Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

Tufan

Errea Türkiye iyi atılım yaptı alt liglerde, basketbolda, voleybolda Errea markası gayet yaygın şahsen adidas veya nike ile anlaşıp 90-100 lira formaya vermektense Errea giymeyi tercih ederim hem hala vefa borcumuz var Galip Asal'a

AntZ

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 20 Mayıs 2011, 19:36:15
Galip Asal, muhtemelen yönetimde olacak ve onun sahibi olduğu firmanın (Errea) haricinde giymekte yanlış olur zaten...

Galip Asal yönetimde yer almayacak Ertan.
Dediğin gibi olsa idi Hummel giyerdik belki de. Çünkü Tarık Cengiz, Hummel'ın Türkiye yetkilisiydi bir ara. ( Şu an bilmiyorum. )

Neticede Samsunlu ve daha da ötesi Samsunsporlu bir iş adamı Galip Asal. Ciddi bir yatırım yapmış ve bir İtalyan firmasının Türkiye ve Azerbaycan distribütörü olmuş. Öncelikle Samsun şehrinin sahip çıkması lazım böyle bir girişime.

vanlioglu

Tarık Cengiz'in Cengiz inşaat ile bağlantısı varmı?

forza_devil

Alıntı yapılan: vanlioglu - 20 Mayıs 2011, 21:33:31
Tarık Cengiz'in Cengiz inşaat ile bağlantısı varmı?

yok kardeşim. cengiz holding mestut yılmaz'ın kardeşi tarafından yürütülüyo

eren55

maraton

eren55

22 Mayıs 2011, 00:22:14 #22 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2011, 00:35:45 eren55
Yetkililere sesleniyorum.Siyah forma istiyorum. ;)

King1965

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Mayıs 2011, 20:47:37
Errea kaliteli ama Erreayı giyen takımlar her nedense düşmemeye oynuyordu.Biz geçen sene giyerken;

Orduspor,Erciyesspor,Bafra Belediye,Samsunspor,Ankaragücü...

Sİzce bu bir tesadüf mü sadece

Bandırmaspor'da Adana demir spor'u yenerek Bank Asya 1. Lig 'e çıkma finali oynayacak yani demek istedigim bandırmaspor'da ERREA GİYDİ :)

Recep

Bandırma Sakaryaya elendi acaba Errea dan mı

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: recep55 - 22 Mayıs 2011, 20:58:41
Bandırma Sakaryaya elendi acaba Errea dan mı

Bence hurafe abi Errea iyidir  her ne kadar T energy tüylenme yapsada bizdendir :)

celebi

lucarelli

Dün store gittim, stordaki adama sordum forma işini, seneye Galip Asal yönetimde olacak o yüzden Errea olacak formalar dedi.
Galip Asal önetime girer veya girmez bilemem ama Lig'dense Errea kalite olarak çok daha iyi. Ayrıca Samsunsporu destekleyen iş adamlarını desteklemek lazım.

Sioux

Erreanın forma kalitesine birşey demiyorum ama arma sorununu kesinlikle çözmeleri lazım. yapışkan arma olmuyor.

cembaba

Alıntı yapılan: Sioux - 22 Mayıs 2011, 23:01:48
Erreanın forma kalitesine birşey demiyorum ama arma sorununu kesinlikle çözmeleri lazım. yapışkan arma olmuyor.

Lig'in armaları çok harika.. Errea'ya söylenerek, nakışlı arma yapılması gerekiyor. Yoksa, Errea kalite olarak çok iyi bir marka.