LİG A 28.Hafta SAMSUNSPOR 0-1 Mardinspor

Başlatan cagdasahmet, 01 Nisan 2007, 14:57:20

« önceki - sonraki »

cagdasahmet

sebat'a yenildikten sonra yeneriz diyemiyorum....

AllydeenleaR

Sadece Samsunspor

yenilcez kaçışı yoq

şimdi bu maçın bitiminde başkan çıkıcak yine MATEMATİKSEL şansımız devam ediyor diyecek - boş laflar bunlar boş

Sempatik Bengülü

benimde artık mardin maçından pek ümidim yok.mardini yeneriz diyemiyorum çünkü herşey açıkça ortada.

King Of The North

Zaten yenilirsek de sattılar derler,adımız çıktı bir kere satışcıya.Hepsinin Allah belasını versin.

oğuzhan55

Bu maç için yeneceğiz diyemiyorum.Çünkü yenmemiz için bir amacın olması gerekiyor.Amacı olan bir takım zaten yenmesi gereken bir Akçaabat'ı yenerdi.

samet

eeee biz ne zaman yeneceğiz...şimdi destek zamanı...

edmontdante

KaleArkası

Alıntı yapılan: "edmontdante"Yensen ne olur Yenmesen ne?

Allah korusun kötüsünü bile düşünmek istemiyorum 16.ile 10 puan fark var.Bari yensekte LigB ye düşmesek.Galibiyetten daha farklı bir sonuç aşağıya çekecektir

55samsunlu55

yazıklar olsun, ne hallere düştük. önceden mardinle hazırlık maçı yaptılar diye kızıyordum, daha ciddi bir rakip bulamadılar mı diye. şimdi aynı kategoride oynuyoruz ve berabere kalacağımızdan bile şüpheliyiz.

ALI55

7 hafta kalmıs bu saatden sonra önunde tek takım olsa dersınkı 6 puan kapanır tüm maçlarını kazanırsan ama önunde d.bakır k.yaka elazıg hepsı puanlar kaybedecek bız kazanacagız çok zor ligdede kalırız artık seneye ama internetspor com da az once bır haber okudum ısallah 1 nısan sakasıdır adnan trabzon ıle anlasmıs ferıdunu almısıız karsılıgında bonservısı ile .....

adige73

Alıntı yapılan: "ALI55"7 hafta kalmıs bu saatden sonra önunde tek takım olsa dersınkı 6 puan kapanır tüm maçlarını kazanırsan ama önunde d.bakır k.yaka elazıg hepsı puanlar kaybedecek bız kazanacagız çok zor ligdede kalırız artık seneye ama internetspor com da az once bır haber okudum ısallah 1 nısan sakasıdır adnan trabzon ıle anlasmıs ferıdunu almısıız karsılıgında bonservısı ile .....

eğer gerçekten adnan feridun takası olacaksa bence gayet güzel olur feridun adnandan daha faydalı takıma

GençKozluklu

7 hafta aslında 3 puanlık bir sistemde öenmli bir süre. Ancak bizim takımda seri galibiyet alacak bir ışık yok. Bakın Orduspor küme mi düşüyor derken adamlar sadece 4 haftada bizi 9 puan geriden gelip geçtiler.
Takım takım olsa, yönetim olsa 7 haftada çok işler yapılır. Elazığ'a yenildik diye çok üzülnüştük. O takım gitti İstanbul'u hem de 3-0 yendi.
Bizim en büyük sıkıntımız dolcu. Gol olmayınca takımın direnci düşüyür.
Kalecimizde hiç güven vermiyor. Adam dün takımı kontraatağa çıkaracam diye evlere şenlik bir degaj yaparak sağolsun gol yememize davetiye çıkardı.

Ben Gökkahn kaba, Akın, Mustafa Çiçek'in derhal yedeğe çekilmesini istiyorum. Gençlerdaha azimli oynayacaktır. Belki diğerleri de akıllanırlar. Oynamayınca forma alamayacakalrını görürler.
Ama yönetim yok ki hoca ne yapsın.
Mardin'i yenmeliyiz. Lütfen maça gidip SAMSUNSPOR'u destekleyelim. Futbolcular gidici SAMSUN markası kalıcıdır.

Herşey SAMSUN için.

Saygılarımla

MeL_55

mardini yenmek icin su kadroyu yapmasi gerek sayin mustafa hocam insallah yapar !!!
Alıntı
---------------------MAKSIC-------------------------

FERIDUN-------EVREN----------TUFAN--------------ÖMER

--------------SERKAN D.------ADNAN------------------

SERDAR----------------------------------------SERCAN

--------------BURHAN--------SAMET------------------

YORUMLARINIZI BEKLIYORUM !!!

körfez55

ideal ve mantıklı bi kadro fakat evren olmalı defansta diye düşünyorum.çünkü uzun toplarda etkili gol ümidimiz bile olabilir.