0532 752 37 55

Başlatan yönetici, 21 Mart 2009, 22:15:54

« önceki - sonraki »

sBc-55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 21 Mart 2009, 23:43:56
hoşuna gidiyor demek ki sevgi sözcükleri!! durmak yok sövmeye devam arkadaşım  ;)

tuttum Bu Lafı DURMAK YOK SÖVMEYE DEVAM    ;D

beşnumara

ben de mesaj atmıştım o siteye ama ne olur ne olmaz diye çalınan msnimi vermiştim ;D ;D demek ki rahat bırakmıyolar.valla ben çok rahatım ;)

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 22 Mart 2009, 00:08:08
ben de mesaj atmıştım o siteye ama ne olur ne olmaz diye çalınan msnimi vermiştim ;D ;D demek ki rahat bırakmıyolar.valla ben çok rahatım ;)
dur ben senin msn inle bi kutlama mesajı atayım yzy ye anla çektiklerimizi  :P

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Mart 2009, 00:10:31
ben verme de vermedım adresımı , nereden atıyorlar anlamadım ..  >:(
ee kardeşim sende haberlerle bu adamların kovanlarına çomak sokuyosun demişlerdir bi mert var diye ama kimden şüpheleniyosun diyorsan şu izmirli vekil vardı ya kesin o deşifre etti seni  ;)

Akyol

isim vermedim kardeşim ne kadar mert bir arkadaşımızsın onu vurgulamak açısından sıfat olarak yani ;)

celebi

ya arkadaş ne utanmaz bir adammış ya

beşnumara

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 22 Mart 2009, 00:28:35
isim vermedim kardeşim ne kadar mert bir arkadaşımızsın onu vurgulamak açısından sıfat olarak yani ;)
;D ;D mert adın çıkacak yaaa :P

beşnumara

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 22 Mart 2009, 00:21:20
dur ben senin msn inle bi kutlama mesajı atayım yzy ye anla çektiklerimizi  :P
aman ali ne yapıyon sen şakası bile çok kötü :D

Kadir ÇELEBİ

işin enteresan tarafı ben malum siteye mesajımı ist adresiyle gönderdim ve bana hiçbir geri dönüş olmadı şundanda emin olun her türlü kişisel bilgiye ulaşmışlar isim ve soy ad ile kimlerin nerede olduğundan haberdarlar! mevcut adresime bulunduğum ilçe itibariyle belediye encümen adayları mektup gönderdiler amaçları hemşerilerinden (benden Bizden ) oy beklediklerini söylüyorlar :)

jean

su masraflara bakarmisniz mesaj falan dunyaca kisiye