...TESEKKURLER...

Başlatan CANULUN, 28 Ocak 2009, 17:45:51

« önceki - sonraki »

Mert

Helal olsun sana can bu takımın senin gibi karakterli futbolculara ihtiyacı var.Her zamanki düşüncem bu takımı sırtlayan sen oktay kenan veysel gibi futbolculardır.Çünkü o formanın değerini biliyorsunuz.Sizler gönüllerde taht kurdunuz.Manevi değerlerin farkındasınız.Ben dürüst olmayı ve olanları severim.Yine dürüst olmak gerekirse oyumu oktaya vermiştim.

seckin55

Adam gibi adam CAN ULUN ;) ;)

Sadece Samsunspor

Abicim sana karşı ilk geldiğinden beri hep sempatim vardı ama şimdi dahada çok arttı, 55 numara anketinde'de seni seçmiştim, gerçekten adam gibi adamsın kartal maçında hem sen hemde karşıdaki oyuncu sakatlandı sen kalkınca hemen onun yanına gidip ne olduğunu sordun valla senin gibi bir SAMSUNSPOR futbolcusu ile gurur duyuyorum

hem sen hemde SAMSUNSPOR  beraber süperlige en kısa zamanda çıkacak inşallah

saygılar, başarılar

alperen_55

Sevgili can seni paf takımdan bu zamana kadar takip ediyorum. musa adnan can,bu jenerasyondan hatırlıyoruz seni.maalesef bu üçlü takıma hiç bir şey katamadan dağıldı ..musa takım küme düşer düşmez kayboldu ortadan.arkasına bile bakmadı. zor bela tutduğumuz adnan ertesi sene kaçar gibi gittiği çok sevdiği trznsporuna.gs ye gitmezden evvel de seni çok seviyorduk ama döndüğünde daha bir sevmeye başladık .hep böyle samsunsporlu kal .başarılar diliyorum.

HoliganSamSunLu

Yüksek karakterli bir futbolcu günümüz futbolunda mumla aranır hale geldi Kefen giyerim bilmem ne forması giyenler ölmeden para ile kefen giydiler biz bunlareıda gördük bazı sözler vardır sadece dil aracılığı ile ağızdan çıkar bazı kelimeler vardır yürekten gelir dil sadece tercüme eder senin cümlelerinde aynen öyle CAN inaşallah hayatının her anında ADAM olmayı prensip edinirsin gittiğin yol doğru yol yolun açık olsun seni seviyoruz.....

55.hakan

ilk olarak siteye yazma özgüvenini gösterdiğin için seni kutlarım,samsunspor un senin gibi kişiliğiyle gençlere örnek olacak disiplinli olup sadece işini yapmayı düşünecek futbolculara
ihtiyacı var.senin de bunun farkında olman beni mutlu etti.oyumu oktay a verdim bir dahaki seçimde söz sana vereceğim :D

Kaya

Alıntı yapılan: CANULUN - 28 Ocak 2009, 17:45:51
     Oncelıkle sıtedekı yasca benden buyuklerıme ve kucuk kardeslerıme saygılarımı sunuyuorm... Uzun bır zamandan berı sıtemızı takıp etmekle bırlıkte, hakkımda yapılan elestırılerı buyuk bır dıkkatle dınlemekteyım.. Cogu zaman okudugum olumlu elestrıler benı ınanılmaz mutlu edıyor..Affınıza sıgınarak ;kısılıgım geregı ,bunları sadece dınlemek ve eksıklerımı gormek,duzeltmekle yetınıp herhangı bır yorum,cevap yazamıyorum... Fakat en son duzenledıgınız ankette benı sehrımızın sımgesı olan 55 numaraya layık gormenız benı cok duygulandırmıstır. Eger bır gun bu numarayı sırtıma gecırırsem onu layıkıyla tasımak ıcın elımden gelenı yapacagımdan kımsenın suphesı olmasın.....Boyle dusunen butun abılerıme,kardeslerıme tesekkuru bır borc bılıyorum... Kendı dusuncemı paylasmak ıstedıgımde; zaten bızler samsuna ,samsunspora genclıgımızın cogunu (takımdan 3 senelık ayrı kalmamda bıle) veren , bu takım ıcın bır cok fedakarlıgı yapan , yeteneklerımız olcusunde elımızden gelen en buyuk gayretı gostermeye calısan   futbolcularız..                                                                                                 
     Acıkca konusmak gerekırse kendı sahsımla ıle ılgılı hıc bır hedefım kalmadıgından  (ne baska takımda oynamak nede baska bır formayla superlıg....)  , sadece Samsunsporumuzu tekrar superlıge cıkaracagı kadroda bulunmak bundan sonra futbolculugumdakı tek ıstegımdır... Oktay kardesımızı cok yakından tanıyan ve seven ;onun bu takımı dogma buyume Samsunluymus gıbı sevmesı ve eger 55 numaralı formamızı gıymesı halınde motıvesı daha da artacagını , daha fazla sorumluluk sahıbı olacagını dusunen bırı olarak ve tekrar affınıza sıgınarak; kendı oyumu Oktay kardesıme verdım :) :) , cunku benım ıcın Samsunsporun degıl formasının, ıdmandakı yelegının bıle cok buyuk onemı var ...                                     
     Bu zamana kadar saha ıcınde ve dısında bılmeden bır kusurum olduysa af ola, hakkınızı helal edın yeter ( ozellıkle Malatyadaki ıska ıcın :) ) ...
     Bıze olan destegınızın her ne sartta olursa olsun, olumlu bır sekılde surmesı dılegıyle,saygılar...                                                                                                

CAN ULUN
                                               ...SAMSUNSPOR FUTBOLCUSU...

adamsın harbi adamsun CAN ULUN... ne kadar içten bir yazı işte SAMSUNSPOR ruhu,sen ve senin gibi insanları tanıdıkça daha da bir seviyorum güzel takımımı.

MEHMET YILMAZ abimizin kitabın kutlukentteki tanıtım gecesinden sonra seninle ilgili bu sitedeki yorumuna katılmamak elde değil ''adamsın can'' seviyoruz seni......

34_55

evet  adam gibi adam altın kalpli aslan yürekli güzel insan canım kardeşim benim seni anlatmak isterdim ama seni anlatacak kelimeleri bulamıyorum çünkü sen anlatılmaz yaşanırsın o yüzden ben ve bütün samsunsporlular seni yaşıyoruzya ne mutlu bize  biz ne samsunlular gördük bu takımdan babasının vasiyeti üzerine adını yazmak istemediğim takıma giden ,bu takımı yüz üstü bırakıpta gençlere giden, vs,ama sen seni o kadar isteyen takım varken yinede buraya geldin nedeni ise sen bana demiştinki abi ben parayı değil huzuru seçiyorum çünkü ben samsunluyum samsunsporluyum demiştin seni çok seviyoruz CAN ULUN..55 SANA YAKIŞIR..

s_uzunkaya

ATOM KARINCA yaa  :)... seni seviyoruz sevgili CAN...

METE_55

sevgili kardeşim can demeçlerin çok hoş ve güzel  demeçlerinde demişsinki malatyaspor maçındaki ısga için özür dilerim ya can kardeşim bu takım 5 yıl önce yine bir malatyaspor maçındailk yarının 45. dakikasında kapalının samsun tarafındaki korner bayrağına yakın yerde sıfırdan  senin o muhteşem ortanla kaptan ercan gol atmadımı ve butakım ondan sonra ligde kalmadımı o yüzden üzülme canım kardeşim biz seni çok seviyoruz..55

55samsunlu55

Can Ulun kardeşime altyapıdan geldiği senelerde bile dikkat etmiştim. Oyunu, mütevaziliği, efendiliği, fedakarlığı, çalışkanlığı, vs. Atatürk'ümüzün dediği gibi zeki, çevik, en önemlisi de ahlaklı bir sporcu.
Genelde forumda pek yazmam ama, Can'ın bu güzel yazısı ve yapılan bu güzel yorumlar beni de havaya soktu diyebilirim. Biz senin hatalarını da seviyoruz kardeşim. Malatya maçını hiç kafana takma, gönlün rahat olsun.
55 numara konusundaki yorumun, isteğin de senin nasıl üst düzey bir insan olduğunun göstergesi. keşke altyapımızdan çıkan her oyuncu senin gibi olsa:)
Diğer futbolcu kardeşlerimiz gücenmesin, onları da bu forumda görmek istiyoruz. lütfen bu konuda da aracılık edip onları teşvik et. siz burada bize değer verip yazdıkça çok mutlu oluyoruz.
Sağlıcakla kal Can'ım kardeşim:)

selahattin55

29 Ocak 2009, 14:33:07 #41 Son düzenlenme: 29 Ocak 2009, 14:39:17 selahattin55
CAN SENİ VE OKTAYI seviyoruz.her şeyden önce efendi ve alçak gönüllüsünüz.önemli olan bu ALLAH bozmasın bu efendiliğinizi.samsunsprun ve taraftarının ahlaklı ve düzgün insanlara ihtiyacı var.55 numarayı giyipte samsunsporla mahkemelik olan çakma samsunluları nefretle kınıyorum.sizdeki o güzel ahlakı ve kişiliği takım içindeki arkadaşlarınızada aşılayın.
onlarda çıkıp yok fb nin devidi yok alex sini örnek alıyorum gibi cahiLce açıklamalar yapmasınlar.ERCANI,EMİN KAR ERTĞURUL CAN VE OKTAY DELİBALTAYI örnek alsınlar.

Kadir ÇELEBİ

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Ocak 2009, 20:32:28
Can kardeşimle birlikte yarın güzel bir işe imza atacağız inşallah.

demiştim.

Bugün sitedeki harbisamsunsporlu kardeşimiz Süleyman'ı ziyarete gittik Can'la birlikte. Gerçekten güzel bir ortam vardı. Süleyman kardeşimizin kas erimesi hastalığı var, ama bu onun Samsunspor sevdasına mani değil. Sitemizin müdavimlerinden zaten Süleyman. Aile fertleri de iyi birer Samsunsporlu.

HoliganSamSunLu

helal olsun size işte Samsunsporluluk bu işte Samsunspor.biz ailesi bu Büyüksün Samsuni