Yeni sezon formaları LigFootball

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Temmuz 2010, 16:35:37

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Krampon ve halı saha ayakkabılarıyla ünlü olan Lig'in tekstil bölümü de başlamış ve forma da üretiliyormuş. Sanırım yeni sezon için LigFootball ile anlaşılmış. İyice sınıf düşüyoruz maalesef, seneye de Okan Spor'a yaptırırlar artık! Ayrıca Erkut Tutu'dan bu formanın da çakmasını yaptırmasını kesinlikle bekliyorum, rezilller...

http://www.ligfootball.com/index2.html

red_white

Dandik firmalardan biri ... helal olsun ligde düştüğümüi yetmedi bu kutsal formayıda düşürdünüzz size bu yakışırr gerçi

Tufan

bu yönetim(!?) nerden tutsan elinde kalıyor arkadaş sana forma sponsoru olmuş iş adamına yamuk yap küstür ondan sonra amatör takımlara malzeme sağlayan firmayla anlaş. sizin vizyonunuz bu kadar !

furkan5534

Tiryakiler55

eLLis

Pazara yeni giren firmalar ilk önce Samsunspor u giydirme kararı aldı heralde..Bunlar Lig i bile küstürür merak ediyorum hangi firma kaldı giyecek...

FaTiH_HaN

adidastan, pumadan sonra erreaya simdide lig'e dustuk oooff of

Burak

errea ya yine iyiydi off off bizim gibi parasıyla kaliteli ürün almak isteyenlere hizmet verme özürlü bunlar. geçen gün rus pazarının oraya gittim alınabilecek ne var diye çakma formaları gördükçe küfür ettim tani ayıp yaaa. bi anahtarlık aldım bende sadece

europe_55

Maalesef efsanemiz, bizim SAMSUNSPORUMUZ, her gecen gün daha da kötüye gidiyor...
Bugüne kadar, Bank Asya veya Süper Lig takimlarindan hangisi Lig giymis???

Önce Samsun´a magaza acan, bize orijinal forma alma imkani sunan Errea´yi birak, ondan sonra Lig ile anlas... Pes dogrusu...  :(

Burak

ben bu lig logolu formayı samsunda bir yerde gördüm sanırım gazi caddesinde samsunspor forması değildi ama lig yazıyordu

LisandroLopez

Forma markasına kadar düşürüyorlar Samsunspor'u günden güne eriten bi yönetim neden halen defolup gitmez ki !

Burak

arkadaşlar bence en güzeli biz kendi elimizdeki formaları aynı olanlarını toplayıp takıma verelim en azından türkiye ye rezil olmayız !!!

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: dukeburak - 04 Temmuz 2010, 18:20:58
errea ya yine iyiydi off off bizim gibi parasıyla kaliteli ürün almak isteyenlere hizmet verme özürlü bunlar. geçen gün rus pazarının oraya gittim alınabilecek ne var diye çakma formaları gördükçe küfür ettim tani ayıp yaaa. bi anahtarlık aldım bende sadece

rus pazarina gittim bende cakma forma bile bulamadim tum takimlarin hatta dunya takimlarinin formalari var Samsunspor'un cakma formasini bile artik vitrinlerine koymuyorlar...

Fecr_55

Tasarrufun da böylesi..Ama yine de sükür, acikta kalmayacak futbolcular di mi..!!!!!

berusa55