Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

eLLis

Samsunda izleyeceğim son maç  :( Umarım staddan başımız dik bir şekilde ayrılırız.

KocumVolkan

bir bayram hediyesi bekliyorum.. haydi Samsun tepme şu fırsatı yapalım 7 puan kopmayalım yarıştan

kuzey55

ben turgutu oynatacağını düşünüyorum hocanın.oktay ı veya muratı kesebilir.ama inş bu şekilde bir kadro çıkar sahaya...

hakan55

Yarın doğum günüm inşallah SAMSUNSPORumuzda bana doğum günü hediyemi verecektir.! :D

bafralı erhan

valla yeneriz bence.içerde bu takıma da yenilirsek ayıp olur yani.... :-\

Sercan

Alıntı yapılan: bafralı erhan - 28 Eylül 2008, 01:55:11
valla yeneriz bence.içerde bu takıma da yenilirsek ayıp olur yani.... :-\

güngören giresundan daha ii bence umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır...

selahattin55

ben bu maçı kesin alırız diyemiyorum çünkü ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir takımız.bence 3 ihtimalli bir maç.

beşnumara

bu maçta tribünler biraz da olsa birleşirse ve dolayısıyla maraton da destek verecek güngöreni yeneriz aksi takdirde hiç bir şey söyleyemiyorum selahattin abinin de deiği gibi hala dengesiz bir takımız

Kais

abı bugun trubın show var ıns  bız zaten az da olsak kale arkasını hareketlendırıoruz sırınlerle mekansızlar zaten orda sbc bıse demeye gerek yok cok ıyıler maratonda coscak arenada kapalıyı bagırtıyor super olcak ıns

mehmet yılmaz

Ligin açılış maçı olan Erciyes maçı öncesinde İStanbul'dan gelen arkadaşlarımızla bir araya gelmiş ve yediğimiz yemeğin ardından stada geçmiştik. O gün herşey çok güzel olmuştu, galibiyetin de sohbetin de tadı damağımızda kalmıştı.

Bu akşam nasip olursa yine siteden bazı arkadaşlarla İstanbul'dan gelen birkaç dostumuzla birlikte maç öncesi iftarımızı birlikte açacağız. İnşallah Erciyes maçında olduğu gibi maç öncesi, skoru ve maç sonrasıyla mutlu bir akşam yaşarız.

Eğer Serkan Aykut oynamaz ise gol atma şansımız azalır diye düşünüyorum ve sitemizin maç başlığına katılıyorum, Samsunspor, Güngören'e gün gösterme!..

harbisamsunsporlu5517

hayırlıysa macı alırız yukselıse gecırız umarım

cembaba

Alıntı yapılan: Kais - 28 Eylül 2008, 14:22:41
abı bugun trubın show var ıns  bız zaten az da olsak kale arkasını hareketlendırıoruz sırınlerle mekansızlar zaten orda sbc bıse demeye gerek yok cok ıyıler maratonda coscak arenada kapalıyı bagırtıyor super olcak ıns

Aynen Katılıyorum.. Bu Akşam Yıkmalıyız Bütün Stadı.. Tribün Coşunca, Takımda Kendine Geliyor. ve oynuyor. inş. bu maçı alırız ya Almamız lazım :(

GurbetciFanatik

Bence 3 ihtimali mac

ya aliriz
yada aliriz
yada aliriz

bu ücünden biri olur muhakkak :D

berusa55

İftardan sonra Samsun'da bulunan herkes maça! Bu akşam güzel bir kalabalık bekliyorum! Haydi Samsunspor'um...

harbisamsunsporlu5517

kımseyı ıkna edemıyorum kımsede yuk olmakta ıstemıyorum dolayısıyla maca gelemıyorum ama üç puan bızım ;)