Atakum Belediyesi'nin ayıbı; "1 tane de mi satamadı?"

Başlatan Sadece Samsunspor, 06 Ekim 2008, 18:59:13

« önceki - sonraki »

Sioux

[quote ]
Alıntı

Yeni yönetime inanıyoruz!"
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor Yönetim Kurulu'na, AK Parti il yönetimi destek ziyaretinde bulundu.

19 Temmuz 2008 , 18:57

AK Parti İl Başkanı Ali Akyüz ile Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş, Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Akyüz, Olağanüstü Kongre'de aday çıkmayan Samsunspor'un başkanlık görevini üstelenen Fuat Köktaş ve ekibini tebrik etti.

Samsunspor'un kentin ortak değeri olduğunu belirten Akyüz, "Herkesimin ittifak ettiği yer Samsunspor. Samsunspor'un yıllardır sıkıntılar yaşadığını biliyoruz. Yeni yönetimin sorunların çözümü noktasında gerekli gayreti sarf edeceğine inanıyoruz. Yeni yönetim Samsunspor'u üst noktalara taşıyacaktır" dedi.

Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş da, Samsunspor'un Samsun'un ulusal anlamda sesini duyurabileceği tek nokta olduğunu, büyük bir marka olan takımın her zaman yanında olduklarını ifade etti.

Samsunspor Kulüp Başkanı Fuat Köktaş ise "Hepimiz biliyoruz ki, Samsunspor şehir için marka. Başarı yakalanırsa şehrin sesinin duyulması ve markalaşması daha kolay sağlanır. Bu ziyaret bize ve arkadaşlarımıza moral verdi" diye konuştu.

[/quote]

Buda söz vermisti, Metin Burmada aynısını diyor, inşallah yemez sonradan sözünü.

arena55

valla arkadaslar ben metın burmayıda adem bektasıda cok yakından tanıyan bırerbır konusan bırıyım valla cok zor samsunspora yardım yapması ama pesını bırakmıcaz oncelık samsun spor gazıno koselerı degıl herkese bu donem gostercegız atkumda herkes adam olcak samsunun ekmegını yıyosa samsunspor oncelık olcak cebı oncelık olmıcak . anlayana bılene metını ve ademı benım kadar tanıyan arkadaslar benım nedemek ıstedıgımı anlamıstır umarım bızı secım oncesı yurutmeyenler bakalım neyapacak bundan sonra arkadaslar atakumda cok seyler oluyo bıraz gozunuzu atakuma cevırınde bakın ne pıslıkler var ne samsun dusmanları var samsunsporun abmblemıne tahammul dedmeyenler var bız ugrastık basaramadık yerı geldı sızden bıle tepkı aldık ama sıze sylım atakumda pıslık var atakumda samsunspor dusmanları var atakumda samsunspora tahammul edemeyenler var .inşallah yenı donemde bız haksız cıkarız bızı mahçup edreler.kımlerın oldugunuda atakumda oturan yerlı halk bılır . bızden sylemesı

AntZ

Kardeş söylediklerinde haklı olabilirsin ama bu pislikleri, yapanları, yapılanları mümkün olduğu ölçüde biraz daha açarsan bilinsin bunlar. Samsunspor un amblemine tahammül edemeyenler varsa onlar bizim canımızı sıkmasın, onların canı sıkılsın, onlar bizi rahatsız etmesin, onlar bizden rahatsız olsun. Kendi şehrinde yaşayan Samsunspor lu taraftar neden bu insanların baskısını hissetsin? Böyleleri varsa onlar kendini baskı altında hissetsinler. Tabi bunları seni suçlamak ya da bildiğin birşeyler varda anlatmıyosun anlamında yazmıyorum. Varsa böyleleri bilinsin ve gerekli tepki gösterilsin. Örnek verecek olursak Samsunspor tarafından Atakum Belediyesi nin 100 bileti iade ettiği açıklanmasaydı belki de Adem Bektaş hala o koltukta oturuyordu. Her kim Samsunspor a zarar veriyorsa bilelim elbet yeri gelir bizde gerekeni yaparız.

Bu arada Atakum da Samsunspor adına yaptığınız çalışmalardan, gösterdiğiniz özveriden, duyarlılığınızdan, duruşunuzdan dolayı sizleri ve Atakum Arena yı tebrik ediyorum.