Bank Asya 1.Lig, 26.Hafta | G.Antep BŞB.spor - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan yaman55, 09 Mart 2008, 15:48:43

« önceki - sonraki »

ne kavgam bitti ne sevdam

bu maç buyuk bır ıhtımal berabere bıter antepbşb ıyıgıdıyo bu ara ama bız elazıg macının cıkısını surdurursek alırız macı  macı alırsak super olcak orası kesın

METE

alcazzz alcazzz ınsallah hadııı beylerr hadiiii guveneleımm bıraz takımımıza almasa bıle canları saolsun nedıyelım ALLAHINA ÖLUMUNE KADAR SAMSUN....

körfez55

pitbul055

elazı galibiyetinin tesadüf olmadığını kanıtlamaları için bu maçı almaları gerek.inşallah alacağız

beşnumara

ilk 20 dakikada gol yemeden gol atarsak yeneriz suat kaya ordusporun başındayken 7-5 lik maç sonrası şunu söylemişti:hayatımda unutamadığım maçların arasına koyuyorum bu maçı.bu maçı unutmadı unutmayacak da.onun için antep belediye saldıracak.dediğim gibi ilk 20 dakikada gol yemeden atmamız lazım.frikikten hakkı mı atıyo serkan mı atıyo caner mi atıyo kim atıyosa ilk 20 dakikada atsın gerisi kolay.bu arada ben hafta sonu adanadan antepe geçmeyi düşünüyorum maç için.gelecek arkadaşlara duyurulur.

sbc_emo

otobüs kalkcak büyük ihtimal..

her türlü antepede gideriz.

malatya-trabzon farketmez

King Of The North

Bu maçtan da 3 puan alacağımızı hissediyorum,G.Antep'i de yenersek bu iş büyük ihtimalle biter kümede kalışımızı ilan eder,bundan sonra önceki gibi genç kardeşlerimizle yolumuza devam ederiz.
Bu maça tam kadro çıkacağız Celil de oynuyor,Hakkı da oynuyor.Bakarsınız Serkan da oynar.Galip geleceğimiz bir deplasman,İstanbulspora 5 atmaları önemli değil,biz de Orduya 7 attık ama düşmemek için çırpınıyoruz.

yaman55

ali ihsan

Zor maç.Mücadele edersek en azından beraberlikle döneriz antepten.celil gününde olursa galibiyet olur.

celebi

ozkan17

yenilmemek iin sahaya cıkkıp tecrubemızle bir cakıp gelmeliyiz..kral celıl caner turgut feridun işi bitirir..tabi kral oynarsa

pitbul055

suat kayaya aynı sezonda 2.unutamayacağı maçı yaşatalım.

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: pitbul055 - 10 Mart 2008, 16:44:02
suat kayaya aynı sezonda 2.unutamayacağı maçı yaşatalım.

aynen ya çok istiyorum ya bu maçıda unutturmssak sonaki maçlarda acayip çekinir