TFF 1.Lig, 6.Hafta l Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Eylül 2007, 20:32:08

« önceki - sonraki »

ozkan17

youtubeye karsıyaka-samsunspor yazınca 3-4 tane vıdeo cıkıyo ama onların atıgı goller war bıde samsunspor trubunlerını az gosterıyolar..

celebi

ya özkan ben maçın kendi görüntülerini demiştim senin dediklerini izledim ben

tuzlalı

Maçın gol görüntülerini kaydettik arkadaşlar. Merak etmeyin eklenecek.

celebi

Alıntı yapılan: "tuzlalı"Maçın gol görüntülerini kaydettik arkadaşlar. Merak etmeyin eklenecek.
bekliyoruz kardeş hala gelmedi görüntüler :cry:

yönetici

Alıntı yapılan: "Celebi"bekliyoruz kardeş hala gelmedi görüntüler :cry:

tuzlalı arkadaşımız, görüntüleri yüklenmek üzere bana gönderdi ancak kayıt gs tv'den yapıldığı için logo kaldıran bir program arıyordum. çünkü d spor artık sürekli şifreye geçmiş ve arkadaş gs tv den kayıt yapmak zorunda kalmış. maçın güncelliği de azaldığı için yüklemeyi ihmal ettik. çok istek varsa o haliyle de yükleyebiliriz..

celebi

Alıntı yapılan: "admin_"
tuzlalı arkadaşımız, görüntüleri yüklenmek üzere bana gönderdi ancak kayıt gs tv'den yapıldığı için logo kaldıran bir program arıyordum. çünkü d spor artık sürekli şifreye geçmiş ve arkadaş gs tv den kayıt yapmak zorunda kalmış. maçın güncelliği de azaldığı için yüklemeyi ihmal ettik. çok istek varsa o haliyle de yükleyebiliriz..

Ya farketmez admin ya olsunda o şakilde olsun.bekliyoruz .bu arada bolu maçı görüntüleride olacak mı? şimdiden gönderiniz için teşekkürler

King Of The North

yönetici

Karşıyaka- Samsunspor maçının golleri
Samsunspor.biz yazı geçişi ile alttaki gs logosunun  görünmemesi sağlandı.

http://www.youtube.com/watch?v=41hmpNAYWH4

bu arada battal55 kardeşim nick değişikliği konusunda, rica ederim  :wink:

celebi

valla admin ve tuzlalı kardeş çok makbule geçti teşekkürler. admin sen bizim herşeyimizsin. :lol: