10 Kasım 193∞

Başlatan Kaya, 10 Kasım 2012, 01:11:06

« önceki - sonraki »

Kaya

Türkiye Cumhuriyeti ve TÜRK milleti'nin acı günü.  Rahmetle....

turkiye_

orucreis

acaba gelse yüzümüze mi tükürür ey türk gençliği diye başladıgı sözlerine layık olamadık dıye yoksa yukardakılerı mı vurur TÜRK CUMHURİYETİ bu mu diye.keşke gelse bir daha,,,,

berusa55

Seni unutmak Türklük'ten vazgeçmektir ATA'M. Sen rahat uyu; Dünya'nın sonu gelse, seni unutmayanların sonu gelmez...

5trawberry

Dünyanın önünde saygı ile eğildiği, yüzyılın dehası Atatürk'ün, bizim topraklarda; kendisi ve şehitlerimizin önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyet'i topraklarında 75 yıldır ölüsü mağlup edilmeye çalışılıyor.

İşte sen bu kadar büyüksün Ata'm..

Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime and içerim.

cgr

Ülkemizde artık, bize bu hayatı yaşamamızı sağlayan ATA'mıza laf edenlerin çoğaldığı bi dönemdeyiz... Billurlarını yesinler ATA'M !

BigBadMama5552

Atam kalkıp bir daha gelsen ya Samsun'dan...
Saygıyla ve rahmetle anıyor, her geçen gün biraz daha özlüyoruz.  turkiye_

atakan

mekanın cennet olsun atam.her 10 kasım da bir hüzün kaplar beni.ozmanlarda yaşamak nasip olsaydı keşke.onun askeri olma şerefine nail olabilseydım.

cembaba

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Ulu Önderimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 74. yılında saygı ve rahmet ile anıyoruz.

"Ben Samsun'u ve Samsun Halkını gördüğüm zaman, memlekete ve millete ait bütün tasavvurlarımın yerine getirebilir olduğuna bir defa daha kuvvetle inanmıştım. Samsunluların hal ve durumlarında gördüğüm, gözlerinde okuduğum vatanseverlik, fedakarlık, ümit ve tasavvurlarımı müspet bir inanca götürmeğe yeter olmuştur." sözleriyle Samsunlulara olan inancını belirtirken ilk ziyaretinde kaldığı Mıntıka Palas kendisine o tarihte hediye edilmiştir. Beş yıl içinde geçen bir çok hadise onun bu inancını pekiştirmiştir."

Mustafa Kemal Atatürk

http://www.samsunspor.biz/haber-Atamizi_saygi_ve_rahmetle_aniyoruz-9793-

---

Ruhun şad, mekanın cennet olsun Atam...

Theofanis Gekas

seni özleyen, çaresizce geri çağıran nafile kalpler üzülmesin."Gözlerimize Baksınlar"

193∞

King Of The North

Zamansız vefat etti, tüm kuvvetini, aklını ve sağlığını bağımsız Türk milleti ve ideali uğruna kullandı ve amansız hastalığa yenik düşerek erken veda etti dünyaya. Mekanın cennet olsun Ata'm...

twitter

10 Kasım 2012, 13:36:09 #11 Son düzenlenme: 10 Kasım 2012, 14:58:45 twitter

Theofanis Gekas

samuray

ne senden vazgeçeriz nede cumhuriyetimizden atam mekanın cennet ruhun şadolsun

jean

mekani cennet ruhu saad olsun o kadar zorluklara ragmen ulkeyi ayaga kaldirdi allahin bu millete yolladigi onemli bir nimet