22.Hafta LİG A SAMSUNSPOR 0-0 Diyarbakırspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Şubat 2007, 20:04:20

« önceki - sonraki »

bluegreen55

samsun kasımpaşa maçının iddaa ile alakası yoktu.
son ana kadar kimin kazanacağı belli değildi.
kasımpaşa o golü atsaydı kasımpaşa kazanacaktı.

ilginç olan samsunspor gibi 4 maçtan 3 ünü kazanan bir takımın çıkış içinde olan ve transferleriyle yukarıyı zorlamayı hedefleyen bir takımın elazığ maçını kaybetmesi.ve çok kötü oynaması sizlerin anlattığı kadarıyla...

bunuda samsunsporla bağdaştırmıyorum.çünki samsunspor hedefini süper lig yapan ve her maçını kazanmaya çalışan bir takım.

mafyası var bu işler içinde olan futbolcular var...yılmaz vuralın istifasını düşünün...rizeli futbolcunun gol attığına üzülmesini hatırlayın...yani yönetimin veya kulübün değilde futbolcuların menejerlerin mafyanın içinde olacağı dolaplar bunlar...

bundan sonra tek dileğim samsunsporun hiç bir nmaçında rakip takıma 1'e 4 veya daha fazla vermemesi

MeL_55

AlıntıRÖVANŞI ALACAĞIZ

Türk Telekom Lig A'da ikinci yarısının beşinci haftasında Diyarbakırspor'u ağırlayacak olan Samsunspor'da Teknik Direktör Levent Eriş, "Rövanşı alacağız" dedi

ZOR MAÇ OLACAK

Diyarbakırspor maçının hazırlıklarını devam ettiren Samsunspor'da Teknik Direktör Levent Eriş, "Diyarbakır maçı zor geçecek. Bunun bilincindeyiz. Biz her maçımızı tek tek değerlendiriyoruz. Bundan öncesine ve sonrasına bakmadan o haftaki maçımıza yoğunlaşıyoruz. Bu maçı da böyle düşünüp finali geçeceğiz" dedi.

İYİ İZLEDİK
İzleme komitesinin rakibi iyi etüt ettiğini belirten Levent Eriş, "Rakibimiz ikinci yarıda 4 ila 5 oyuncu takviyesi yaptı. İlkyarıda ki kadrolarından oldukça farklılar. Ama biz gereken önlemleri aldık. Rakibimizi iyi tanıyoruz. Buna göre sistemimizi kurup oynayacağız" diye konuştu.

DÖNÜM MAÇI
Diyarbakırspor'un ikinci yarıda oynadığı dört mmaçta galibiyet alamadığının altını da çizen Eriş, "Diyarbakırspor bizimle dönüm maçı oynayacak. Bu maçı çıkış yolu olarak görüyorlar. Zor maç olacak. Ama bir yandan da rakibimizin üzerimize gelmesi işimizi kolaylaştıracak" dedi.

KADRO DEĞİŞEBİLİR
Ligin ikinci yarısında yapılan transferlerle takımın oldukca güçlendiğini ifade eden Eriş, "İkinci yarıdaki dört maçımıza da kadroda yapılan küçük değişikliklerle çıktık. Bu maçta da herşey olabilir. Takımda forma giymeyen ve giyen herkese ihtiyaç duyuyorum. Herkes göreve hazır olsun" diye konuştu.

TARAFTAR HARİKA

Taraftarın kendilerini hiç bir zaman yalnız bırakmadığını da kaydeden Eriş, "Sezon başından bu yana taraftarımız bizi hiç bırakmadı. Takım kazandığı zaman ise onları ne kadar mutlu ettiğimizi biliyoruz. Diyarbakır maçında da onlara çok ihtiyacımız var. Maç sonunda onları mutlu etmek istiyoruz" dedi. Mehmet SOYKAN

bluegreen55

Samsunspor   v   Diyarbakirspor
  1.85    3.25    4.00

cem and naz55

arkadaşlar bırakın şu idda işlerini pztesi günkü maç için yazacaklarınızı yazın nerden çıktı bidaa muamması pztsi yener ve bu idda muammasıda açılmamak üzere biter..

timofte

Bu iddaa muhabbetine bir son verilse iyi olacak. Burayı diğer takımların taraftarları da okuyor. Samsunspor'u bu şekilde tanıtmaya yorumlamaya  hakkımız yok.

İç sahada yaşadığımız problemi taraftara yüklemek kolaycılık olur. Geçen yıl Adnan Ölmez de aynı şeyleri söylüyordu. Ama son dokuz hafta taraftarla bütünleşmeyi akıllarına getirdiklerinde 19 Mayıs'ın nasıl bir cehennem haline geldiğini herkes gördü.

Diyarbakırspor kötü bir takım değil. Oradaki maçı Kerem'in armağanı gollerle 2-0 kazanmışlardı. Bu hafta altı puanlık bir maç oynayacağız. Futbolcularımız mücadele ettikten sonra kazanmamak için bir sebep yok. Pazartesi akşamı kaldığımız yerden devam etmek dileğiyle..

piyanist

Alıntı yapılan: "cem and naz55"arkadaşlar bırakın şu idda işlerini pztesi günkü maç için yazacaklarınızı yazın nerden çıktı bidaa muamması pztsi yener ve bu idda muammasıda açılmamak üzere biter..

Ya hakket ya ben bu konudan sıkıldım artık.Oran 1,90 olursa o maçtan galip gelmeyi neden unutalım.Bu pis oyunu oynayan kim?Madem öyle o hain açıklansın.Bencede bu muhabbet kapatılsa çok iyi olacak.Biz Samsunspor için burdayız dün çıkan İdda için değil.Parada pulda gözümüz olsa Samsunsporu desteklemek yerine bayilere koşardık

Amsterdamli

Madem bu iddia isinden cok emin olanlar var ozaman  yatirsinlar servetlerini "zengin" olsunlar ama burada ortaligi bulandiran sozleri biraksinlar.

körfez55

ben inanıyorumki sahada futbolcuların çoğu hakiki samsunsporlu.maçtan sonra nasıl sevindiklerini görüyoruz.çok yanlış bu idda işi falan.bırakın bunlarıda maça bakalım.

yusuf celebi

İç saha sendromunun takım üzerinde yarattığı etkiyi taraftarımızın avantaja dönüştürmesi benim üzerinde durduğum önemli bir konu.

Daha önceki yazılarımda belirttiğim nedenlerden dolayı oyuncuların psikolojik olarak etkilenmeleri bir konu hariç taraftar ile ilgili,dolayısıyla bu konuyu taraftarımızda sorun yok anlamında düşünürsek ve bu sorunları çözmek için adım atmassak iç saha sendromu artaraktan devam eder,bu hedeflediğimiz yerlere gelmemize büyük sekte vurur.
Bir takımın kendi evinde sürekli sorun yaşaması önemli bir hadisedir ve mevcut sorunları görmezlikten gelerek çözmemiz mümkün değildir.

Amsterdamli

Sevgili Yusuf, bu konu uzerinde uzun zamandir durdugunu cok iyi bilirim. Samsunspor eskiden kendi sahasinda bilegi bukulmesi cok zor bir takimdi. Eskiden dedigimde 4/5 yil oncesine kadar.

Peki bu surecte ne degismis olabilirki futbolcular baski altinda kaliyor ve kendi sahasinda rahat hareket edemiyor. Halbuki son senelerde ic saha seyirci sayisinda onemli bir dusus goruluyor. az seyirci karsisinda oynamak daha kolay diyebilirsin ancak benim sahsi dusuncem acaba seyirci az oldugu icin munferit kufurler dahami kolay duyuluyor. Yoksa benim bildigim futbolculara koro halinde kufure felan edilmiyor. Bence bunuda bir dusunmek gerekir.

mehmet yılmaz

Bence bu iç saha sendromundaki esas sebep, takımın baskı ortamını kaldıramaması.
Daha önceki yıllarda orta sıralarda idi takımımız ve herşeyi kontrolünde tutabiliyordu. Ancak özellikle son iki yıl birnide düşmeme ikincisinde çıkma savaşındaki psikolojik baskıyı kaldıramadık. Bunun çözümü için psikolojik destek mi alınır bilemiyorum.

Tabii bunda eğlence olsun diye maça gelip, Samsunspor lehine iki tezahürat yapmayan ama rakip takımı alkışlamakta da üzerlerine olmayan topluluğun da payı büyük maalesef.

preator

Sayın Yönetim Kuruluna , Elazığ maçında maç öncesi yasanan ve stada geç girmemize neden olan aksaklıkların bu maçta olmaması temenni ediyorum.. Büyük Samsunspora yakışanı yapacağınızı umuyorum..

Sevgili futbolcularımıza, ya oynayın kaybedin ama oynayın güzel futbol sergileyin 10 tane yiyin alkışlayalım.. övelim ....
ama elazığ macı gibi bir maç bize izlettirmeye hakkınız yok...
izlettircekseniz farklı bir formayla cıkın anladınız sizzz...

Maraton trübini de biraz da ilgili ve alakalı taraftar bilinci sahip kişilerin gelmesini istiyom.. inş başarılı olan ve gülen taraf biz oluruz temennisiyle

MeL_55

AlıntıFUTBOLCULARIMIZ ÇOK HIRÇIN

Samsunspor Genel Menajeri Ercüment Coşkundere, "Mutlak kazanmamız gereken bir maç. Futbolcularımızın hırçın olması aşırı kazanma arzusundan" dedi.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ
Kalan bütün maçları tek tek ele aldıklarını belirten Ercüment Coşkundere, haftalar ilerledikçe daha zorlu karşılaşmalar oynandığını kaydederek,"Diyarbakırspor karşılaşmasını çok önemsiyoruz. Bu maçı kazanmak için tüm şartları oluşturacağız. İnanıyorum sahadan 3 puanla ayrılan taraf biz olacağız. Üst sıralara tırmanmak istiyorsak bu maçı mutlaka kazanmak zorundayız" dedi.

KADROMUZ MÜSAİT
Bazı futbolcuların saha içinde agresif davranması ve kart görmesinin aşırı hırstan kaynaklandığını ifade eden Coşkundere,"Bence saha içinde oyuncuların hırçın olması gayet olumlu. Hırçın olan futbolcu, maçı kazanmak için elinden geleni yapar ve son nefesine kadar mücadelesini verir. Futbolcuların cezalı duruma düşmesi ve sakatlanması gibi durumları daha önceden hesaplayarak her oyuncunun alternatifini elimizde bulunduruyoruz. Yani kadromuz müsait"diye konuştu.

MeL_55

AlıntıİŞTE AİLE TABLOSU

Samsunspor yönetiminin, önceki akşam Büyük Otel'de düzenlediği dayanışma gecesinde son derece renkli görüntüler yaşandı. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alamderoğlu, geceye katılan bütün bayanları Diyarbakırspor maçına davet etti

ALEMDAROĞLU ŞOV

Kırmızı-Beyazlı ekibin düzünlediği dayanışma yemeğinde yönetim kurulu üyesi Mustafa Alamderoğlu, yaptığı şovlarla geceye adeta damgasını vurdu. Yemeğin ilk dakikasından itibaren futbolcularla yakından ilgilenen Alemdaroğlu, kadehini Samsunspor için kaldırdı. Daha sonra kısa bir konuşma yapan Alemdaroğlu, yemeğe katılan futbolcu ve yönetici eşlerini pazartesi günü oynanacak Diyarbakırspor maçında tribünde görmek istediğini söyledi.

BAŞOĞLU İNANIYOR

Samsunspor Başkanı Mazhar Başoğlu'da herkesle tek tek ilgilendi. Başoğlu yaptığı konuşmada Süper Lig hedeflerini gerçekleştirebilme adına yönetim olarak ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi. İkinci devreye süper bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Başkan Başoğlu, "Diyarbakırspor karşılaşmasını kazanıp, yolumuza emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Bu konuda bizlerin futbolcu ve teknik heyeti güvenimiz tam" diye konuştu.

ERİŞ KAPIDA KARŞILADI

Teknik Direktör Levent Eriş, gecede ev sahipliğini başarıyla gerçekleştirdi. Herkesten önce yemeğin yenileceği salona gelen ve davetlileri kapıda karşılayan tecrübeli teknik adam, oyuncularıyla yakından ilgilenerek onlara moral verdi. Eriş, yardımcısı Cevdet Çapar ile birlikte kaleci Akın - Sevinç Dağdelen çiftiyle ayaküstü hoş geçen bir sohbet etti.

AMAN ADO DİKKAT!
Samsunspor'un başarılı oyuncusu Adnan Güngör, gecede yemeği biraz fazla kıçarınca takım arkadaşlarının esprilerine maruz kaldı. Önceki akşam yaşanan sahnelerin ardından takım arkadaşları Adnan'a şişman lakabını taktı. Adnan ise, "Benim şişmanlıkla yakından uzaktan bir ilgim yok. Kim benim şişman olduğumu idda ediyorsa gelsin tartılalım" diye konuştu.

SİNAN YEMEKLERE BAYILDI

Kırmızı-Beyazlı ekibin Vestel Manisaspor'dan transferi Sinan Özkan, davette çıkan yemeklere hayran kaldığını söyledi. Patates cipsine dayanamayan golcü futbolcu, takım arkadaşlarına cips yemeleri konusunda ısrarda bulundu. Sinan, "Takım içinde tam bir aile ortamı var. Burada olmaktan çok mutluyum" dedi.

KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRDİLER
Samsunspor Kulüp Doktoru Mehmet Özden ve İzleme Kotimesi Üyesi Nafız Tural, geceye eşleriyle katılanlar arasındaydı. Son derece nezih bir ortamda çalışma arkadaşlarıyla birlikte olduklarını belirten Özden ve Tural, "Samsunspor'un bir aile olduğunu bu tablodan görebiliriz" diye konuştular.

GALİP ESPRİLERİYLE GÜLDÜRDÜ
kırmızı-Beyazlı ekibin emektar malzemecisi Galip Fıdır, yemekte Mustafa Çiçekle birlikte oturdu. Yemeğin ilk dakikasından itibaren yaptığı espriler ve anlattığı yaşanmış komik olaylarla masadaki futbolcuları güldüren Galip, Samsunspor'un bu sezon kesinlikle Süper Lig'e yükseleceğine inandığını söyledi.

TUFAN SAKİNLİĞİNİ KORUDU
Soğuk kanlılığı ve sakin duruşu ile bilinen Tufan, önceki akşam düzenlenen yemektede görüntüsünü bozmadı. Son derece sakin ve güler yüzlü görünen Kırmızı-Beyazlı oyuncu, "Diyarbakırspor maçına konsantre oluyoruz. Pazartesi akşamı gerçekten çok kritik bir karşılaşma oynayacağız" diye konuştu.

GÖKHAN MAGAZİN MUHABİRİ

Samsunspor'un son dönemdeki başarılı performansıyla dikkat çeken golcü futbolcusu Gökhan Kaba, moral yemeğinde davete katılan arkadaşlarının fotoğraf ve haberini yapmak için gazetecilerden yardım istedi. Gazeteci arkadışımızın fotoğraf makinasını boynuna geçiren Gökhan, başladı fotoğraf çekmeye. Paparazzilik yapan golcü oyuncu, arkadaşları hakkında yaptığı bomba haberleri tek tek patlacağını ifade etti.

DOĞAÇ İLGİ ODAĞI OLDU
Kırmızı-Beyazlı ekibin yardımcı antrenörü Hakkı Bayrak'ın biricik oğlu Doğaç Bayrak, sempatik tavırlarıyla geceye katılan davetlilerin büyük sevgisini kazandı. Yaş pastasını büyük bir iştahla yiyen Doğaç, ileride iyi bir futbolcu olmak istediğini söyledi. Baba Bayrak ise Doğaç'ın futbola yeteğinin olduğunu söyledi.

AKÇİÇEK AİLESİ ÇOK MUTLUYDU

Samsunspor'un Fizyoterapist'i Erdoğan Akçiçek, eşi ve küçük kızları ile gecede son derece keyifli göründü. Kırmızı-Beyazlı ekipte görev yapmanın kendisine mutluluk verdiğini ifade eden Fizyoterapist Akçiçek, "Samsun'a alıştık. İnşallah daha uzun süre burada kalırız" dedi.

COŞKUNDERE İLGİLENDİ

Genel Menajer Ercüment Coşkundere, dayanışma yemeği altında düzenlenen gecede futbolcularla yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi. Tek tek masaları gezen Coşkundere, futbolcuların morallerini yükseltici konuşmalar yaptı. Coşkundere, "Takım içindeki kolej havasını her geçen gün daha da genişletiyoruz. İnşallah bu birlikteğimiz sezon sonuna kadar devam edecek" diye konuştu.

CANER, TANE'YE HAYRAN KALDI

Kırmızı-Beyazlı ekibin golcü futbolcusu Caner Altın, Serkan - Buna Aykut çiftinin biricik kızları Tane ile son derece uyum sağladı. Tane'yi önce arabasında seven Caner, daha sonra bebeği kucağına almak istedi. Tabi Tane'yi kucağına almakta zorlanan golcü oyuncuya Banu Aykut yardımcı oldu. Tane'yi masa masa gezdiren Caner, bebeği bırakmak istedi. Ancak bebek Tane, Caner'den ayrıldığı için ağlamaya başlayınca Caner, Tane'yi yeniden sevmek zorunda kaldı.

BAŞOĞLU'NDA MAKSİC'E MORAL

Samsunspor Başkanı Mazhar Başoğlu, yemekte kaleci Maksic ile selamlaştı. Tecrübeli kaleciyle sohbet ederek, moral verdi. Başkan Başoğlu, daha sonra diğer futbolcuların yer aldığı masaları ziyaret etti.

Ladikli

Mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma.Kenan dışında eksik yok,rakipde ise M.Ali yok.Rakibimizde ikinci yarıya çok kötü başladı.Onlarda kazanmak isteyeceklerdir.Maç sonuna kadar takımı en iyi şekilde desteklemeliyip,rövanşı almalıyız.