Denizlispor - SAMSUNSPOR 1-2

Başlatan bluegreen55, 10 Nisan 2006, 01:41:50

« önceki - sonraki »

ismailozdemir

Ben Konyalıyım ama Konya Samsun maçında Samsunsporun galip gelmesini gerçekten çok istiyordum.Çünkü Samsunspor bu ligden düşmemeli.Ülkemizde sporda bile türlü fırıldaklar döndüğü açıkça ortada iken Takımınızın kaliteli bir mücadele ettiğine inanıyorum.İnşaallah takımınız iyi bir performansla lgide kalır.Çünkü düşmesi ve olamaması  gereken yerde olan başka takımlar var.Başarılar diliyorum

senol55

arkadaslar siz neyin hesabini yapiyorsunuz? anlamadinmki
SAMSUNSPORUN IPI CEKILMISTIR
bunu unutmayin
gecen sezon son diyarbakir macini hatirlayin
diyara maci sattik sakarya düstü.
SAMSUNSPORUN IPI SEZON BASINDA CEKILMISTI
siz bosuna hesap yapiyorsunuz.
BEN SAMSUNSPORUN YÜZÜNDEN HASTA OLDUM ARKADASLAR HASTA

berusa55

olay bitmiştir:( denizli macının berabere bitmesi durumunda bile elveda super lig!bu haftaya kadar bir çok umudu olan berusa bile pes atti arkadaslar!yapacak pek bir sey kalmadı!denizli macında mucize bekliyorum o kadar:( HER ZAMAN HER YERDE SAMSUNSPOR'LUYUZ!

kadir55ist

selam
zor ama olsun zor kazanılan herşey daha iyidir kolay kaybedilmez. imkansız diye bir şey yok neden olmasın herkes içte dışta birbirini yenebilir. biz dışarda daha çok gol atabiliyoruz belki bu hafta yemeyiz.
inşallah bu maçı alırız da bi nefes alsak.
haydi hayırlısı...
SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR

King Of The North

Geçen sene Diyarbakıra maç falan satılmadı arkadaşım,sadece konumu gereği öyle algılandı.O zaman Kayseri Ankaragücüne,Malatya Ankaraspora,G.Antep Ankaraspora,Manisa Diyarbakıra,,Manisa Rizeye maç satmış gibi sonuçlar çıkar.Ben haftalar önce söylemiştim bizim rakibimiz Denizlispor olur diye ama maalesef bu oyunla biz kimseyi yenemeyeceğiz galiba.İnansam var ya akşamından Denizli'ye giderim desteklerim takımımı.

jean

olay bitmistir samsun spor 2. ligde maci tartismaya gerek yok

dr_ahmet

Alıntı yapılan: "senol55"gecen sezon son diyarbakir macini hatirlayin
diyara maci sattik sakarya düstü.

Dostum geçen sene yönetimdemiydin, ya da almanyadan olay farklımı görünüyor.
Biz maç falan satmadık.
Eğer(ki ben inanmıyorum) Diyar'a yatmışsak bu kesinlikle devlet politikasıdır.
Bu sene denizliyi çeker diyarı tutarlarsa şaşırmayın[/color]

tankut

spor 55 neler oluyor bize parçası ile başladı ahh be takım hasta ettin bizi gurbet ellerde.
Yen de gel artık şu denizliyi

bengülü

arkadaşlar inşallah yeneriz  ama işimiz çok zor denizliyi biz denizlide hiç yenemiyoruz bu hafta inşallah yeneriz ve güzelim ve muthiş taraftarlarımızı sevindirirler yazık gerçekten çok yazık samsunspor seyircisine ne yapsınlar taraftar takıma sahip çıkıyorlar ama takımda icrahaat yok umudumuz tükendi arkadaşlar

King Of The North

senol55

arkadaslar bence samsunsporumuz 2. ligde
cünkü samsunsporun ipi cekilmistir.
Gecen sezon son macimizi diyara sattik sakarya düsmüstü hatirladinizmi?
Bu sezonda son macimiz diyarla
gecen sezon el ele verip ligde kaldilar
bu sezon el ele verip 2. lige

gercekler bu

bluegreen55

KARDEŞİM NE SATMASI HİÇMİ TAKİP ETMEDİNİZ HATIRLAMIYOMUSUNUZ YOKSA BALIK HAFIZASI MI VAR?

1 MAÇ ÖNCE GÖRÜLEN HAKSIZ KIRMIZI KARTLAR

TEHDİT ALAN OYUNCULAR VE KADRO DIŞI BIRAKILAN OYUNCULAR

HERŞEYE RAĞMEN İSMAİL UYANIK AÇIKLIYOR ALDIKLARI TENKİTLERİ VE BASINDA YER ALIP KİMSEDEN DESTEK ALAMIYOR.(SAKARYA BİLE DESTEKLEMEDİ)

SONRADA SATTIK
NE SATMASI ARKADAŞIM

TAKIMI 5-6 AS OYUNCUSUNDAN MAHRUM ÇIKMAK ZORUNDA KALDI VE İYİ OYNADI KAYBETTİ

yaman55

bu maça yönetim 15-20 otobüs ayarlamalı bence

ender

Kaderin cilvesi; Samsun'u yakan isim Kais

Samsun için ter döken fakat ara transferde yıldırım hızıyla Ceyhun'la takas edilip soluğu Konyaspor'da alan Kais bu hafta eski takımını yakan isim oldu. Kais, Konyaspor'a geldiği günden beri en iyi futbolunu Samsun'da ortaya koydu. Samsunspor ise en büyük kozunun yerine Konya'dan aldığı, en az onun kadar yetenekli oyuncusu Ceyhun'u ise yedek kulübesinde bekletti. Kaderin cilvesi bu olsa gerek devre arasında verdiğin oyuncunun attığı gol belki de kaderini belirleyecek. Futbol çok ilginç bir oyun insanın aklına gelmeyen başına geliyor. Ama Samsun tarafına şu eleştiriyi de yapmak lazım, elinde Ceyhun gibi bir oyuncun var ve sen bu zor günlerinde böyle bir oyuncunu yedek bekletiyorsun.

Samsun evindeki bu maçtan 3 puan alamayarak işini artık çok zora soktu ama Samsunlu oyuncuların hırsı bundan sonra ligde kalmaları için tutunacakları tek şey. Bu arada Samsun'un değerli başkanı Adnan Ölmez maç sırasında kalp spazmı geçirdi neyseki şu anda sağlık durumu iyiymiş. Başkana burdan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum....

ceyhunu kenarda oturtup celili kenara alan mantalite bizde oldukca biz 2.ligdede tutunamayiz.Bu takimi bu hale getiren bunlar.Ayni senaryo denizlidede bizi bekliyor.Kimse yonetim ve teknik direktorlerden cok calismadi samsunsporun dusmesi icin.

jean

diyabakira mac falan vermedik 6 as oyuncu yok zaten baskanda mac satan karisini satar dedi hem sakarya istanbula yenildi kayseriye yenilmdi malatyaya yenildi sonrada samsun bizi dusurdu bu maclarin 1 ni alsa ligde kalacak sen yenil sonra samsunspor dusurdu de iyi is