LİG A 23.Hafta Altay 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan KaleArkası, 26 Şubat 2007, 23:00:24

« önceki - sonraki »

Serkan

gitsemmi gitmesemmi die tereddüt içinde kaldım bir maç  kazanamazsak o 18 saat bitmez gibime geliyo:S

cagdasahmet

Alıntı yapılan: "yusuf celebi"burada huzursuz olsa gerekki o eski oyununu göremiyoruz.

arkasına bile bakmadan Samsunspor'u tercih etmesidir

Madem gelmek istiyordu neden huzursuz?

yusuf celebi

Sevgili çağdaşahmet,

Erol Kapusuz,gelmeden önceki düşündüğü iyi ortamı bulamamış olabilir belki farklı bekliyordu ,düşündüğü gibi çıkmamış olabilir.
Futbolcular bu sorunları yaşıyorlar,bunun örnekleri çok.

Levent Eriş'in Erol'da ısrar etmesinide anlıyorum,aldırdığı adamı oynatmasa o zaman niye aldırdın diyecekler ayrıca Eriş'in düşüncesi Erol duran toplarda iyi işler yapar düşüncesinde, ama onuda yapamayınca ortaya böyle bir tablo çıkıyor.

Şu bir gerçekki Erol bu değil ,Lig A'da iyi şeyler yapabilir ama işte...

İzmir'e gitme imkanı olanlar bence takımı yanlız bırakmamalılar.

Bizler İstanbul'da istanbulspor maçı çalışmalarına devam ediyoruz inşallah o zamana kadar takım havlu atmaz.

34 SS 1965

evet istanbulspor macına guzel bı calısmalar yapabılırız bız bır grup olarak havalımanına gıtmeyı dusnuyoruz ve orda futbolcularımıza baklava ıkram etmeyı dusunuyoruz guzel organızasyonlar yapabılırız

tankut

maç hangi gün yayın varmı yayın

TuzlaSS

cagdasahmet

Alıntı yapılan: "yusuf celebi"Sevgili çağdaşahmet,

Erol Kapusuz,gelmeden önceki düşündüğü iyi ortamı bulamamış olabilir belki farklı bekliyordu ,düşündüğü gibi çıkmamış olabilir.

Evet olabilir.

kayacan

Çok zor maç kaybedebiliriz. Gökhan kabayla gol atamayız 1-2 de yedikmi işte sonuç 0-2. İnşallah böyle olmaz.

berusa55

artık umudum kalmadı her hafta deplasman galibiyeti yemez!bu hafta altay da kaybetmiş ki kesin bizi yenerler!sen elazıga diyara yani rakiplerine punalrı vere vere play-offa mı kalacaksın!cok yazık sadece taraftara yazık!

jean

sansimiz pek tutmuyor beraberlik iyidir bence yenilmememi zlazim kesin olarak

Lusage

Altay'ı yenebiliriz. Ama yenilmememiz lazım o kesin. 2 hafta önce Malları yendi Ama Malların Taner'i kitlersen ve korkmazsan yenersin zaten.

Eğer bu maçtaki gibi tek forvet çıkacaksa bari ileride Burhanı düşünsün arkasındada 2 tane Ofansif Ortasaha koysun. Ancak bu şekilde maçı alabilme ihtimalimiz olur. Yoksa yine havadan dağıtılan 3 puan'ı arayacağız...

maço

istanbulda gıden varmı yaa ben gıderım eger gıden olursa

körfez55

ben gitmeyidüşünüyorum isteyen varsa giderizz

cem 55

bende 2.yarı basladıgından beri izmire gıtmeyı planlıyodum ama samsunumuzun  dünkü oyunu gördukten sonra hevesim kırılmıstı yavas yavas bugun kendımı toparlayabildım ve buyuk ihtimal bende izmirde olacam 2.yarı deplasman kacırmayacam dıyodum barı kendi adıma seriyi bozmayayım istanbuldan gelebilecek arkadaslar haberleselım hep  beraber gidelim bu arada izmir ve cevre illerden maca gelebilecek arkadaslar var mı insallah güzel bı tribun olusturabiliriz izmirde

Sadece Samsunspor

ALLAH ın izniyle bu maçı alıcaz - zaten deplasman canavarı diye adımız çıktı bari o ünvanımızı koruyalım-bence bu maç çok zorlu geçecek bencede 1-0 olsun bizim olsun diyorum ben

HADİ HAYIRLISI