Bank Asya 1.Lig 4.Hafta > Ç.Rizespor - Samsunspor'umuz: 2-2

Başlatan samsunsporulan, 06 Eylül 2009, 19:07:38

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Alıntı yapılan: germencisse - 07 Eylül 2009, 13:05:59
mert abi sitenin dağıttığı fikstürde 3 hafta üst üste evimizde kocaeli,hacettepe.bolu yazıyor..

orada kucuk bi hata olmuş fiksturde.. ankarada hacettepe maçı..

5BrK5

geçen sene samsunda kazanıyoduk bu sene o başarıyıda gösteremicez heralde. .

kaptan 55

futbolculara inancım olmasada o formaya olan inancım yüzünden bu sıkıntılı dönemde en azından 1 puanla dönmeliyiz.

55erhan55

bence puan almamız çok zor bizim futbolcular deplasmanda ruhlar halinde top oynuyorlar maç bitsede gitsek havasında

Dartagnan

Ben dunki mersin macını gordukten sonra artık deplasmanda ne yaptıklarını anladım.Bundan once deplasmanda neden oynayamadıklarını anlayamıyordum.Ama düne kadar.Benım ıcın deplasmandan gelen 1 puan bile buyuk basarı geçtim 3 puanı.Hic bir umidim yok rize macindan da.İnsallah utandırılar  insallah .

Oflu

Adanayi yenerseler yakaladiklari hava ile bizin 100 % yenerler.

cgr

Artık deplasmanlardan ümidim kalmadı dün ki oyunu izledikten sonra...

Deplasman psikolojisiyle inanın hiç bir şey yapmıyoruz...

Rize'nin etkili forvetleri bizi çok zorlar (Riberio ve Özgürcan)

1 puan dün ki  Samsunsporumuz için çok iyi olur...

edmontdante

Ben Rize'yi fb ile yaptıkları maçta izledim.Hiç duymadığım isimler vardı ama yetenekli oldukları gözle görünüyordu hemen.Zaten artık deplasmandan puan bekleyenimiz de yok sanıyorum.

55erhan55

buca daha dün çıktı adamlar üç haftada 9 puan bizim futbolcu müsvetteleri son üç yıldır 4 haftada 1 bilemedin iki maç kazanıyorlar yazıklar olsun hepinize

babasamsunlu

ben bizim takımdaki bu ruhsuzluğu sanırım iddaa ile anlaşmalrı var diye  düşünüyorum.biraz kurtlar vadisi vari bir yazı olacak ama..bu şerefsizler kesin favori oldukları maçlarda  çok ucuz maçları kaybedip gidip hiç kazanamayacakları maçları aldılar geçen sene...şimdi bu hafta herkes rizeye oynayacak..demedi demeyin bu işte bir işvar :)

edmontdante

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 07 Eylül 2009, 16:30:15
.biraz kurtlar vadisi vari bir yazı olacak ama..

O zaman "demedi deme İbrahim" diyeceğiz : ))

Ollivanders

babasamsunlu

Forvetim

rizeye karşı böyle oynamayacaklardır, mersin maçı bi garabet oldu, yenilgi hesapta yoktu yenildik gitti, ama ölçü olmamalı. ne zaman ne yapacağımız belli olmaz, rize bizi bu haftaki skorlardan ve puan cetvelinde ki yerimizden dolayı çantada keklik görüyor olabilir ama atalarımızı yad ediyorum. ava giden avlanır. bize karşı o kadar rahat olamayacaklar.

sBc-55