Denizlispor - SAMSUNSPOR 1-2

Başlatan bluegreen55, 10 Nisan 2006, 01:41:50

« önceki - sonraki »

samet

denizlide takımın yanında olacağız...

jean

vallahi hic umutlu degilim ama bakalim ne olacak yinede

kadir55ist

selam
sezer kardeş vitamin gibisin son dakikaya kadar savaşacağız. senin gibi arkadaşların yazılarını okuyunca biraz olsun rahat olabiliyoruz.
hafta sonu inşallah şeytanın bacağını kıracağız ve bu ligdede kalacağız.

sezer-55

inşallah kadir kardeş.yeneceğiz kalacağız

sezer-55

arkadaşlar maçın hakemi yunus yıldırım samsundaki Denizlispor fortis türkiye kupası maçını yöneten hakem.Manisalıymış İnşallah adaletli bir maç yönetir.

Yusufhoca

Insallah Samsunspor'umuz bir mucize yaratir da DenizlispoR'u yener. Onlar da bugünler de kötü gidiyor..

yönetici

Alıntı yapılan: "sezer-55"arkadaşlar maçın hakemi yunus yıldırım samsundaki Denizlispor fortis türkiye kupası maçını yöneten hakem.Manisalıymış İnşallah adaletli bir maç yönetir.

vestel manisa maçında izmirli hakem ismet arzuman bizi yakmıştı.o günden beri normale dönemedik.
şimdi de kritik denizli maçına egeden hakem veriyorlar. adil bir maç yönetmesi dileğiyle.
Alıntı

RAFAEL : ŞANSSIZLIĞIMI KIRACAĞIM

Samsunspor'un Brezilyalı futbolcusu Rafael Marino, üzerindeki şanssızlığı Denizlispor maçında kıracağını belirtti.

Son haftalardaki düşüşüyle dikkat çeken Rafael, Denizlispor maçı öncesi gol sözü verdi. Rafael, "Son haftalarda üzerimde şanssızlık var. Gol pozisyonuna giriyorum ama istediğimiz vuruşları yapamıyorum. Hafta sonu çok önemli bir maç oynayacağız. Bu açı kazanmaktan başka çaremiz yok. Bende son haftalardaki şanssızlığımı bu maçta kırmak istiyorum" dedi.

Rafael'in açıklamalarına bakılırsa bu maçta oynayacak gibi konuşuyor. Bir süre önce Hasan Hoca ise farklı bir kadrı sürebilirim demişti. Ne diyelim, oynatılacaksa da bu sefer bari iyi oynar inşallah..

kadir55ist

selam
artık hakemlerden konuşmak istemiyorum ama inşallah maç sonunda yine canımız yanmaz.
bir galibiyet çok şeyi değiştirir.
haydi hayırlısı

34 SS 1965

eğer boyle bır organızasyon olacaksa cok muthıs olur

bodensee55

beyler moruklar..rahat olun bu maci alacaz denizli bu stressi kaldiramza basdik mi oilk golu tutsacaklar...bir yere kadar...ben bu insanlari anlayamiyorum yontenleri bedne bi HOCA GITMEZLER BUYU YAPALIM RAKIPERLE BIZ GOLLERI ATALIM BELKI RAKIPELRI BIZE BUYU YAPDILAR BEYLER:::SIZE DIYOPRUM

Yusufhoca

Alıntı yapılan: "bodensee55"beyler moruklar..rahat olun bu maci alacaz denizli bu stressi kaldiramza basdik mi oilk golu tutsacaklar...bir yere kadar...ben bu insanlari anlayamiyorum yontenleri bedne bi HOCA GITMEZLER BUYU YAPALIM RAKIPERLE BIZ GOLLERI ATALIM BELKI RAKIPELRI BIZE BUYU YAPDILAR BEYLER:::SIZE DIYOPRUM

Bodensee55 görünce sasirdim yavv. Ben de Bodensee'deyim. Ama Almanya Bregenz üzerinden Lindau'dan 40 km. yukariddayim. Leutkirch'deyim. Burada ögretmenim.

cem and naz55

samsunspor futbolcularının bu şehirdeki insanlar a borcu var bu insanlar bu halk onlara inandı burdaki maçlarda olsun deplasmanlarda olsun bu takımı hiç yanlız bırakmadı
HAYDİ SAMSUN KAZAN BU MAÇI SEVİNC E BOĞ BU ŞEHRİ

nilsah

Denizlispor için ölüm-kalım macı ne olursa olsun diyarbakır macıdır arkadaslar.Denizlinin samsun macında futbolu beraberlik üstüne kuracağını düşünüyorum.Onlara 1 puan altın hediye olacaktir.Haftaya oynayacaklari diyarbakır macı ise onların final macı görünümünde nefes almak istiyorlarsa bizim macımızda puandan çok sahalarinin kapanmaması,cezalı ve sakat futbolcu vermemek en büyük amacları olacak.Bu yüzden de defansı sıkı tutacaklar bizim gol ayaklarımımızın suskun olması handikapımız.Hocamızın top tekniği iyi olan celil ve ceyhunu ilk 11 de oynatması aşikar.Ben derim ki bu mac bizim üstünlüğümüz ile gider ve koparırız.Tek sorunumuz bence agır hava şartları olma ihtimiali ve dikine top oynamaktan korkmamız.

bluegreen55

ertuğrulun takımı
cenk
kais derken şimdide bizi  yıkan golü mehmet yılmaz atarsa şaşmam...

sezer-55