13 Ağustos 2007 Olağanüstü Kongresi

Başlatan yk55, 22 Temmuz 2007, 20:58:08

« önceki - sonraki »

cenkturgut

sanırım   kalıyor  .Iyı  haberler  gelıyor kulupten   sezgın gumusun  ıkna  ettıgı  falan soylenıyor.Ercument  hocanın  kalmasının   dıger gostergesıde   Hakkının  sıvastan  ayrılması.Bomba   transferler  yolda gıbı gozukuyor bekleyecegız az daha.Saat 10.45  11.00   arası   btecek toplantı.

Sadece Samsunspor

berusa55

liseliler

Feraye hanımı yönetime Şafak Gedikoğlu almış.Birde bizim taraftarlardan 3 kişiyi yedek listeye sokmuş.Bu arkadaşların kim olduğunu bilen varmı?Yedek medek yinede listeye sokmuş.Helal olsun şu adama ya.Şubattaki olağan kongrede de Suna Vidinli ile Orhan Gencebay'a teklif götürecekmiş.

veis

orhan gencebayon neyine teklif götürelecekmiş anca gazetelerden havalı bişekilde samsunsporda yönetici olmak istiyorum deyip bitane organizasyonda bile bulunmayan biadamın ayagına gitmeye bile gerek yok kalsın şarkı felan söylesin işine baksın.zamanında gelecekdi kendisi gelmedi .

celebi

Biz diyoruz konser versin parasını kulube bıraksın

veis

yok be abi uzakdan davulun sesi hoş geliyor bu güneş yeniden dogmak için yırtınırken bülent ersoyla oturup şarkı söylemeyle olmaz bu işler zamanında yapıcakdı.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"yok be abi uzakdan davulun sesi hoş geliyor bu güneş yeniden dogmak için yırtınırken bülent ersoyla oturup şarkı söylemeyle olmaz bu işler zamanında yapıcakdı.

katiliyorum :wink:

veis

millet hep reklam derdinde nekadar yazık ya.uçurumun kenarına gelmiş takımdan bile reklam yapmaya çalıştılar ya ben başka diyebilecek bişey bulamıyor.unutmayalım milletvekillerimi iş adamlarımızı kim yardım etdi kim arkasına bile bakmadı ben asla unutmayacagım çünkü.

celebi

Zaten bu zaman içinde kim gerçek samsunlu kim değil belli oldu zaten