01.02.2012 Samsunspor Taraftarı İdman Ziyareti..

Başlatan Serkan, 31 Ocak 2012, 10:56:47

« önceki - sonraki »

kavak_55

takım idmanına girtme düşüncesi ve gitmek güzel düşünce ama gidecek arkadaşlar çok dikkatliş olmalılar.samsunspor taraftarına yakışır bir tepki olmalı dozu kaçmamalı çok önemli maç öncesi kaş yapalım derken göz çıkmaz inşallah keşke uzaklarda olmasam bende gelirdim.sinoptan selamlar...

King Of The North

Bu siteye üye olup da oraya gideceklerin zaten taşkınlık veya yanlış bir şey yapacak insanlar olmadığını herkes iyi biliyor, eminim tatlı sert uyarı olur, son şanslarımızı kullanıyoruz, kendi göbek bağımızı kendimiz kesmeliyiz, şikecileri düşürdüler de kümede kaldınız denmesi zoruma gider benim.

isa55

Bugün oradaydık. Şirinler grubu ateşledi orayı. Amigo Burak, Ademi çağırıp bir şey söyledi ama anlayamadım. Ne dedi?

ahmetsefa55

Serkan

Adem'e istanbul takımlarına yenildiğimizde bizlerin göz yaşı dökerken onun forma değiştirmeye çalışmasının yanlış olduğunu bu maç bu tarz bir hareket yapmamasını güzel bir dille izah ettik inceden...

Hocaya içeride cicek verdik kendisi de tribübe gelerek her şartta kendilerine destek olmamızı bu yolun sonunun aydınlık olduğuna inandığını söyledi..

Topçulara toplu olmasa da inceden gereken ayarı verdik; Gerekeni aldılar...

Serkan