Denizlispor - SAMSUNSPOR 1-2

Başlatan bluegreen55, 10 Nisan 2006, 01:41:50

« önceki - sonraki »

south_london

diyara maç verdiğimizi söyleyen samsunlu değildir!

sezer-55

benim anlamadığım konu bazı arkadaşlar şimdiden 2.ligi istemeyerekde olsalar kabullenmişler sanki,
denizlispordan puan alırsak ligde kalırız.Sanki milan,juventus,barselonayla maç yapacağız geçen hafta erciyes bunlardan puan alıyorsa biz niye almıyalım neden yenmiyelim denizliyi.Ben bu takımın denizlisporu yenip ligde kalacağına inanıyorum.Samsunsporun düşmesini ilahi adalet olarak yorumlayan yorumcular gereken cevap sizede verilecektir.Samsunsporun verillmeyen penaltıları haksız yere gösterilen kırmızı kartlar o zaman adalet yokmuydu nerdeydi ozaman sizin tabirinizle ilahi adalet.İLAHİ ADALET VAR AMA BUNU   SİZLER BİLEMEZSİNİZ HERŞEYİ KENDİNİZE GÖRE YORUMLARSINIZ.

KIRMIZI ŞİMŞEKLERDİK NE OLDU BİZE
HAYDİ DÖNELİM O ESKİ GÜNLERİMİZE

Ladikli

kime maç vermişiz ya biz niye göremedik. 6 tane futbolcumuz oynayamamıştı kart cezalıları ve sakatlıklardan dolayı bizim o maçta içimiz gitti yenemedik diye üzüntüden kahrolduk ya.sakarya kendi kendini düşürdü evinde maçlarını kazanamazsan rakiplerine yenilirsen düşersin.şuanda bizimde kendi evimizde kazanamadığımız için durumumuz ortada.saçma sapan iddalarla SAMSUNSPOR'un ismini kimse karalayamaz.bazı takımların lige nasıl çıktıkları ve nasıl ligde bırakıldıkları açık açık ortada iken neden bunları konuşamazlarda, bizi pis işlerine alet etmeye çalışırlar.evimizde oynadımız son maçlardan bir tanesini dahi kazansak bu durumdan kurtarabilirdik.şimdi ise denizliyi yenmekten başka hiçbir çaremiz kalmadı.kaç haftadır iyi oynuyoruz kazanamıyoruz.bize iyi futbol değil artık 3 puan lazım.

bengülü

o maçta diyarbakırın attığı golde ofsayıttı kimse onu söylemiyor o maçta bile hakem faktörü vardı golü kafayla eser atmıştı net ofsayıttı çünkü nerdesin erman toroğlu neden bu maçın golüne bakmıyorsun ******* seni

sezer-55

Denizlispor maçında hucum hattında tek celil oynaması lazım zaten kontratak futbolcu.kesinlikle maçın ilk bölümünde defans ağırlıklı oynamamız lazım kerem,kenan,,m.polat,muhammmed,tamer,musa,guaye,tolga,ayari,mustafa,celil,.Çünkü Nurullah Sağlama karşı ofans oynadığımızda bu adama şansımız tutmuyor.maçın ilerleylen bölümlerinde caner ceyhun.Erciyeste aynısını yaptı benim acizene görüşüm.

senol55

Arkadaşlar kim ne derse desin Samsunspor dü-şe-cek.
Samsunsporun ipi çekilmiştir.
İnşallah düşmezler diyorun ben koyu bir Samsunspor taraftarıyım
Ama düşecek diyorum bakın da görün
Samsunspora onlarca mail yazdım Erdoğan Arıcayı atın da Tanjuyu alın
Almadılar iyi. Hani Arıca'yı attiklarinda 3-5 gün içinde teknik direktor alacaktılar?
Kimse Samsuna gelmez Tanju'dan başka
ama iş işten geçtikten sonra bu yönetimin aklı başına gelecek
Ben Almanyadan herşeyi görüyorum sizin büyük bölümünüz Samsunda yaşıyor
nasıl gerçekleri göremiyorsunuz
Kimse bana Samsunspor geçen sezon Diyara maç sattı demesin

Gurbetci Bülent

Icimden bir his diyorki bu hafta horozun kafasi kesilecek.
Hisleri birakip realite bakarsam bizim denizlisporda sansimiz yok gibi görünüyor 1 puan bile düsmemize neden olabilir.
Bizmi saldiracagiz yoksa onlarmi saldiracak iki takimda 3 puan icin cikacak.
Bu hafta samsunsporlu futbolcular yürekleriyle hirslariyla oynamayi bi kenara biraksin taktiksel zekice bir oyun oynasinlar,hele stress yapma gibi lüksleri yok artik rahat oynasinlar beklesinler adamlar gelsin, bakin görün o zaman 3 puan nasil geliyor.
Ben bu son 4 haftadaki kayiplari arkadaslar en cok stresse,inanca,hirsa bagliyorum, bence son 4 macta hele konya macinda rahat oynasalardi biz nerden baksan 4 degil en az 8 puan almistik,tabi burdan yazmasi kolay oluyor ama takim düsmüs gibi oynasin bakin arkasi nasil geliyor.
Uzun lafin kizasi denizliye yenilsekte ben dogustan samsunsporluyum ben samsunsporu süperlig icin degil samsunspor oldugu icin seviyorum.
SIMSEKLER PATLAMA ZAMANI GELDI CAK ARTIK

yönetici

Alıntı

KEYİFSİZ İDMAN

Samsunspor, Denizlispor maçı hazırlıklarına yaptığı tek antrenmanla başladı .Haftayı seyircisi önünde aldığı 1-1'lik Konyaspor beraberliği ile kapayan Samsunspor, deplasmanda oynayacağı zorlu Denizlispor maçı hazırlıklarına başladı. Konya maçı sonrasında geceyi Nuri Asan Tesisleri'nde geçiren Kırmızı-Beyazlılar, sabah Teknik Sorumlu Hasan Şengün yönetiminde yaklaşık 45 dakika süren bir çalışma yaptı.

KOLOĞLU: HEDEF 10 PUAN

Ligde kalma umutlarının devam ettiğini belirten Genel Kaptan Ercan Koloğlu, "Kalan 5 maçta toplayacağımız 10 puan bizim kümede kalmamıza yeterli olacaktır" dedi Samsunspor Genel Kaptanı Ercan Koloğlu, ligde kalma umutlarının devam ettiğini söyledi. Koloğlu, "Matematiksel olarak şansımız sürüyor. Aynı şekilde biz umudumuzu yitirmedik. Kalan 5 maçta toplayacağımız 10 puan bizi kümede bırakacaktır. Takım olarak hazırlıklarımızı bu yönde devam ettiriyoruz. Denizlispor maçı bizim için son şans. Bu avantajımızı iyi kullanıp, çıkışa geçmek zorundayız" diye konuştu.
Kaynak:Haber

bluegreen55

bu geçen seneki diyarbakır maçının falan gündeme gelme sebebi kesinlikle bizi susturupgündem değiştirmektir...

hakem hataları sebebiyle düşmüş olacağımızı tüm tvler net olarak söylemesede kabul ederken ve mhk da verdiği cezalarla bunu tehid ederken geçen senki durumu gündeme getirip ortamı bulandırmaya çalışıyolar...
şerefsizlik dizboyu memlekette
ismail uyanık çıkıyobizi tenkit ediyolar futbolcuları tehdit ediyolar diyor kimseye bişey yapılmıyor herşey kapatılıyor  sonradautanmadan dediklerine bak..

King Of The North

Ya Ercan Koloğlu Abimiz 10 puanla nasıl kalacağız ligde ben de 13 puan lazım bize diyorum.15 yapmamak için bir neden yok çık oyna al maçı.Düşersek bidaha da çıkamayız bu daha büyük faleket olur.

yirmiuc

kadir55ist

selam
samsunsporun adını pis ağızlarına alanlar inşallah cumartesi günü en iyi cevaplarını alacaklardır.

sezer-55

denizlisporu yeneceğiz bu ligde kalacağız

ÇarŞamBaLı

iNŞaLLah KarDéŞim

sezer-55

Rahat olun
Samsunspor hafta sonu Denizlispor ile oynayacağı 'ya tamam ya devam' maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Dün yapılan antrenmanda eğlenceli dakikalar yaşanırken, futbolculardan Samsunsporlular'a güzel bir mesaj var. 'Ligde kalacağız'

--------------------------------------------------------------------------------

Hafta sonu oynayacağı Denizlispor maçı için hazırlıklarını sürdüren Kırmızı- Beyazlılar'da keyifler yerinde. Dün Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan antrenmanda eğlenceli dakikalar yaşanırken, futbolcuların neşesi Teknik Direktör Hasan Şengün'ü zorlu Denizlispor maçı öncesi umutlandırıyor. Dün yapılan antrenmana bütün futbolcular katılırken, hafif sakatlığı bulunan Tamer Tuna düz koşu yaptı.

KEYİFLER YERİNDE
Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda kondisyon ve dayanıklılık çalışan ekibimizde Teknik Direktör Hasan Şengün adeta futbolcuların pestilini çıkarttı. Yüksek tempoda geçen çalışmalara rağmen futbolcuları çok istekli ve arzulu olmaları dikkat çekti. Çalışmalara düz koşu ile başlayan ekibimiz daha sonra tempolu koşu yapıp ardından 5'e 2 oynadı. Çalışmanın son 15 dakikasında da çift kale maç yapan ekibimiz antrenmanını bitirdi.

'BİZİ KİMSE BÖLEMEZ'
Antrenman öncesi bütün futbolcular Denizlispor'u ve diğer rakiplerimizi yenip ligde kalacaklarını vurguladılar. Çok neşeli oldukları gözlenen futbolcular, "İyi futbol oynuyoruz. İstediklerimizi tam anlamıyla sahaya yansıtıyoruz ancak bir türlü galip gelemiyoruz. Şu anda takımımızın durumu ortada. Artık kaybetmek yok. Bizi kimse bölemez. Biz ligde kalacağımıza inanıyoruz. Hafta sonu Denizli'yi yenip bunu herkese göstereceğiz" dediler.

Ayrıca denizlisporlu taraftarlarda nurullah sağlama takıntı yapmışlar inşallah futbolcularada sirayet ederde bizim maçta skorada yansır.(ben kalırsam bazı futbolcular gidecek açıklamasından sonra)