Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: yaman55 - 02 Mayıs 2009, 19:28:36
hala inşallah diyor bırak allahı dua etmeyi oynat şu takımı oynat
yaman konuşmalarına dıkkat et nolur kardesım bu serefsızlere kızıp dınsız dınsız konuşma bu nasıl yorum allah askına :-X

yaman55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Mayıs 2009, 19:43:12
yaman konuşmalarına dıkkat et nolur kardesım bu serefsızlere kızıp dınsız dınsız konuşma bu nasıl yorum allah askına :-X

yanlış anlaşılmasın ama hala işi allaha bırakmak ne kadar doğru 90 dakika koşucaklar olay bitecek

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: yaman55 - 02 Mayıs 2009, 19:50:00
yanlış anlaşılmasın ama hala işi allaha bırakmak ne kadar doğru 90 dakika koşucaklar olay bitecek
yaw haklısın ama söyleyış tarzın bıraz agır  olmuş kardesım bızı yalandan yere strese soktular bunun vebalini ödeyemezler asla
kötu sonuçla karsılasırsak cıkamazlar o stadtan

Nuri Asan

Gurbetci fanatik kardesim ligb de sampiyonluk cok zor,oraya dusen cikamiyor.son 4 senedir dusen takimlardan hic biri daha cikamadi,biride kapandi amatöre dustu (usak)

kayacan

Samsunspor düştümü trilyonluk borçla dahada çıkamaz.Ancak yeni ve borçsuz bir takım amatörden yeniden adana örneğindeki gibi çıkarılabilir.Yani Adana maçı Samsunsporun ölüm kalım maçıdır.Bir kayıp sonrasında hepbirlikte cenaze namazında saf tutarız.

kaan

Sizin inadınıza SAMSUNSPORUMU daha bi seviyorum.Yakışmayanların inadına SAMSUNSPORLUYUZ ULANNNN >:( >:( >:(

forever5557

size basit bir hesap

güngören - sakarya - giresun - erciyes

bu takımlardan 3 ü maçlarını alırlarsa bizde mağlupsak düştük demektir.

giresun hariç hepsine ikili averajda üstünüz.tabi oda 1 puan alabilirsek.

şu gerçeği unutmayalım adana yarınki maçını alırsa bizim maçta favori maalesef :(

Nuri Asan

Aynen kayacanin dedigi gibi.bize goztepe ve adana gibide sahip cikan olmaz

jean

dusersek bu takima kilit vurulsun daha iyi hersey bitmis olur artik

furkan5534

walla :S sölencek kelıme bulamıyorumki ne dir bu.küme dusme korkusunu bırakın bızım gıbı bır takım süperligdede sonlarda bankasyadada sonlarda.:S nedır bızım halımız ya nedır ne  >:( >:( >:( >:( >:(

YaşarDoğu

Sırası geldimi yürekten , onurdan , gururdan bahsederler ama bunların hiçbirini taşmıyor bizim topçu müsveddeleri...

Beş para etmezsiniz, size verdiğimiz değere hiç ama hiç layık değilsiniz.Adam hiç değilsiniz.Siz para meraklısı , yüreksiz, onursuz insanlarsınız.Teknik traktör Ercüment hala laga-luga yapıyosun ya bu kadar yüzsüzlük olmaz.Ben olsam çıkmam sokağa, ev hapsine girerim gururun varsa....

veis

sabah saat 9 çark caddesinde kahvaltı yapıyorum adapazarında.birde kimi göreyim caddede salak salak dolaşan bir samsunsporlu futbolcu.senin sabah sabh millet kampdayken neişin var dışarıda.hadi onu geç canın kampda camı kırmaları yöneticilerle kavga etmesi yani rezillik diz boyu.bide biz bu ruhsuzlara psikolok tutmuşuz ve sakarya maçına hazırlamışız bu dahada gülünç.yani bu saatden sonra adanayı yenselerde yenmeselerde umrumda degil ama seneye ne olursa olsun bu hoca diye geçinen adam ve futbolcu çakmaları gitsin de ben başka bişey istemiyorum.

veis

sevgili ercü daha dogrusu puro diplomalı hocamız kasımpaşa maçından sonra sürekli çimler ıslakdı felan diye sızlandı ya sakarya maçı saganak yagmur altında oynandı bunu düşünemedi galiba.

germencisse

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 02 Mayıs 2009, 21:29:25
Sırası geldimi yürekten , onurdan , gururdan bahsederler ama bunların hiçbirini taşmıyor bizim topçu müsveddeleri...

Beş para etmezsiniz, size verdiğimiz değere hiç ama hiç layık değilsiniz.Adam hiç değilsiniz.Siz para meraklısı , yüreksiz, onursuz insanlarsınız.Teknik traktör Ercüment hala laga-luga yapıyosun ya bu kadar yüzsüzlük olmaz.Ben olsam çıkmam sokağa, ev hapsine girerim gururun varsa....
sözlerinize aynen katılıyorum yerden göğe kadar haklısınız top oynamıyorlar  2 yada 3 tane net pozisyon haricinde fubol ile alakaları yoktu bu sözleri aslında söylerken çok kötü oluyorum ama gerçekler böyle..bakalım yarın adanaspor inşallah yenilirde bizim maça rahat çıkar..

cem 55

böyle karaktersizlik böyle şahşiyetsizlik olmaz koca sezon yata yata şu şanlı camiayı ne hallere düşürdünüz hala umursamaz şekilde sahada mücadele ediyosunuz ya yazıklar olsun alayınıza sezonun en kritik maçındayız mücadele sıfır 1-0 maç bitse diye dua edicez maç öncesi bu maçı 1-0 kaybedin deseler herhalde hocada futbolcularda buna razı olacaklardı sahaya çıkmayacaklardı bide sahada sezon boyunca bizi çıldırtan bi şahsiyet vardıki sormayın gitsin ulan öküz turgut dana turgut mal turgut sen kimsin dangalak herif bi takımın kaderiyle bu kadar oynuyosun kaçırdıgın golleri geçtim bide takımı 10 kişi bırakıp moral bozuyosun uzatma dakikalarında sakaryalı topçu topu hasanın üzerine vurmasa maç 2-0 bitse tamamen bittik zaten sonra bu ruhsuzlarla adanayı yenmeyi düşün oktay murat volkan can turgay kenan harici sezon sonunda  bu ruhsuzların alayını yollayacaksın  dua edinde turgut efendi sercan efendi şu takım kümede kalsın yoksa bu taraftarın hışmından allah sizi korusun