Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı
75/76 Samsunspor Sakaryaspor 1-0 ( 2.Lig)
Sakaryaspor Samsunspor 0-1 ( 2.Lig)

82/83 Samsunspor Sakaryaspor 2-0
Sakaryaspor Samsunspor 2-0

85/86 Samsunspor Sakaryaspor 4-1
Sakaryaspor Samsunspor 0-0

87/88 Samsunspor Sakaryaspor 1-0
Sakaryaspor Samsunspor 1-0

88/89 Samsunspor Sakaryaspor 0-3 (H)
Sakaryaspor Samsunspor 0-1

89/90 Samsunspor Sakaryaspor 0-1
Sakaryaspor Samsunspor 0-0

90/91 Samsunspor Sakaryaspor 1-1 ( 2.Lig)
Sakaryaspor Samsunspor 0-3 ( 2.Lig)

92/93 Samsunspor Sakaryaspor 4-2 ( 2.Lig)
Sakaryaspor Samsunspor 2-3 ( 2.Lig)

98/99 Samsunspor Sakaryaspor 2-2
Sakaryaspor Samsunspor 0-1

04/05 Samsunspor Sakaryaspor 1-1
Sakaryaspor Samsunspor 4-2

07/08 Samsunspor Sakaryaspor 0-3
Sakaryaspor Samsunspor 2-0

08/09 Samsunspor Sakaryaspor 3-1

Oynadığımız maç 23
Galibiyet 11
Mağlubiyet 7
Beraberlik 5
Attığımız gol 31
Yediğimiz gol 26

Samsun'da...  O 12 G 6 B 3 M 3 A 19 Y 15
Sakarya'da...  O 11 G 5 B 2 M 4 A 12 Y 11

Şu an itibarıyla bu maç için cümle kurmakta zorluk çekiyorum. Bizim cenaha cumartesiden çok kızgınım ve henüz geçmiş değil!

Nuri Asan

Arkadaslar rahat olun klasik olacak ama puan yada puanlarla doncez...bize bu puanlari bu cocuklar topladi bu lanet ligdede birakacaklar ben inaniyorum hepsine.2-1 alacaz en kotu berabere kalacaz

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Nisan 2009, 00:49:05
Şu an itibarıyla bu maç için cümle kurmakta zorluk çekiyorum. Bizim cenaha cumartesiden çok kızgınım ve henüz geçmiş değil!

87-88 de Ercüment Coşkundere li Samsunspor Federasyon Kupası (Türkiye Kupası) finalinde 2-0 ve 1-1 lik sonuçlarla Sakaryaspor a elenmişti. Adeta final niteliğindeki bu maçta yine Ercüment Coşkundere li takımın rövanşı almasını bekliyoruz...

fatih uraz - gorgi jovanovski, muzaffer badalıoğlu, burhaneddin beadini, zafer çabalar - ercüment coşkundere, emin kar, namık yüksel - mustafa sinecek, yücel çolak, mete adanır

**KaR6**

beşnumara

içimde nedenini bilmediğim bi rahatlık var grçekten.sakaryaya vuracağız heralde darbeyi.hiç bir maçta bu kadar rahat olmamıştım. bu oyunculardan gerçekten beklentim yok ama dediğim gibi nedenini bilmediğim bir rahatlık var bende.inşaallah televizyon verir maçı da bizler de izleriz.

Nuri Asan

Arkadaslar mustafa sinecek feneri mikecek diye tezahurat hatirliyorum sanki.benmi uyduruyorum yoksa varmiydi oyle birsey.

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Nisan 2009, 01:06:50
şiltesi de duruyo evde :)

Finali kaybettik ama oralara gelmek, final oynamak, başbakanlık maçına çıkmak en büyük tarihi başarılarımızdan. Hepsi tek tek unutulmaz oyuncular ve yüreğimize kazındılar...

22 sene olmuş, çoğumuz şimdi bile o kadroyu tek tek sayabiliriz. Biriniz de çıkıpta kopya çekmeden geçen senenin kadrosunu sayabilir mi?

Tek tek isim vermeyeyim, şu anki kadrodakilerden hangisinin 22 sene sonra esamesi okunur? Gönül hepsi demek ister ama...

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Nisan 2009, 01:07:42
içimde nedenini bilmediğim bi rahatlık var grçekten.sakaryaya vuracağız heralde darbeyi.hiç bir maçta bu kadar rahat olmamıştım. bu oyunculardan gerçekten beklentim yok ama dediğim gibi nedenini bilmediğim bir rahatlık var bende.inşaallah televizyon verir maçı da bizler de izleriz.

Bazen rahatlık umutsuzluktan da kaynaklanır, umarım tersidir... Bak Samsun şehri ne kadar rahat, eskisi gibi full çeken tribünlere oynamıyoruz uzun zamandır.

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 27 Nisan 2009, 01:13:32
Arkadaslar mustafa sinecek feneri mikecek diye tezahurat hatirliyorum sanki.benmi uyduruyorum yoksa varmiydi oyle birsey.

Üstad yapılmadıysa ayıp  ;)

Mert

özkan

Alıntı yapılan: Mert 55 - 27 Nisan 2009, 02:29:48
Sakarya bu istikrarla bizi sahadan siler atar.
muhtemelen oyle olacakdır bence oylede olsa aslında hem sakarya kalsın lıgde hemde guzel dost bır deplasman sakarya..olası bı(gerci bu yzy ıle zor ama neyse >:( ) sampıyonluk amcıyla kurulacak bır kadroyla seneye olacak bır kadronun alabılcegı muhtemek bır 6 puan olması sebebıylede sakaryanın kalsını giresnun dusmenısı ıstıyorum..

Ama..Ama eğerki olmaz olmaz bu takım düşerse...bir düşerse varya kırılgan topcular siz varya...........................................!!!

Boşlukları doldurma zevkini size bırakıyorum!!!

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Nisan 2009, 00:58:30
87-88 de Ercüment Coşkundere li Samsunspor Federasyon Kupası (Türkiye Kupası) finalinde 2-0 ve 1-1 lik sonuçlarla Sakaryaspor a elenmişti. Adeta final niteliğindeki bu maçta yine Ercüment Coşkundere li takımın rövanşı almasını bekliyoruz...

fatih uraz - gorgi jovanovski, muzaffer badalıoğlu, burhaneddin beadini, zafer çabalar - ercüment coşkundere, emin kar, namık yüksel - mustafa sinecek, yücel çolak, mete adanır

Yanılmıyorsam, Sakaryaspor'un o maçlardaki kalecisi de şimdinin onların teknik direktörü olan Engin İpekoğlu idi.

ömer

Kendi evimizde bilmem ne belediye takımını yenemiyoruz,deplasmanda Sakarya gibi,canla- başla oynayan,ölümüne mücadele veren takımı yenmek için hayal kuruyoz.Bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun.

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Nisan 2009, 08:09:10
Yanılmıyorsam, Sakaryaspor'un o maçlardaki kalecisi de şimdinin onların teknik direktörü olan Engin İpekoğlu idi.

Evet abicim

sakaryaspor: engin ipekoğlu - selçuk yiğitlik, turan sofuoğlu, mula blerim, k. turgay poyraz - oğuz çetin, özcan kızıltan, erol kolcu - ümit gürsoy, sinan turhan, kemal yıldırım.

Kaderin cilvesi diyelim  ;)

Forvetim

sen evine gelen belediye takımına yenil sonra git resmen mucize ortaya koyan sakaryayı yenme planları yap, bize bu planı yaptıranlar utansın, yüzsüzler..sakarya evinde full tribünle bu maça asılacak ölüm kalım maçı onlar için, ya herro ya merro diyecekleri bir maç. puan beklemiyorum. antep b.b yi yensek güle oynaya giderlerdi bu hafta maça. bu kadar inançsızlık ruhsuzluk olmaz gitsinlerde sakaryadan öğrensinler bu değerleri. son hafta adanayı yenip bu rezilliği bitiririz diye düşünüyorum.

55erhan55

eğer bu takım düşerse bu taraftara ne futbolcular  nede teknik heyet bunun hesabını veremez

55Bafra55

Allah'ın izniyle düşmeyeceğiz.Ama hesaplarımız düşmemeye ,ben ona yanıyorum.