Lig A 7.Hafta | T.Telekomspor 5-1 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 26 Eylül 2006, 00:35:47

« önceki - sonraki »

hasselbaink

ligin dibindeki iki ekibin karşılaşması bir nevi dip derbisi diyebiliriz bir yanda çok değil 35 gün içinde tüm hayallerimizi tarumar eden Samsunspor'un isim benzeri; diğer yanda ligin isim babası!

Futbol sürprizlere açık bir oyundur. Bu nedenle Samsunspor bu maçı kazanabilir.

Allah'ım! Bitsin bu kabus...

ngonge

yenersek ne olur hemen söyliyeyim, hemen umutlanırız "artık şeytanın bacağını kırdık" deriz, ama samsun ertesi hafta gene kaybeder... ondan bence kazanıp kazanmamamızın çok önemi yok. zaten ilk 2 şansı çok zor. ilk 6 ya girersek bile, bu sefer play off da eleniriz.

34 SS 1965

bu takımı zaten super lıgde gormek bır hayal arkadaslar onun ıcın barı lıgı alısık bıyerlerde bıtırseler onada sıkur mesela 12 13. sıralarda olabılır

Tamer55

bir puan alırsak ilk ona girme şansımız artar

KotuCocuk55

Futbol fedeasyonundan yapılan açıklmaya göre,maç 1 Ekim Pazar günü saat:15.00 da oynanacak!

Geçen sene Ordulu arkadaşlarımızla telekom-ordu maçına gitmiştik, ANKARA 'organize sanayı bolgesine' yakın bir yerde 'Telekom genel müdürlüğünün' büyük bir yerleşkesi var, Stad buranın içerisinde!

Not: Ostim stadıyla çok karıştırılıyomuş ora değil!

BİR maraton,bir kalearkası toplam iki tribün var,bunlarda aynı bızım yan sahalardakı trıbunlerden,anlıcanız çok amator bir stad,bununla beraber rakip takıma verilen kale arkası belki 1000 kişi kapasitelidir!

Geçen sezon gittiğimiz ordu maçında,yaklaşık 3000 ordu taraftarının stada giremediğini belirtmeliyim!

Biletler maç gunu gelmeden bitiyomuş,kapasıtenın dusuk olması nedenıyle!

Tabi bu dediklerim,maç telekom stadında oynanırsa geçerli,zira bu stadda profesyonel  maç oynanmaması lazım..

Bir not Daha: Geçen sene bu stada gittiğimde,ordu üst sıralara tırmanıyor,samsunda ateş hattının ortasındaydı,Yanımdakı ordulu arkadaşıma Koskoca Samsunsporu ŞU STADA yakıştırıyomusun dedim,o yusden biz ikinci lige çok fazlayız,demiştim! Hayat, ŞİMDİ ikinci ligin de dibindeyiz...
MAÇA GİTMEK İSTEYEN ARKADASLARA DUYURULUR....

Tribün_ali

arkadaşlar önceden nydi be skor tahminleri yapardık 5.3 atar diyorduk şlimdi ise 1 puana razıyız be bizi bu duruma düşürenler utansız gercek SAMSUNSPORLU yönetim istiyoruz

MeL_55

zaten yenilcegiz bosuna tartismayalim arkadaslar

AllydeenleaR

hasselbaink

ah be fikstür çekildiğinde ne hayaller kurmuştuk güya özel araçla ankaraya bu maça gidecektik istnbula izmite gidecektikdaha ilk hafta ordu deplasmanında aldık zaten boyumuzun ölçüsünü bu takımın peşinden değil ankara'ya bakkala bile gidilmez.
yine de Ankara<2daki Samsunsporlular gitmesin diyemem. gidin de biraz da siz protesto edin yöneticisi oduğu takımın taraftarı olmayanları...

veis

ya esasında kazan san ne olucak kazanmasan ne.bu durumlara geldik ya gerisi yalan.

sinoplu

puan futbol için değil samsunspor ıcın maca gidecegim
stad belli mi bilen varsa yazsın
bu arada ankaraguclulerin de maca gelecegı konusuluyor meshur sike filan dosyası vardıya acıklamalar onun ıcın

Sadece Samsunspor

zor dostlarım zor bu takım yensede bişe olmayacakki dier hafta yenilecek takımı yenilememiz lazım

oğuzhan55

Gelmişiz 7.haftaya hala bir toparlanma yoksa, taraftar olarak bekleyipte bulamadığın şeyler çoksa gelde yap maç tahmini nasıl yapacaksak.Artık bu maçı ve bundan sonrada galibiyet almaya devam etsek bile bu istikrarlı bir şekilde olmadığı sürece maç tahminleri için bir şey diyebilmek zor.Madem öyle Telekom maçı ve devamındaki maçlarda full galibiyet alabilirsek ligde iddamız biraz olsun devam eder.Ama bu şartlarda bu ne kadar gerçekleşir orasıda bilinmez.

King Of The North

Maç Cebeci Stadında oynanırsa arkadaşlarla gitmeye karar verdik,onun dışında sanayiye falan gidemeyiz bu takımın peşinde cefa çekmek istemiyoruz,oruç olmasak gidip sövmek isterdim ama onu da yapamayız şimdilik.Sinir katsayılarımın düşme ihtimalini göz önüne alırsak belki gidebiliriz.Bu arada kombine alan arkadaşlar da yarı fiyatına satıyorlarmış biletlerini ama alan yok.Ne hallerdeyiz ya koskoca şehir Türkiyenin maskarası oldu.Taraftara laf söyleyenler aynaya baksınlar sonra da gereğini yapıp gitsinler artık bu takımın başından.

Gurbetci Bülent

Arkadaslar bence bu sezon sampiyonluk konusunu kapatalim o isi seneye birakalim,bosuna kendimizi ve futbolculari üzmeyelim.
Maclara gidelim zevk alalim samsunspor icin gidelim takima genc oyuncular katilsin adapte olsun ileriye dönük bi takim kuralim bu arada neticeden cok kazanacagimiz futbolculari tartisalim.
Ben Altay macindan sonra 2-3 saat kendime gelemedim ve dedimki bu son oldu.Ama ertesi sabah kalktigimda yinede samsunsporlu oldugumu anladim ve yine bakacagim dedim ve gercegi anladim bosu bosuna sampiyonluk bekleme bu sene dedim görünen köy kilavuz istemez.
Futbolcular yetersiz yönetim desin adi trabzonlular hepsi bu is zor olur dedim bu sene insallah bir kac mac daha kötü sonuc alirizda yönetimdeki bütün trabrumlular istifa eder ve hakiki samsunsporlular basa gelir ve gelecegin takimini kuraríz el birliyle.
Bu sezon ben sadece samsunsporlu oldugum icin maclara bakacagim ve destekliyecim sampiyonluk felan beklemiyorum yeterki gelecegin takimi kurulsun gencler kazanilsin.