Yeni sezon formaları LigFootball

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Temmuz 2010, 16:35:37

« önceki - sonraki »

oguz_5528

epçeli köylü

Rezalet dizboyunu geçmiş boğaza kadar çıkmış.

Burak

Uploaded with ImageShack.us

artık haber in internet sitesine düşene kadar bunla idare edin :D

fena durmuyo  gibi medikal park la anlaştıklarını yeni öğrenmiş oldum bende böylece

King1965

ALLLAH BELANIZI VERSIN YONETIM BIZI BU LIG FOOTBALL GIBI EZIK BIRILERININ SPONSOR OLMASINA IZIN VERDIGIN CIN  >l<

babasamsunlu

Bence kalitesine bi bakmak lazım ama çok güzel değilmiş gibi geldi bana  :-\ :-\ :-\

King1965

bnm 4-5 sene oncekı Celil Sagırın Puma Lı Forması hala tas gıbı  O bunlara bın basar be :S

veis

biz istanbul grubu olarak ilk formamızı lig e yaptırdık ucuz ve düşük maliyetinden dolayı ama sonra bu kararımızın yanlış oldugunu düşündüm.çünkü kalite namına hiçbir şeyin olmadıgı gibi iddaa ediyorum ikili mücadelelerde direkt yırtılır.acaba bizler sitedeki arkadaşlar olarak takıma 3er takım forma yaptırsak çizimide ödemeside bize ait olsa olmazmıydı diye düşünüyorum.

nomak55

Lig nedir ya piyasada başka formamı kalmadı gitsinler lescondan yaptırsınlar hem kaliteli hemde ucuz a.q. bunların beyni şerefsizim çalışmıyor sanki amatör takım ayıptır be insan utanır ama adalar haya duygularını aldırmışlar belliki tepki koymak lazım bence yoksa bu böyle gider beyler bişeyler yapalım bu formayu giydirmeyelim..

Burak

fena durmuyo derken dizaynı kastetmiştim kalite beklentim yok zaten

veis

burak ben sana karşı demedim kardeşim hani biz yaptırdık kalitesiz dedim.kaldıki bizde resimde görüp yaptırdık.resimden kaliteli veya fena durmuyor diyebilirisn çünkü amblem seni çekiyor.poşetede samsunspor amblemi koysan sen alır başının dibinden ayırmazsın.ama çıkınca ve satın alınca beni anlayacaksın.

Burak

doğrudur zaten bu beyaz amblemi daha çok seviyorum ondan olsa gerek :D

kaptan 55

bizleri bu formaya düşürenlere ......  >:( >:( >:(

kabacevizli55

o nası forma ya biraz janjanlı olsun hiç bişi bilmiyonuz göze hoş  gelsin belki gaztede öyle gözüküyo olablir ama beğenmedim  forma dediğin ben burdayım diye bağırmalı zayıf çalışma

eLLis

Pazar forması gibi sıradan bi dizayn düz beyaz yapıp üstüne arma koysalardı daha iyi olurmuş

MeL_55

İç ve dış saha formalarımız bunlar...