1 maç Saha Kapatma + 3.000 TL Ceza

Başlatan berusa55, 07 Mart 2013, 20:39:44

« önceki - sonraki »

Ekrem

09 Mart 2013, 15:10:22 #45 Son düzenlenme: 09 Mart 2013, 15:23:38 Ekrem
Özleniyorsun Çiço reiss ....

Facede yapılan bazı yorumlar  ben bu insanlarla  aynı sevdaya mı gönül veriyorum dedirtiyor gerçekten  :(

mehmet yılmaz

09 Mart 2013, 15:16:39 #46 Son düzenlenme: 09 Mart 2013, 15:19:56 samsuni
Beş para etmez bazı insanların beş para etmez hezeyanları...

Ama o "******* yönetim" yazanı bir de yüzyüze dinlemek isterdim doğrusu.
Bir de bir zamanlar buralarda dolaşan ve şimdidlerde bize ağır hakaretler eden birkaç gereksiz de var. Onları da yazmak lazım bir kenara.

usare

Abi en ağır cezayı alması için ne gerekiyorsa yapalım. Bizim içerideki maçlara çok ihtiyacımız var, seyircisiz çok zor olacak. Bu gereksizler sahaya atlamayı kahramanlık sanıyor.

erkutdem55

Sosyal medyada yazılanlar kanımı dondurdu.Bu kafalara bakınca her maçta birinin atlamaması mucize.

lato

Yönetim en doğrusunu yaptı. Bugün bu çocuğa dava açılmasa bunlar birbirlerine gazlaya gazlaya her maç sahaya atlamaya kalkarlar. Birinin canı yanacak ki ders alsınlar. Bu takım taraftarları bir kaç taraftar grubundan ibaret değil hatta taraftar grupları da bir kaç kendini bilmezden ibaret değildir. Helal olsun yönetim en güzelini yaptınız

CeLL-O

Adam golü atmış, siz neyi tartışıyorsunuz ?

Hadi o çocuk sahaya atladı, ÇİÇO başta olsa da böyle bir durum olabilirdi. Ama asıl farkı şurada görülüyor ; ''Sahaya atlayan çocuk hakkında herhangi bir açıklama yapıldı mı?'' gidip özür dileriz, bizim sorumluluğumuzda olan bir olaydı ve hatalıyız denildi mi ?

Sosyal medyada bu yada buna benzer bir açıklama görmedim.

Yönetimimiz, sahaya atlayan kişiye dava açarsa çok doğru bir davranış yapmış olur. Örnek teşkil eder.

samuray

yönetim çok doğru bir karar almış tebrik ediyorum inşallah bu sahaya atlayan mal a ödetirler vede bundan sonra hiç kimse sahaya atlamaya cesaret dahi edemez

red_white

mutlaka dava açılmalı bizim sokağa atılacak 1 kuruş paramız yok

emre

yazık, çocuğa ünlü olmuş gibi davranıyorlar facebookta gördüğüm kadarıyla. Çocuk bu hareketi yapıyor kimseden çekinmeden sonrasında da öyle konusuyor kimseden çekinmeden. Çiço'nun bırakmasının etkilerini sanıldığından fazla yaşıyoruz. Tabi neden başka Çiçolar çıkamıyor o da ayrı bir konu.

ramcQ_55

sahaya atlaya cocuk hatalı olabilir davada acılabilir ama o cocuk sahanın ortasına gelene kadar güvenlikçiler nerdeydi ne iş yaparlar macmı izliyolarmış caymı içiyolar dünya kadar para alıyor güvenlik şirketi boşunamı alıyor  o parayı cocukdan cok güvenlik şirketinin hatası cok fazla davayı bence güvenliği kim sağlıyorsa o şirkete acılmalı
cebinde 2 tl si bile olmayan cocuğa 200bin tl lik dava acsan ne olacak kac tl alabilirsinizki

emniyete ve güvenlik şirketine dava acılmalı cocuğa deil

erkutdem55

Dava açılabilir ama bu sefer her sahaya atlayana dava açılması gerekir.Bir maçta 4-5 kişi atlasa her birine dava mı açılacak.Açmadığınızda bu kez yanlı olmuş olunur.Dava meselesi hassas bir konu.İyi tartmak gerekir.

emre__ss

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 09 Mart 2013, 22:37:55
sahaya atlaya cocuk hatalı olabilir davada acılabilir ama o cocuk sahanın ortasına gelene kadar güvenlikçiler nerdeydi ne iş yaparlar macmı izliyolarmış caymı içiyolar dünya kadar para alıyor güvenlik şirketi boşunamı alıyor  o parayı cocukdan cok güvenlik şirketinin hatası cok fazla davayı bence güvenliği kim sağlıyorsa o şirkete acılmalı
cebinde 2 tl si bile olmayan cocuğa 200bin tl lik dava acsan ne olacak kac tl alabilirsinizki

emniyete ve güvenlik şirketine dava acılmalı cocuğa deil

Emniyet veya güvenlik şirketi çocuğun velisi değil vasisi değil neye göre dava açılabilir ki bu kurumlara?Birde ben dava açmaktaki amacın çocuğa para ödettirmekten ziyade ibret alınacak bir örnek olsun diye olacağını düşünüyorum.

seyf55

çiçonun yerine gelen adama bakmak lazım doğukan çiçonun tırnağı olamaz bide reis diolar çiço geri dönsünnnnnnnnnnnnnnnnn

erdem

konuşulanlara bakılırsa atlayan bebe sütten çıkmış.

bankaya giren hırsız suçlu değil de güvenlik mi suçlu?polisin nöbet beklediği yerlerde bomba patlatan terörist suçlu değil de işini iyi yapmayan emniyet güçleri mi suçlu?...bu örnekler böyle uzar gider.asıl suçlu eylemi gerçekleştirendir,onların arkasını sıvazlayan yavşaklardır.

5 kişi atlasa 5ine de mi dava açılacak? evet açılacak gerekirse...çok uzakta değil daha geçen sene süper ligdeyken bırak sahaya girmeyi,küfür edenleri,sigara içenleri bile yüze zoom yapan kameralarla evlerinden alındıklarını unutmayalım,ki sahaya giren zaten güvenliğin elinde,yakalanmaması gibi bir durum olamaz.suçlu eylemi gerçekleştirendir,güvenlik değil

red_white

anlamıyorum arkadaş sahaya atlayan reis oluyor ve destekleyenler oluyor :kafa:  hani Samsunspor'un menfaatleri herşeyden önce gelirdi