TFF 1.Lig, 6.Hafta l Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Eylül 2007, 20:32:08

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

evet ordu maçının topicinide ben açmıştım çok değişik bi maç oldu ama sonuçta 7 gol attık ve 3 puanı aldık gerçi tff nin abuk sabuk saat ayarlaması yüzünden maçı seyredemesemde :!:

neyse bu maça geçelim ben şuan çok iyiyiz iyi yoldayız bi sakatlık falan olmazsa karşıyaka yıda çok rahat geçeriz şuan 8. yiz inşallah bu maçıda yenip bu haftalarda ilk 6 da oluruz

yorumlar sizde beyler :wink:

berusa55

celil ve serkan aykut bugün ki performanslarını sergilerler ve genc kardeslerimiz de bu abilerine ayak uydururlarsa rahat kazanacağımız bir mac olur.SAMSUNSPORUMUZ her gecen mac, oyununu düzeltiyor arkadaslar. sadece defansımızın biraz daha dikkatli olması gerekiyor o kadar.

jean

hadi samsunsporum atesleyelim su fitili samsunda iddiali demeleri icin bu maci almaliyiz ordu maci artik istikrarin baslagici olsun

samet

puan alacağımıza eminim...yavaş yavaş geliyoz...

heroes55

arkadaslar   kanımca   takımın  moralı  ust  sevıyede
ama bence takımda  motıvasyon  eksık  takım  one  gecınce  3  pas  yapmıyor  bunun  nedenının  bulunması  gerekır  bırde  artık  hıc  bır  takım  samsunsporun  onunde  duramaz  artık  ama   yınede  takımın  ısı  sıkı  tutması  gerekır  ınsallah  bundan  sonrakı  maclarda  daha  dıkkatlı  olur  ve  bu  kadar  gol  yemeyız   herkese  ıyı  gunler  

bence  mac  sonucu:

karsıyaka: 1  SAMSUNSPOR: 3

celebi

ordu maçından sonrada bu maçı alacağımızı düşünüyorum takım artık oturmuştur karlşıyakadan da bu maçı alırız inşaallah

Gurbetci Bülent

En kötü ihtimal 1 Puan diyorum karsiyaka suana kadar oynadigimiz takimlardan en kötüsü diyebiliriz ama belli olmuyor tabiki.
Celil ve Serkan formunu korursa 3 Puan banko.

Kadir ÇELEBİ

dspor yorumcusu ismini tam olarak hatırlayamadım serkan ve celil icin yaptıgı yorumda bu iki fufbbolcu vasat bir oyun sergileseler bile tff 1nci liginin 2 gomlek ustu futbolcular olması sebebiyle her an skoru etkilicek gelismelere imza atabilecegini soylemesi bazı gercekleri gordugunu gosterir :D karsıyaka macınıda alıcaz allahın izniyle..

King Of The North

D Sporda yorumlar süperdi adamlar Celil ve Serkan'a hayran kaldılar bu 2 futbolcunun ölüsü bile rakip takımları bozmaya yeter dedi.Artık Karşıyaka maçında 3 golden aşağı atmayız ama kaç yeriz bilemiyorum :lol:

maço

allahım ınsallah bu macı alırız benım umıdım yok ksk zor deplesman zaten ıstatıstıklerde gerı durumdayız deplesmanda. golsulerımızın formu devam ederse takım olarak saglam savunma yaparsak bu macı alabılırız tok 3 atarı 5 atarız gercekcı konusmak lazım.ksk hocası engın celılle serkana bırer adam versse oynatmayan o zaman ne yapacaz gorecez bu macta

mehmet yılmaz

Her maç öncesi olduğu gibi yine verelim istatistiğimizi;

Alıntı65/66 Karşıyaka Samsunspor 1-0 (2.Lig)
Samsunspor Karşıyaka 3-0 (2.Lig)
70/71 Karşıyaka Samsunspor 1-0
Samsunspor Karşıyaka 1-0
71/72 Karşıyaka Samsunspor 0-0
Samsunspor Karşıyaka 2-1
83/84 Karşıyaka Samsunspor 2-2 (2.Lig)
Samsunspor Karşıyaka 2-1 (2.Lig)
84/85 Karşıyaka Samsunspor 0-1 (2.Lig)
Samsunspor Karşıyaka 1-0 (2.Lig)
87/88 Karşıyaka Samsunspor 2-0
Samsunspor Karşıyaka 0-0
88/89 Karşıyaka Samsunspor 3-0 (H)
Samsunspor Karşıyaka 1-2
89/90 Karşıyaka Samsunspor 1-0
Samsunspor Karşıyaka 1-0
93/94 Karşıyaka Samsunspor 0-2
Samsunspor Karşıyaka 1-2
95/96 Karşıyaka Samsunspor 1-0
Samsunspor Karşıyaka 4-1
06/07 Karşıyaka Samsunspor 1-2 (Lig A)
Samsunspor Karşıyaka 1-1 (Lig A)

Oynadığımız maç 22
Galibiyetimiz 10
Mağlubiyetimiz 8 ( 1'i geçirdiğimiz trafik kazası nedeniyle hükmen 0-3)
Beraberlik 4
Attığımız 24
Yediğimiz 20

Samsun'da... Oynanan 11, Galibiyetimiz 7, Mağlubiyetimiz 2, Beraberlik 2, Attığımız 17 Yediğimiz 8
İzmir'de... Oynanan 11, Galibiyetimiz 3, Mağlubiyetimiz 6, Beraberlik 2, Attığımız 7, Yediğimiz 12

Karşıyaka'ya karşı az da olsa bir üstünlüğümüz bulunuyor. Orduspor galibiyeti moral-motivasyon olarak çok iyi oldu. Samsunspor benim için deplasmanda daha şanslıdır. İçeride genel bir sorunumuz var. Geçen sezondan bu yana deplasmanda oynadığımız son 5 maçı kaybetmedik. En son yenilgimiz nisan ayının başında İstanbul Bş.Bld. Spor'a.

Eskişehirspor: 0-0
Karşıyaka: 2-1
Malatyaspor: 0-0
İstanbulspor: 1-1
Kocaelispor: 3-2

Bu maçta da kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

HoliganSamSunLu

çok zor bir deplasman olmasına rağmen samsunsporun son durumu ümit verici bence kritik bir maç olacak eğer yenersek ki inşallah yeneceğiz takım güzel bir hava yakalamış olacaktır.

ali ihsan

Tek farkla kazanırız gibime geliyor.Hayırlısı artık.1-0 ve ya 2-1 farketmez bu maçı alalım yeter.Bu takımda bu hırs olduğu sürece zor yeniliriz artık.

edmontdante

3 atarız 5 atarız yorumlarına bende katılmıyorum.Zor maç olacak sonuçta Karşıyaka iddialı girdi lige.Ama bu havayla  yenileceğimiziz sanmıyorum hele 7-0 la gitseydik çok daha farklı olurdu bence ama olmadı ne yapalım.

Bir dönem Milinko Karşıyaka ya gidince Karşıyaka ya sempatim olmuştu.Ama geçen seneki  dönüm noktasını hala unutmadım.Son saniye golüyle her şey alt üst olmuştu.

93/94 Samsunspor Karşıyaka 1-2.Bu maçı hatırlayan var mı?Son 10 dakikada ne yağmur yemiştik.Öyle böyle bir yağmur değildi yine bu seneki gibi sel falan olmuştu.Çıkış kapılarında dizimize kadar su biriktiğini  ve o suyun içinde yürüdüğümüzü hatırlıyorum.

King Of The North

Atarız merak etmeyin Serkan ve Celil'e en az 2 şer adam vermesi lazım hocalarının yoksa affetmeyiz hiç,aradan Kemal yıldırım ve Caner Altın yazar bu sefer golleri,her durumda kadro olarak da moral olarak da üst durumdayız affı yok.Ben Ordu maçından korkmuştum korktuğum olmadı bu maçı rahat alacağız inşallah. :wink: