Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Sakarya'da olacağız inşallah.Lakin puan alacağımıza pek ihtimal vermiyorum.Sırf Kırmızı-Beyaz formamızı çimlerin üzerinde görmek için orada olacağım.

Sahada Timofte,Kaptan Ercan,Kral Serkan,Celil,Vural varmış gibi maçı seyredeceğim ..

55.hakan

26 Nisan 2009, 21:18:10 #61 Son düzenlenme: 26 Nisan 2009, 21:25:41 hakanelgun
giresunlu bir taraftarın ajansspordaki yorumu
federasyon hakemler hepsi sakaryaspor tarafında şikeyle bu ligde kalıcaklar samsun eğer gerçek bi karadeniz takımıysa sakaryayı yener ve son maçta malatyadan 3 puan almamızı bekler güngören ve sakarya haftaya yenilirse alınacak 3 puan bizi bu ligde tutacaktır

koyun can derdinde kasap et derdinde :-\

Nuri Asan

Sakarya duscene giresun dussun unutmadik orada yapilanlari

Akyol

valla biz potada değilken açıkcası sakarya düşmesin diyordum ama artık bizimde durumumuz tehlikede ama biz düşmeyeceksek giresun düşsün isterim orda yapılanlar unutulmadı unutulmayacakta burda 4 attılar alkışlarla gittiler orda yapılanlar baştan sonra rezillikti kalkıp birde neler söylüyolar bu arada coğrafya bilgim beni yanıltmıyorsa sakarya da karadeniz takımı bilginize trabzon uşağı çokonatlar!!

KocumVolkan

Alıntı yapılan: KODALAK - 26 Nisan 2009, 20:20:22
allahtan sonuçlar sonlara doğru değişti,hepsi yenildi Sakarya maçında bize beraberlik bile yeter ama ben bu takımın geri yaslanmasından korkuyorum eğer topu ilerde tutarsak daha daha iyi oynuyoruz.Geri çekildiğimiz maçlarda hep yeniliyoruz.İnşallah sakarya maçını kazanır yada en azından bir puan alırız

Abi 10 kişi kalmış ekibe bile 1-1 ken geri çekiliyoruz biz :) kesin geri yaslanıcaz puan almamız için tek ihtimal sakaryasporlu futbolcuların bol bol gol kaçırması...
gol kaçırmak dedimde aklıma gokhan kaba geldi nerde acaba :D keşke sakaryada olsa

Nuri Asan

Akyol cografi bilginin biri dogru.trabzon usagi giresun.ama sakarya marmara bolgesinde kaliyor kil payi

serkancengiz

Sakarya bizi yener bizdeki ruhsuzlar ve deplasman fobisi bu maçtan puan beklemiyorum Evimizde adanayı yenip ligde kalırız.

Akyol

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 26 Nisan 2009, 22:08:04
Akyol cografi bilginin biri dogru.trabzon usagi giresun.ama sakarya marmara bolgesinde kaliyor kil payi
doğrudur abi ben kocaeli marmara sakarya karadeniz diye tutmuşum hafızada belki de ondan öss de bir sorum yanlışmış :D

cem 55

eger yanlıs bakmadıysam sakaryada 2 cezalı var ilhan ummak ve burak karaduman bu avantaj olabilir bide sakaryayla 2 li averaj durumumuzda önemli ilk maçı samsunda 3-1 almıstık yenilgi halinde en azından tek farklı skorla yenilmemizde önemli sakarya bizim maçla birlikte 2 macını da alırsa 39 puan yapıyo biz adana macından 1 puan alırsak bizde 39 yapıyoruz ikili averaja bakılacak yenilsek bile sakaryaya gol atmalıyız ben giresunun şikeci rizeyi haftaya rahat yenecegini ahı gitmiş vahı kalmıs küme düsmüs malatyayıda yenerek 40 puana ulasıcakları kanısındayım güngören ve malatya dısında 3.takım sakarya yada biz olacaz hedef sakaryaya yenilsek bile tek farkla yenilmek ve adana maçından 1 puan almak olacak kendi sahamızda adanadan 3 puan bile diyemiyorum ne kadar acı çünkü bu öküz turguta sercana sefaya en ufak güvenim yok nerelerden nerelere geldik yazıklar olsun

atakan

ben ne olursa olsun son hafta adana yı yeneceğimizi düşünüyorum.hee bu genç ve çok çok yetenekli oyuncularımız(özellikle öz çocuklarımız dediğimiz tayfa)stres yapıpta elleri ayakları birbirine dolanırsa kabus olur.sonrada biz onların kabusu oluruz.bu arada cem senden bir anti turgut sitesi bekliyorum.

oguz_5528

Şu anda 38 puanda olmamıza rağmenn en kötü maçlar bizde die düşünüorum
biri bn düşmeyecem diyen sakarya..dieride playoff kovalayan adana..
erciyes ve kartal düşmeyecek gibi duruyor...
bu haftaa orduu güngörenii yener..ordunun playoff hedefii war..güngöreni deplasmanda yenerlerr...hadii yenmesinlerr bi puan alırlarr güngören de havluyu atar...giresun-rize...:S bu maç ne olur bilemem ama..rizee playoff istiyo..playoff oynadıklarıı taktirde oyunculara prim söz konusu...giresunun son maçı malatya ile deplasmanda ne olacağıı belli olmazz..ama sakaryadann bi puan almalıyızz...bi puan alalımm daa  daha haftasonuu net karşısına oturupp yok giresun ne yaptı yok sakarya ne durumdaa  bunlarla ilgilenmeyelimm
ALLAH AŞKINAAA AZZ TOP OYNAYINN!!!!!!!!!!!!!!!!

Nuri Asan

Oguz kardesim haklisin en kotu fix.bizde ama kucagina gelen antepi yeneceksin,yenemessen boyle olur dimi.bu maca (antep) cikan bizim adamlar ve ercu nasil olurda dusunmez su 2 haftayi,yenilirsek tehlikeyi ensemizde his ederiz diye anlamak mumkun degil

Sioux

Depalasmanda kimi yendik de Sakaryayı yeneceğiz. Yazın oraya 0 puan. Dua edelim de şikeci Rize, Giresun'dan arpayı az bulsun, maça asılıp kazansın.

kýrmýzýbeyaz55

artık ne olacaksa olsun bitsin bu kepazelik bir an önce

maviay55

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 27 Nisan 2009, 00:31:57
artık ne olacaksa olsun bitsin bu kepazelik bir an önce
sakarya bizi yener abicim..hiç umudum yok!