Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

55Bafra55

jean

antepi yenipte rahatlayamadik ya inslmalah yarin sakarya yenilir onlardan alacagimiz 1 puanda bizi ligde birakir son haftada adanayi yeneriz benim umudum yine kaybolmu sdegil uzadi sadece ligde kalmamiz

kaptan 55

haydi sakarya alkış tutuyorum onurlu savaşına?bir tokatta sen at içimizdeki ruhsuzlara.....

seckin55

her sene aynı senaryo.duşuyoz derken son anda kurtuluyoz...super ligde de bole olmadı mı...kaç sene ust uste son anda kurtulduk..adam gibi adamlar lazım bize

55Bafra55

Sakarya nerdeyse play off oynayacak :o Bir de bizim düştüğümüz duruma bak,düşmemeye oynuyoruz.

jean

adnanain dun yenilmesi iyi oldu son hafta inslalah iddiasi kalmazda bizim maca acilmaz ben son hafta kurtaririz diye tahmin ediyorum

55.hakan

Sıkıntılı günlere kaldık
Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında hiç beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını ifade etti. Maçın 15'inci dakikasında duran toptan golü kalelerinde gördüklerini söyleyen Coşkundere, "Karşılaşmanın genelinde topu rakip alanda oynadık. Bolca pozisyon ürettiğimiz bir maçta gol bulamadan sahadan 1-0 mağlup ayrıldık ve sıkıntılı günlere kaldık. Ligi alt sıra kaygıları yaşamadan bitirmek istiyorduk ama olmayınca olmuyor. Çok üretken olduğumuz bir karşılaşmaydı. Şans biraz onlardan yanaydı. Bu maçı unutmak zorundayız. İnşallah haftaya telafi ederiz" diye konuştu.

ercüment hoca bile emin değilse futbolcular ne düşünür acaba

kaynak:http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=25229

YaşarDoğu

Allah aşkına bırak git Hayrettine muhtaç ettin bizi >:( >:( en azından  disiplini vardı sevselerde sevmeselerde >:(

Yalnızca BİZ

Nuri Asan

Bu maci alacagiz bence yada en azindan berabere kalacagiz.cumlealemde gorecek futbolda dostlugun olmadigini.

HaKanReiS

Ben bir Samsunsporlu olarak emin olun biz sakaryanın bedduasını cekiyoruz diyarbakıra maç veripte sakarya düştü aynı duruma biz düştük ve 1 lig hayatı bitmişti sakarya'ya büyük terbiyesizlik olmuştu tabiki başımızdaki yöneticilerden dolayı oludu belkide Sakarya ve sakaryaspor taraftarı yinede bizlere yakın oldular ŞİRİN ANAYA İLK PANKAT AÇAN SAKARYA OLDU HELAL OLSUN VARSIN OLSUN SAKARYA SAMSUNU YENSİN BEN GÖNÜLDEN İSTİYORUM BU KADAR RUHSUZLUK OLMAZ PARAYA BU KADAR TAPILMAZ SEN ANTEPİ YENME ŞİMDİ SAKARYAYI YENEBİLİRMİYİZ ACABA DÜŞÜN

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 26 Nisan 2009, 14:42:24
Bu maci alacagiz bence yada en azindan berabere kalacagiz.cumlealemde gorecek futbolda dostlugun olmadigini.

İnş. dediğin olur , ama bu deplasman karnesiyle hava alırız hava

europe_55

Bence bu mactan puan cikartiriz  ve ligi de böylece bitiririz...

YaşarDoğu

Nasıl gönülden Sakarya nın bizi yenmelerini istiyorsun sen iyi misin?

Biz  düşmekten bahsediyoruz, sen Sakarya yensin diyorun bırak sakaryayı takımımıza bak.

NE haldeyiz Bırak Sakarya bizi düşünsün!!

kuzey55

sakarya yı biz düşürmedik malatyayı yenip ligde kalabilirlerdi.tabiki aramızda güzel bir dostluk oldu ama bunun sınırlarını iyi belirlemek gerek...haftaya sakaryada olacağız ve en azından 1 puanı alıp kendi yerimizi garantileyeceğiz.