1.ve 2. Hafta Maçlarımız D Spor'da

Başlatan ssg_55, 21 Ağustos 2007, 10:31:08

« önceki - sonraki »

berusa55

sifre koymadılar arkadaslar. aynı gecen seneki gibi mac veriliyor basta bi sifre koyup sonra acıyorlar sanırım. insallah samsunsporumuzun da macını izleriz bu sekilde...

Harun55

Aynen Erkan bende izliyorum suan.
1. yari bitmek üzere nerdeyse ama hala sifre girmemis.
Erkan sende ne uydusu var?? Ligtv pakketi falan varmi, çünki babam ligtv aldi turkiyeden kardesimle yolladi bana.
Kartli Ligtv pakketi, D-Smart içinde olmasin ?? :D

Sadece Samsunspor

arkadaslar 90 dk. izleyen varsa buraya yazsin hic sifre girmediler mi sonra yalandan disari gidip izlemeyeyim maci evde varken  :!:

berusa55

tuğberk kerdesim acık iste. bakacaz yarın samsunsporumuzun macı da böyle mi olacak. ama buyuk bir ihtimal böyle olur. çünkü sifrelemek isteselerde 1sn bile izletmezlerdi...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "berusa55"tuğberk kerdesim acık iste. bakacaz yarın samsunsporumuzun macı da böyle mi olacak. ama buyuk bir ihtimal böyle olur. çünkü sifrelemek isteselerde 1sn bile izletmezlerdi...

simdi baktim maca ilk 15 dk.da sifre giriyorlar sonra yok bi ikl yarinin 15.dk si bi ikinci yarinin 15 dksi  :wink:

neyse ben isimi garantiye alip disarida izlicem  :wink:

jean

ayrı dekoder oldu d smart 300 mılyon cıvarında sıferlı olacak maclar

erkan55

Alıntı yapılan: "Harun55"Aynen Erkan bende izliyorum suan.
1. yari bitmek üzere nerdeyse ama hala sifre girmemis.
Erkan sende ne uydusu var?? Ligtv pakketi falan varmi, çünki babam ligtv aldi turkiyeden kardesimle yolladi bana.
Kartli Ligtv pakketi, D-Smart içinde olmasin ?? :D

bende ligtv felan yok normal uydu var :wink:

erkan55

Harun55

aynen bende'de ilk yari izledim ama.
Insallah yarin samsunsporun maçinida verir ilk yari olsa yeter vallah hiç yoktan iyidir. :)

Gurbetci Bülent

Vallahi arkadaslar zor da olsa buldum yakinda bi kahve orda dsmart varmis orada izleyecegim maci,
bu türkiyedeki tv ler hic gurbetdeki futbolseverleri düsünmüyormu ya.
Her sene ayri bi dekoder almaktan bikiyor insan at hepsini cöpe her sene baska bi kanal maci satin aliyor,neyse kahvede varmis gidipde samsunun istanbulu nasil yendigini seyredeyim bari.
Hepinize bol sans arkadaslar her sey SAMSUNSPOR icin.

Sadece Samsunspor

haydi beyler mactan sonra gorusmek uzere ben disarida tv de seyredecegim maci gurbettekiler de forumda olur gol haberlerini insallah alir - HAYDI MILLET HAYDI SAMSUN ELELE SUPERLIGE CIKALIM ALALIM ISTANBULSPOR MACINI IYI BIR BASLANGIC YAPALIM BUGUN OYLE BIR GUNES DOGACAKKI TUM TURKIYE SAMSUNU SEYREDECEK HAYDI SAMSUNUM GOSTER KENDINI 3 BUYUKLERIN KORKULU RUYASI SAMSUNUM

OOOOOOOO SAMPIYON SAMSUNSPOR OLEYYYYY

cem and naz55

arkadaşlar yerel gztelerde yayın yok yazıyor posta gzt si de d spor altay-ordu maçı verileceğini yazıyor

erkan55

Alıntı yapılan: "cem and naz55"arkadaşlar yerel gztelerde yayın yok yazıyor posta gzt si de d spor altay-ordu maçı verileceğini yazıyor

d sporda reklamda gördüm veriyor samsun macini hem altay-ordu maci yarin

ÇarŞamBaLı

Alıntıbu d-smarti internet üzerinden izleye biliyor myuz

İmkansiz die birşey yoktur.!

Maça kadar ben bi ayar çekmeye çalışırım.Biraz illeqal olcak yapdığım şey ama samsunspora can feda.

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: "ÇarŞamBaLı"

İmkansiz die birşey yoktur.!

Maça kadar ben bi ayar çekmeye çalışırım.Biraz illeqal olcak yapdığım şey ama samsunspora can feda.

valla iyi olur be kardesim.bekliyoruz