1 maç saha Kapatma cezası aldık ( MİY maçı Ordu'da...)

Başlatan since1965, 27 Ağustos 2009, 19:53:46

« önceki - sonraki »

AntZ

Mersin e kıyak yapacaksanız Antalya ya verin bari, taraftarsız kalmama garantisi veriyorum  ;D

Akyol

Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Ağustos 2009, 21:27:23
Mersin e kıyak yapacaksanız Antalya ya verin bari, taraftarsız kalmama garantisi veriyorum  ;D
o zaman biz bağlanırız sana Samsun'dan  :)

sBc-55

Farketmiyo isterlerse İzmire Versinler..Armamızın Peşindeyiz Ne olursa Olsun.!

supernatural_55

böyle bi eşitsizlik haksızlık da anca bizm federasyon ve mhk tarafndan yapılırdı zaten şerefsz herfler yaa >:(

Efsane Meskenler

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 27 Ağustos 2009, 21:49:29
o zaman biz bağlanırız sana Samsun'dan  :)

Senin anlatımından sonra beni bir daha Samsun'a almazlar ama  ;D

55erhan55

federasyon her zamanki yanlı tutumunu sürdürüyor biraz lobimiz olsaydı 2-3 bin lira para cezası verilip olayı kapatırlardı ama lobimiz yok diye hem hakem atamalrında hemde bu tip olayrda resmen bizi doğruyorlar federsayon sizi Allaha havale ediyorum ve vicdanınızla baş başa bırakıyorum

Turuncu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 27 Ağustos 2009, 21:56:05
böyle bi eşitsizlik haksızlık da anca bizm federasyon ve mhk tarafndan yapılırdı zaten şerefsz herfler yaa >:(

Sercan

Bize 1 maç verdikleri yerde,diyarbakıra 5 maç ceza vermeleri lazımm...

55JNR55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 28 Ağustos 2009, 00:05:49
Bu karar skandaldır ! Denizli'de ışıklar kesildi 45 dakika ses çıkmadı , Fenerbahçeli Rambo sahaya girdi herşey şirin gösterildi , Diyarbakır'da İstiklal Marşımız ıslıklandı , bize 1 mac saha kapama cezası skandaldır !!

Çok haklısın hocam adamlar Milli Marş'a saygısızlık yapmışlar aldıkları ceza bizle aynı ... Biz mi biz ne mi yaptık Ölü'ye Ölü demek günah değildir ki...

Sercan

Acaba maçı nereye verecekler çok merak ediyorum...Ayrıca bu saha kapatma olayını anlamıyorum,madem böyle birşey yapacaksın para cezası ver millet takımı izlemekten mahrum olmasın...

Amsterdamli

Desenize yeni transferlerimiz 19 Mayisa cikmak icin 3 hafta bekleyecek.

Sercan

Acaba yönetim itiraz falan etti mi?Burada sinirden çıldırıyorum ya bir diyarbakıra verilen cezaya bakın birde bize verilen cezaya bakınnn >:( >:(

cany

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 28 Ağustos 2009, 00:23:49
Acaba yönetim itiraz falan etti mi?Burada sinirden çıldırıyorum ya bir diyarbakıra verilen cezaya bakın birde bize verilen cezaya bakınnn >:( >:(

bi defa denizli maçı için seyircisiz oynama cezası verilmişti, itiraz edince para cezasına çevirdiler ama bu uyuşuklar itiraz eder mi bilmem!

samsunsporulan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 27 Ağustos 2009, 19:58:50
mersin maçı seyircisiz ha :S
hay anasını maratonda o koltukları taşları atanlar kına yaksın

seyircisiz değil tarafsız sahada