

oooo arsima
haydi bastı arsima..

sen maçtan sonrada rize bizi ezdi, rize çok büyük takım, kesin şampiyon olurlar, biz küme düşeriz yazar, onu da alır baska forumlara kopyalar, asonrada samsunlular bile kabul etmişler gerçekleri dersin. seni, seni, seniiii...  ;D

babasamsunlu

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: HavzaLi55 - 08 Eylül 2009, 09:57:50

E hadi yazsana havzali(!)

Tamam o zaman, hamamlar caddesinde Ali Dayının mekanı var, herkes bilir, sen de biliyorsundur. Saat 16da orada olurum, ağırla bizi. Rize'den yetişebilir misin o saatte? :) :) :)

Bırakın bu işleri ya!

Sioux

Yakışmıyor arsima, yakışmıyor. Türklüğe, Karadenizliliğe yakışmıyor. Rizeliysen Rizeli olarak müracat edersin. Gerek yok böyle kolpalıklara.

Ertuğrul Sağlam

Arsima nedir? bunu bilen açıklayabilirmi? İnternette cevap bulamadım....

celebi

la kardeşim bende üye oluyorum bir çok yere fakat hep kıvırmadan kolpalamadan CELEBI diye ve SAMSUNSPOR avatarımı yapıştırıyorum adam gibi yazıyorum. ne işsiniz anlamadım kardeşim ya

King Of The North

Hafta sonu çay içeceğiz orada.Samsunporlu asla pes etmez,yeneceğimizi düşünüyorum Rize ne kadar favori gösterilse de bu kez adımızın büyüklüğüne yakışır bir futbol sergileyeceğiz.

Ollivanders

Turgut ve sercan olmazsa bir umut ama oynarlarsa ben bu mactan gol beklemiyorum. ayrıca sağ ve sol bektekiler hazir değillerse eğer rize macina hazir olacaklardir. Takimi 6.7. haftalarda turgutsuz , sercansiz , hakan akmanlı, volkanlı  hakkılı gormek dileğiyle ancak ozaman umutlanabilirim

King Of The North

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Eylül 2009, 11:55:01
Havzalı55 ; daha önceden de siteye girmiş Rizespor taraftarıdır .. Geçen geldiğinde de aynı nicki almıştı , Havzalılar birşey yaptı sanırım arkadaşa ..

adam değilmiş,kesin 2.takımı yenerbahçedir.

celebi

laaaaaannnnnnn rizeli olan çakma havzalı 55 denen insan müsvettesi.

Alıntı yapılan: celebi - 08 Eylül 2009, 11:02:01
la kardeşim bende üye oluyorum bir çok yere fakat hep kıvırmadan kolpalamadan CELEBI diye ve SAMSUNSPOR avatarımı yapıştırıyorum adam gibi yazıyorum. ne işsiniz anlamadım kardeşim ya

bunu yazdım sizinkiler beni sırf adam gibi giriş yapmak istediğimden kabul etmediler. yani anlayacağın yavşak yavşak hareket etmedim. acaba diyorum kabul etmemelerinden senin haberin var mıdır? vardır vardır yavşak seniiiiiiiiiiiiiii 8)