Denizlispor - SAMSUNSPOR 1-2

Başlatan bluegreen55, 10 Nisan 2006, 01:41:50

« önceki - sonraki »

horoz55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
samet kardeş ellerine sağlık sizlerle inönüde samiyendede buluşmak dileğiyle...

eğer üniv. ateşleyebilirsek gelmek lazım..bursada zor ama deneyeceğiz...

salihcakir

Alıntı yapılan: "ngonge"ben bu maçın sonunda otobüsteki sevinç gösterilerine takıldım.
arkada celil, kenan ve kerem vardı. konuşmalarından ve tavırlarından takımı bu oyuncuların idare ettiğini düşünüyorum ben. mesela kerem de iyice özümsemiş ve kendini artık samsunspora vermiş görünüyor. serkan aykut da o maçta olmamasına rağmen bence bu grup içinde. bu aslında iyi bir şey. nihayetinde takım içi kaynaşma ve arkadaşlık söz konusu. mehmet polat ise olaylardan kendini soyutlamış. bence sezon sonu ayrılır, şu zamana kadar zaten uyumsuz bir profil çizdi.

gerçekten güzel tespitler..bende keremdeki bu sahiplenme ve özümseme duygusunun bir kaç haftadır farkındaydım. fenerbahçe maçına kadar ulaşılan tempo takımdaki mücadele ve keremin artan form grafiğinin sonunda fernebaheçe maçında mağdur edildiğimiz maç keremin tam olarak gönlünü samsunspora kaptırdığı andır diye düşünüyorum. buna ilave olarak erdoğan arıcanın görevden alınmasının ardından takımda gözle görülür biçimde ilerleyen arkadaşlık bağlarının neticesinde hemen her futbolcumuz (buna yabancı oyuncular marciel ve rafaelde dahil) yaptığı azimli mücadeleden zevk alır hale geldi. bu inanmışlık ve birliktelik zaten takımdaki başarının sırrıdır diye düşünüyorum.

samet

ömrümüz yettiği kadar her yere devam...bursaya da sevgiler...

yaman55

samet

Alıntı yapılan: "yaman20"heryerdeyiz daaa samet
allahına kadar...

yaman55

biz nasıl bu duruma düştük bu takım için herşeyi yaptık biz

KotuCocuk55

ulan radyoyu açtık ceyhun taktı, nerelerden çıktık da aslında,biz bu işi bu son haftalardaki başarılı grafiğe rağmen çok önceleri kaybetmiştik zaten....

Yaman55

oradaydım bileti 15 tl yapmışlardı sonuç kapıları kırdık

**KaR6**

babam da gitmişti bu maça, uzakta olmak ne zordu..

bengülü

13 Kasım 2009, 03:47:06 #264 Son düzenlenme: 13 Kasım 2009, 03:47:33 bengülü
Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Kasım 2009, 02:21:22
babam da gitmişti bu maça, uzakta olmak ne zordu..

Denizli deplasman Maçını hiç unutamıyorum denizliye giderken sabaha karşı kütahya duplupınar mevkiinde aracımız çok yoğun sis nedeniyle yoldan çıkmıştı aracımız allahdan  devrilmedi allaha çok şükürler olsun o günü hiç unutamıyorum çok  kötü bir deplasman maçı olmuştu bizim için samsunspor yenince o muhteşem taraftarın mutluluğunu hiç unutamıyorum tribünde

Yaman55

jean

cok uzuluyorum bu maclari kalima getrince o sene samsunsporum gozumuzun onunden resmen gitti 2.lige bu maci 1-1 den sonra takip etmedim son 5 dk bi bakim dedim umudumu ytirmisken 2-1 gorunce ligde kaldik demistim yanliz olmadi bir hafta sonra sanirim erciyesi yenmisleri yada berabere kaldilar yenilelerdi buyuk ihtimal kalacaktik bizde ankaragucunu yenmistik