Denizlispor - SAMSUNSPOR 1-2

Başlatan bluegreen55, 10 Nisan 2006, 01:41:50

« önceki - sonraki »

bluegreen55

DENİZLİSPOR

Samsunspor             ?
Gençlerbirliği (d)     1
Diyarbakırspor         3
Çaykur Rizespor (d)    1
Fenerbahçe             0

puanı: 29
maksimum umud edilen puanı: 34 + Denizli-Samsunspor maçı

SAMSUNSPOR

Denizlispor (D)         ?  
Ankaragücü              3
Gençlerbirliği          1
Malatyaspor(D)          3
Diayarbakırspor         3

puanı: 24
umud edilen puanı: 34 + Denizli-Samsunspor maçı

Forvetim

Deplasmanda daha iyi oynuyoruz,, Yenebiliriz,, o zaman yakalamamız gereken takım Denizli oluyor arada 2 puan kalır kalan maçlarda da onları geçmeyi hedefleriz. Umut Tükenmez, hayırlısı olsun bakalım...

sezer-55

Denizlispor maçını alırsak kümede kalacağız.Samsunspor başkanı sayın adnan ölmeze Allahtan acil şifalar diliyorum.

Yensende yenilsende taraftarız senle
üzüntünle sevincinle seninle birlikte...

oğuzhan55

Gerçekten oldukça zor bir maç olacak.Ateş hattındaki iki takım ve ya düşme ya da kalma maçı.Samsunsporumuz kazanırsa aradaki puan farkı 2'ye inecek ve biraz olsun aradaki farkı kapatmış olacağız.Eğer tersi olursa aradaki puan farkı 8'e çıkacak ve büyük ihtimalle düşen takım tek dileğimiz olmaması ama biz olacağız.Çünkü kalan 4 haftada kapatılması çok zor bir 8 puanlık fark oluşacak.Bu şartlar altında iki takımda elbette dikkatli oynayacak ve hatayı yapan kaybedecek.İnşallah hatayı yapan Denizli ligde kalan biz oluruz.

Forvetim

Bu maçta inşallah şut çekmeyi ÖĞRENİRİZ,, Çünkü maalesef bizim topçularımız ŞUT çekmeyi bilmiyor 1-2 si dışında,,, kaleyi görünce şut çekeceğine geri dönüyorlar bu nasıl mantık futbol takım oyunu ve paslaşma taktik oyunu olduğu kadar şut oyunudur, şutunu çeken golünü atar, gelişine vur gidişine vur yeter ki vur, Direk kaleyi tutturamasanda,,,SAVUNMAYA ÇARPAR GOL OLUR, DİREĞE ÇARPAR GOL OLUR VELHASIL BİŞEYLER OLUR, GOL OLMASADA CANIN SAĞOLSUN ŞUT ÇEKTİN YA YETERLİ,,,
YAA BEN BUNU ANLATAMADIM ARKADAŞLAR ANLATAMADIIIIMMM..

jean

yenemezssek dustuk yenersek fark 2 ye iniyor ma yinede pek sansimiz yok

ender

ne bekleyebilirizki.Olacaklar belli.6 ay icin 410000 dolar verdigimiz kenarda  oturur.Celil oyundan cikarilir.Rafael 11 de baslar ve tabiki yeniliriz.Biz dusmeyi hakediyoruz.Dandik bir yonetim ve Dobi hasana musade ederek zaten sonumuzu coktan hazirlamisiz.Adamlar bizim dusmemiz icin ne gerekiyorsa yapti.10 haftadir galibiyet alamayan takim son 5 hafta hermaci kazanacak inandirici geliyormu size.Bu isi bu duruma getirmemeliydik.Bence artik ciddi ciddi gelecek senenin hazirligi yapilmali.Yazik gunah samsunsporun dusecegini kimse dusunemezdi sezon basinda ama bizimkiler oyle ozenli calistilarki basardilar bu isi.Su dobi hasan yerine tanjuyu getiremediler.Rafaelin bes para etmedigini tum turkiye anladi ama bunlar anlamadi.Zamaninda hakemler hakkinda konusmuyoruz dediler en az 7-8 puanimizi yedirttiler.Devre arasi su takima adam gibi 1 forvet alamadilar.Denizli devre arasi 13 puandaydi ve durumlarina bakin.Hepsi aldi basini gitti ve artik bence cok gec.Ben birgun samsunun eskisi gibi sampiyonluga oynagini gorebilecekmiyim diye dusunurken 2.lige dusuyoruz,Bize bunlari yapmaya kimsenin hakki yok.Bu takimin basina futboldan anlayan samsunlu birisi duzgun bir teknik direktor ve genc kaliteli futbolcular lazim.Tabi bunlari 2.lig icin yaziyorum.Boylelikle 2.ligden ciktigimiz gibi 1.ligdede ses getiririz.Aksi takdirde diger dusen takimlar gibi 2.ligde uzun yillar samsuna destek verir dururuz.

55ertan

fener sampionluga oynuyor kessin yener denizliyi insallah oyönden hersey bizim ellimizde

samsunlu_gencler

aLırsak kaLırız gißime geLior yaLnız su tertipLe
kerem
toLga kenan poLat muhammet
tamer ceyhun adnan musa
caner ceLiL

samsunkral

arkadaşlar bizim Murat Sözkesen ne oldu Rafael oynuyo onun yüzünden

sezer-55

murat sözkeseni ünyeye menejer olarak vermiştik.Denizliden galibiyetle dönersek ligde kalırız.Gaziantep'inde fikstürü kötü.Denizlispor düşüşte biz denizliden 3 puan alırsak ligde kalırız.DENİZLİSLPORU YENECEĞİZ VE BU LİGDE KALACAĞIZ İNŞALLAH.

sezer-55

Gaziantepsporunda fikstürü iyi değil;
gaziantep-beşiktaş
Kayseri-gaziantep
gaziantep-konya
ankaragücü-antep
gazi-malatya

Gurbetci Bülent

hep ha simdi son sans diyiyoruz ya her hafta aslinda dananin kuyrugu bu macta kopacak.
Ya 3 puan yada 2.lig artik 1 puanin bile anlami olmaz.
Cok basit cilginlar gibi saldirma bekle gelsinler koy öne caner ceyhun celili kontra atakta at golünü yat asaga yine bekle.
Ama olmaz tabiki RAFAEL iti oynamadan o it yine %100 ilk onbirde bize sac yolduracak adam lazim.
Bence rafael bastan oynarsa biz golü molü unutalim.
Umarim allahdan ordan 3 puan dönelim ve hersey lehimize olur artik denizlinin maclari bize oranlan cok zor hele son maci FENERE karsi.

samet

denizliye bütün samsun gitmeli...alacağız benim ümidim var alırsak zaten düşmeyiz...

MeL_55

--------------Kerem-----------

tolga-----kenan----polat----muhammet(ayari)

tamer-----adnan----mustafa(musa)--celil

----------ceyhun---caner----------