10 Numarayı Kim Giysin?

Başlatan germencisse, 25 Temmuz 2009, 13:40:17

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

valla ben 55 i oktay ,isityorum 55 olmassan 10 oktay

eski55

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 26 Temmuz 2009, 00:27:41
valla ben 55 i oktay ,isityorum 55 olmassan 10 oktay
neden   oktayı istiyorsun pekii  bir açıklama yap  bana

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: eski55 - 26 Temmuz 2009, 00:31:54
neden   oktayı istiyorsun pekii  bir açıklama yap  bana

açıklamayı sana değilde siteye yaparım dostum...

1. Birçok Samsun patentli oyuncudan daha özverili elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir insan mükafatlandırılmalı

2. Taraftarla ilişki iyi bu güne kadar problem yaşamadı bundan sonrada yaşayacağını sanmıyorum.

Jnr.Serkan

ben 55 i celil e
10 numarayı serkan aykuta yakıştırırım
Başka BirinDe görmekte istemiyorum.ama illede birisi giysekce murat yıldırım 10 u giymeli.kenan yleek 55 giymeli.Sercan 31 giysin.o yakışırr

eski55

farketmez  kardeşim nereye yaparsan yap açıklamanı..biz burada kimseyi  sorgu suale çekmiyoruz..holigan  samsunlu yazmışsın ama bazı şeyleri  bilmiyorsun 10  numara sokakta satılmaz haketmek lazım karekter lazım   şeref lazım  bu formayı giymek  için.. anladınmııı

Cagdas Ünver

Serkan ve Celil'den sonra kolay kolay birileri bu numaralari tasiyamaz !!!

Kaya

Alıntı yapılan: eski55 - 26 Temmuz 2009, 01:00:48
farketmez  kardeşim nereye yaparsan yap açıklamanı..biz burada kimseyi  sorgu suale çekmiyoruz..holigan  samsunlu yazmışsın ama bazı şeyleri  bilmiyorsun 10  numara sokakta satılmaz haketmek lazım karekter lazım   şeref lazım  bu formayı giymek  için.. anladınmııı

hooop orda duralım ne demek yani şimdi bu iki isim (oktay ve murat) senin bu karakter kriterlerinin dışında mı kalıyor ayrıca bu testi neye göre yaptın..

celebi

oktay ve murat ikisinden biri giysin.

Ollivanders

10 numarali forma siradan formadir bana gore. Diger numaralardan da bir farkı yoktur... Onemli olan o formayi hakkiyla terletmektir ... Kim giyerse giysin benim icin farketmez

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 26 Temmuz 2009, 09:53:07
10 numarali forma siradan formadir bana gore. Diger numaralardan da bir farkı yoktur... Onemli olan o formayi hakkiyla terletmektir ... Kim giyerse giysin benim icin farketmez

Evet sonuçta kimin giydiği değil formayı giyen adamın 10 veya 55 numara olması lazım...

Ertuğrul Sağlam

10 Sercan Temizyürek
55 Sefa Aksoy

germencisse

murat yıldırıma 55 numara bile yakışır..efendiliğiyle oyunuyla..
cengiz biçer bile hake ediyor samsunspora sadık bir oyuncu..

beşnumara

26 Temmuz 2009, 13:07:46 #57 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2009, 13:10:12 beþnumara
aslında geçen seneki performanslarına göre 10 numarayı murat yıldırım 55 numarayı da can'ın giymesi gerekiyordu ama can gittiği için çoğumuzun da düşündüğü gibi oktayın giymesi gerekiyordu ki can da böyle istiyordu. tabii durum hepimizin düşündüğü gibi değil.malesef yönetimimiz her zaman birilerini ödüllendirdiği gibi sercan ve sefayı yine ödüllendirecek her ne kadar sezon öncesi çalışmalarda çok iyi olsalar da. biz o kadar geniş değiliz malesef bazı şeyleri hazmedemiyoruz. malesef 10 numarayı sercana 55 numarayı da sefaya verecekler. zaten oktayın 13 numarayı bırakacağını da düşünmüyorum yanlış hatırlamıyorsam eşinin doğum günü olduğu için.murat yıldırım da çorumlu olduğu için 19 numarayı bırakmaz diye düşünüyorum.Bana göre 10 ve 55 numaralar bir kaç sene kaldırılsın kimseye verilmesin veya süper lige çıkalım lig performansına göre süper ligde hakeden oyunculara verilsin.

Mustee13

1--cengiz biçer
2--turgay gölbaşı
3--atalay demirağ
4--serkan eyüpoğlu
5--oktay delibalta
6--yücel ömür ejder
7--sefa aksoy
8--sercan temizyürek
9--burhan coşkun
10-murat yıldırım
11-turgut doğan şahin