Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

Forvetim

üç maçtır hep 90.dk.larda gol yiyoruz, maçı önde bile götürsek tedirginlik var. çare bulunmalı.

eLLis

Bu maç 90 da yedik bide 45 te yedik bolu gibi bi hoca bulup okutmalı hepsini >:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 17:03:00

Hayrettin'in verdiği kondüsyonu kimse vermedi bu takıma uzun zamandır ..

hayrettini bu yuzden takdir etmek gerek .gercekten iyiydi o donem kondisyon acisindan.

Ancak birini yaptigini digeri yapamiyor abi bu adamlar hep bizi buluyor veya biz onlari buluyoruz  >:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 17:09:39
aslında açık yürekli olmak gerekirse Hayrettin konusunda adama haksızlık ettik .. Geçen sene onun attığı temeller üzerinde yürüdü gitti bu takım .. Onun eksi yanı takımla-taraftarla-basınla kurduğu olumsuz hava idi ..

Yoksa Hayrettin'in olduğu takımda Turgut'u şimdi satmıştık -ki öyle düşünüyordu Hayrettin hoca- , Sercan'ı da adam ederdi bence ..

Murat,Oktay gibi adamları da takıma kazandırdı sanırım, en azından aldığı adamlar iyiydi geçen senekiler ..

Serkan Aykut hususunda kendisine çok yüklendik ancak gördük ki kendisi haklıymış , ne yazıkki ..

Gelen gideni aratiyor  :( >:(

europe_55

Acikcasi bu mactan neredeyse hic umudum yok...
Üzülerek söylüyorum ama, puan cikarmamiz cok zor... :(

SSBiz Gençlik

samsunsporulan

benim açtığım başlıkların yüzde 80ini kazandı bu takım bir hatırlatma

utku_01

Dikkatimi çekti biz kimle yapıyorsak sizde bir sonraki hafta onunla yapıyorsunuz...Neyse Rize maçında şeytanın bacağını kırmanız dileğimle....

**KaR6**

Alıntı yapılan: utku_01 - 07 Eylül 2009, 19:32:44
Dikkatimi çekti biz kimle yapıyorsak sizde bir sonraki hafta onunla yapıyorsunuz...Neyse Rize maçında şeytanın bacağını kırmanız dileğimle....

eveti kura o şekilde çıkmış, senden her hafta sonu bi maç analizi bekliyoruz :)

Gaziosmanpaşalı3455

07 Eylül 2009, 20:12:20 #69 Son düzenlenme: 07 Eylül 2009, 20:15:05 Gaziosmanpaþalý3455
 bu takımdan ışık görenler nerde?ben bu takımdan bu şekilde bi cacık olmaz dediğimde o arkadaş
nerdeyse küfür edecekti tabi burda onu ayıplamak istemiyorum lakin doğru söyleyen dokuz köyden kovulurmuş 10 cu köye beraber gidermiş diyecez artık :(

seckin55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 18:51:27
futbolcularımız bugünü izinli geçirmişler , yarın hazırlıklara başlayacaklarmış .. yapamadık Boluspor gibi , kocaeli beraberliğinin ardından tüm izinleri kaldırdılar orada ! Bizde içeride 3 yemiş adamlara kafa izni veriyoruz !
sorma kardeşim; turgut bugun yeşilyurtta 5 kilo taşşakla geziyomuş yine..hiç bişe umrunda degılmış gibi.olan yıne taraftara oluyo..onlar gelip geçici..gorsem bozacam ama rastlaşmıyoruz kiii

ramcQ_55

rizenin yeni stadı ve ii bi takım olması bizi perişan edecek gibi

kalptenþimþek

seckin55

Oflu

ewt Adana yenildi Rize bu hava ile bizide yenecek